Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (952. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba,hediye olarak ipad 8 aldım. Sormak istediğim bazı sorular var. ipad 7 ve ipad 8 için kılıflar birbirine uyumlu mudur ? Amazondan baktığım bir kılıfın ipad 8 için olanı daha pahalı çünkü. Linkleri aşağı koyuyorum. Önereceğiniz ucuz yollu bir kılıf var mıdır ? Aynı zamanda ucuz yollu bir ekran koruyucuda arıyorum.

1- https://www.amazon.com.tr/Microsonic-Apple-Nesil-A2197-A2200-A2198-Smart/dp/B082Z213MH?refinements=p_85%3A21345931031&rps=1

2- https://www.amazon.com.tr/Microsonic-Apple-Nesil-A2270-A2428-A2429-A2430-Smart/dp/B08QFLQDGN?refinements=p_85%3A21345931031&rps=1

• FALCREB kullanıcısına yanıt
    ipad 7-8 kiliflari yizde 💯 uyumlu 👍
  • 8.nesil için smart keyboard ile uyumlu arka kapak önerebilecek var mı ? Mümkünse türkiyeden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss Watcher -- 22 Nisan 2021; 23:12:55 >
  • Abyss Watcher kullanıcısına yanıt
    hangi model icin soruyorsun
  • catik kullanıcısına yanıt

pardon yazmayı unutmuşum 8. Nesil

https://www.monofe.com/urun/28533/iblason-ipad-seffaf-kapak-kilif102inc7nesil.html

bu bende fazla verebilirim düşünürsem... klavye almistim satildi... bu fazla kullanilmadi
  • catik kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkür ederim fakat şeffaf kılıf sevmiyorum,sararıyorlar bir yerden sonra. Yine de sağolun

bu seffaf kilif degil yani plastik yumuşak olanlrdan degil ... sert seffaf kapak

kendim pro 11 de benzerini kullniliyorum uzun suredir...

zaten baskada klavye ile uyumlu arka kapak yok ... ordan da siparis gecebilirsin

ben düşünen olursa 150 yollarim... bilginjz olsun
  • Arkadaşlar merhaba, aranıza ipad 8 alarak katıldım ve amacım video izlemek ve kitap okumak olacak ancak kitap okumak için hangi programı önerirsiniz.

• iPad 8. Nesil cihazımda ghost screen sorunu yaşıyorum. Cihaz 2-3 aylık olmasına rağmen önceki imaj ekranda bir süre gölge olarak kalıyor. Ben de çare olarak Apple Destek'i aradım. Bununla alakalı bir sorum var.

Apple cihazlara değişim kararını Apple Destek'teki yetkili birim verebiliyor mu yoksa cihazın illa Apple servisinden mi gitmesi lazım? Cihaz daha önce servise gitti fakat sorun yok denerek iade edildi. Apple Destek'i arayınca da fotoğraf isteyip sorunun devam ettiğini onlar da gördüler. Cihaz iPad olduğu için de ekran değişimi ve onarım olmuyormuş. İncelemeleri yapıp geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bu geri dönüşün değişim olma şansı nedir acaba?

• Ghost screen ile ilgili pek bir bilgim yok lakin dediğiniz gibi tamir olmuyorsa ve sorun sizden kaynaklı değilse değişim yaparlar. Şüpheniz olmasın. En kötü apple akasyadan ya da zorludan randevu alın. Birkaç saatliğine alıp incelerler sonra gerekirse sıfır cihaz verirler.
  • anecdote A kullanıcısına yanıt

Maalesef Ankara'da yaşıyorum ve yetkili servislerle sınırlıyım hocam. Normalde Apple Destekten bugün geri dönüş alacaktım fakat yeni bir gelişme yok, olunca temasa geçeceğiz dendi. Bekliyorum bakalım. Üstelik cihaz bana lazım fakat şu lanet sorun yüzünden keyif alarak kullanamıyorum. Umarım dediğiniz gibi olur.

olmaz uygun degil o kisim boydan boya bos olmali
    https://www.monofe.com/urun/28533/iblason-ipad-seffaf-kapak-kilif102inc7nesil.html

su bende fazla düşünürsen mesaj yaz uygun fiyata yollarim
  • HandCuff93 H kullanıcısına yanıt
    harika bir urun kesin tavsiye edilir
  • arkadaşlar ipad için apple pencil yerine başka kalem kullanabilirmiyiz tavsiyeniz ne olur

• quentin kullanıcısına yanıt
    logitech crayon da iyi denedim… ipad ayirt etmiyor 1. nesil 2. nesil kalem ayrımı yok tum ipadler ile calisiyor
  • Bugün ipad 8 tabletimde de ekran ile dokunmatik panel arasında toz gördüm acaba kulaklık girişindenmi geliyor bu tozlar diye bir üfledim üflemez olaydım ekranin içi komple toz oldu😂 şimdi kim uğraşacak garanti filan ya, şunu lamine ekran yapsalar cokmu masraflı olurdu sanki ya...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 950951952953954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.