Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (932. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkür ederim. Kalemi de alalım o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba, benim bi sorum var bilenler cevaplayabilirse çok mutlu olurum.

İlk defa ipad kullanıcam daha önce hiç bir apple ürünü kullanmadım sadece bi kere iphone telefondan bilgisayara video aktardım onda da bilgisayar oynatmadı ekstra program aktifleştirme birşeyler yapıp halletmiştim.

Neyse asıl sorum Telefonum android. Telefonumdan ipade büyük boyutlu video aktarmak ve oynatabilmek istiyorum en sıkıntısız ve hızlı nasıl yapabilirim?

Wifi transfer pro var ordan aktarsam olur mu? ya da sd kart okuyucu mu almam gerekiyor ? sd kart okuyucu alsam aktardığımda yine de videoları oynatabilir miyim?

Teşekkürler

• Mahinur19 M kullanıcısına yanıt

Merhabalar

en kısası, bluetooth tarzı bir aktarım yolu olacaktır. Wifi transfer app yıllardır kullanıyorum ama sadece iphone ipad arasında paylaşım yaptım, android bir cihazla denemedim hiç. Bu app, aynı ağa bağlı olan tüm cihazlarla paylaşım yapıyor, herhalde android cihazla da paylaşım yapar, denemek lazım.

diğer yol, pc ile ipade video aktarmak olacaktır. Önce android cihazdan pc ye ordan da itools benzeri bir proğram ile ipad e aktarabilirsiniz.

sd kartlar da jb işlemleri gibi metodlarla çalışır belki ama Apple ios sistemi hakkında baya bilgi sahibi olmanız gerekir.

• ender E kullanıcısına yanıt

50 100 muadıl dedgnz cop hocam... airpods 2 o kadar ıyıkı kendıme aldım dun 999 tl medıamarkt dan esımede hedıye aldım.... ayıca kendıme yedek yedek olsun dedım... ynı aırpods bence iphone ıle ipad ile apple watch ıle kullanabılecegınız en ıyı aksesuar... apple garantılısını 1000 tl satardınz ama suan fıyatlar dustu

kutuyu acma ocak ayında 1.100 e satarsın

• Arkadaşlar herkese selamlar. Mağaza da iPhone için uygulama 49 lira iPad ile baktığım da 89 lira böyle farklar normal mi acaba ?
  • klavye tavsiye edebilecek var mı? Piyasada logitech k380 kalmamış

• deniz5042 D kullanıcısına yanıt
    Trust Nano ismi geçiyordu bi aralar.
  • LeXaL0102 kullanıcısına yanıt

Fiyatı iki katına çıktı. Keşke 140’a alsaydım. Bende almaktan vazgeçtim.

• Selam arkadaşlar ipad 8. Nesil ile uyumlu lighting kablo uygun fiyatlı varmı bildiğiniz. Amazon’dan falan tavsiye olursa sevinirim. Type c girişi yerine usb de olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Merhabalar

en kısası, bluetooth tarzı bir aktarım yolu olacaktır. Wifi transfer app yıllardır kullanıyorum ama sadece iphone ipad arasında paylaşım yaptım, android bir cihazla denemedim hiç. Bu app, aynı ağa bağlı olan tüm cihazlarla paylaşım yapıyor, herhalde android cihazla da paylaşım yapar, denemek lazım.

diğer yol, pc ile ipade video aktarmak olacaktır. Önce android cihazdan pc ye ordan da itools benzeri bir proğram ile ipad e aktarabilirsiniz.

sd kartlar da jb işlemleri gibi metodlarla çalışır belki ama Apple ios sistemi hakkında baya bilgi sahibi olmanız gerekir.

Geri bildiriminiz için teşekkür ederim :) (aynı kişiyim)

• quote:

Orijinalden alıntı: denizcaptain

Selam arkadaşlar ipad 8. Nesil ile uyumlu lighting kablo uygun fiyatlı varmı bildiğiniz. Amazon’dan falan tavsiye olursa sevinirim. Type c girişi yerine usb de olabilir.
    https://urun.n11.com/kablo/iphone-6-7-8-11-xr-lightning-to-hdmi-cevirici-donusturucu-adaptor-P405521226

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • denizcaptain kullanıcısına yanıt
    Ugreen Örgülü Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu, Siyah
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07PW6F28G/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_LU7VFbXJS85FF?_encoding=UTF8&psc=1

ekleme: hızlı şarj için type c kabloyla kullanmak üzere adaptör arayanlar için de şuan piyasada bulunabilen en makul adaptör sanırım şu
    Tronsmart WCP01 USB-C PD 3.0 QC 4.0 Destekli Hızlı Şarj Cihazıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07RVHY53X/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_fZ7VFbQ7PAYDR

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz5042

Fiyatı iki katına çıktı. Keşke 140’a alsaydım. Bende almaktan vazgeçtim.

Boyle bır artıs yok gecen sene 70 e aldık

klavye cok ıyı massahı var hıc kopma vs yapmıyor keyıflı bır klavye ama 220 240 verılırmı emın degılım

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Ugreen Örgülü Type-C Lightning iPhone Hızlı Şarj Kablosu, Siyah
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07PW6F28G/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_LU7VFbXJS85FF?_encoding=UTF8&psc=1

ekleme: hızlı şarj için type c kabloyla kullanmak üzere adaptör arayanlar için de şuan piyasada bulunabilen en makul adaptör sanırım şu
    Tronsmart WCP01 USB-C PD 3.0 QC 4.0 Destekli Hızlı Şarj Cihazıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07RVHY53X/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_fZ7VFbQ7PAYDR
    Hızlı şarj adaptörü filan neyse de Hızlı şarj kablosu nasıl oluyo ki

• Arkadaşlar uygulama olarak en sade not tutma Minimalist uygulaması. Bilginiz olsun. Todoist falan denedim bana göre değil ya😄
  • quote:

Orijinalden alıntı: cungalam

Arkadaşlar uygulama olarak en sade not tutma Minimalist uygulaması. Bilginiz olsun. Todoist falan denedim bana göre değil ya😄
    Bunu görmemişsin
    https://itunes.apple.com/us/app/n+otes/id596895960?mt=8&at=1l3vmmL

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Var var

• Çektiğini Fotolara tarih ve konum bilgisini damgalayan Program varmı

• Arkadaşlar 8. nesil için paper like almak istiyorum ancak bulamadım? Nereden alınıyor? Kendi sitesinden almak çok pahalıya denk geliyor benim bütçem 100tl.
  • Merhabalar,

ipad 3 yeni çıktığında 2 almıştık 999 TL ye. Hala calısıyor zoomdan derse katılıyor kardeşim. İpad 8. Nesil elime bugün ulaştı çok şükür.

ama Ben bunu bilgisayara nasıl bağlayacağım?

Normal USB çıkma da ana kartta tayyip Siye girişi yok type C dişi to USB erkek ya da type C dişi to USB dişi bulup USB kablo ile bağlayabilir miyim?

en uygum aparat nedir acaba . Lightning to büyük USB yok zaten. Kablo olarak var sanırsam sadece.

çalıştığını bildiğiniz dönüştürücü önerisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 930931932933934
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.