Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ipad 7yi %5 doluyken sarza taktim yaklasik 3 - 3.5 saat surdu %100 olmasi.Tabi arka planda program vs acik degildi. 6 saat fazla bence. bilemedim.,,
  • japon_tayfun kullanıcısına yanıt
    Bende de arka planda uygulama açık değildi bugün bir daha deneyeceğim şarjı bitirip kaç saatte dolduğunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben tekrar kontrol ettim %100 sarz eger sifirdan doldurursan yaklasik 4 saat suruyor. Her 25% dilim sapmadan 1 saat tutuyor diyebilirim.
  • Yakın zamana kadar bir air 2 kullanıcı olarak ipad deneyimi gerçekten bi harika.
    Ancak apple pencil deneyimi bi kaç yıldır içimde ukteydi.sattım forumda bi arkadaştan pro 2(10.5)satın aldım
    Bayram dolayısıyla henüz elime ulaşmış değil
    Air 3 yada pro kullanan yada ikisini de ayrı ayrı deneyimleme imkanı olan var mı?
    Son olarak 7,nesil kalem deneyimi yaşayan varsa merak ediyorum tecrübelerini benimle paylaşmasını istiyorum :)

• Arkadaşlar bende ipad siparişimi verdim, kılıf ne tavsiye edersiniz, klavyeli uygun fiyatlı kılıf yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, ipad 7 icin hangi joisticki tavsiye edersiniz?

• japon_tayfun kullanıcısına yanıt
    Hocam listede 2020 pro 12.9 var mı kaçıncı sırada?

• Xrage77 X kullanıcısına yanıt
    1. sırada olması lazım o cihazın, içindeki işlemci A13'den bile güçlü diye biliyorum.
  • Xrage77 X kullanıcısına yanıt
    1. sirada
  • Teşekkürler arkadaşlar

• Arkadaşlar merhaba. 6.nesil ipad kendi şarj aleti ule çok yavaş şarj oluyor. Bu ürün için hızlı şarj aleti var mı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Şu fiyatlara bak şaka gibi.

Aliexpress üzerinden neredeyse yarı fiyatına daha kaliteli ürünler satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

Şu fiyatlara bak şaka gibi.

Aliexpress üzerinden neredeyse yarı fiyatına daha kaliteli ürünler satılıyor.
    Aynen,katılıyorum.Ama maalesef oradan sipariş etme seçeceğim yok.1 hafta falan en fazla almam lazım
  • Ipad 7 32gb kullananlar , cihazı kullanmaya başladığınızda size ne kadarlık boş olan sunuyor? IpasOS guncellemesinden sonra sunulan alanda değişiklik oldu mu ?

• Merhabalar , pc mi satıp 2020 ipad pro 11 inch logitech klavye ve 2. Nesil klavye ile hayatıma devam etmek istiyorum , üniversite öğrecisiyim, sizce mantıklı olur mu , ergonomi performans ve kullanımda artısı olacağını düşünüyorum eksisi olur mu sizce ? Var mı bu tarz kullanan arkadaşlar ? Yoksa tabletler hala o seviye de değil mi ?
  • kryptox kullanıcısına yanıt
    Mükemmel bir kombinasyon olur ancak Windows un yerini hiçbirlerim tutamaz eğer oraya özel uygulamalarda kullanıyorsanız.
  • Kullandığım herhangi bir uygulama yok sadece sunum vs yapmam gerekiyor ayrıca kod yazıyorum bunları da apple ın uygulamarı ve app store dan sağlayabilirim gibi duruyor , açıkçası merakım bu kombin bir pc den daha kullanışlı olabilir mi ? Pc gözümde neredeyse oyun aracı ve ağırlık başka bir özeli yok gibi . Oyun da oynamıyorum bu sebeple geriye sadece taşıması zor olan ağırlık kalıyor , üniversite de kullanan arkadaşlar duygularıma tercüman olabilir
  • kryptox kullanıcısına yanıt
    MacBook Air ve ipad 7 ikilisi sizin işinize daha çok yarar bence.
  • 7.nesil iPad alacaktım lakin görseldeki hatayı verdi. Acaba stok yok mu diye Macbook deneyim dedim onda da aynı hatayı verdi. Kartta iPad için yeterli limit var. Apple Store u aradım onay vermeniz gerekiyor diyor. Neye onay vercem 3d security sayfası gelmiyor ki. Siparişi tamamla diyorum 5 saniye bekliyor bu sayfaya atıyor.

• 
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.