Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef alıcılı hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tahir1808 T kullanıcısına yanıt
    hocam orjinal otg mi kullanıyorsunuz çin malı mı?
    malum sıkıntı çıkabiliyor çakmalarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solidworks tasarımlarını görüntüleyip, ölçülerine bakabileceğim, edrawings harici program var mı? Edrawings pro versiyonunda sadece ölçülere bakılıyormuş. Ona da sırf ölçülere bakabilmek için 70 tl vermek istemiyorum?
  • arkadaşlar bende önümüzdeki ay tablet almayı düşünüyorum, aklımda mini 5 var, işlemcisinin a12 olması raminde 3 gb olması ve daha önce mini 1 kullanmamdan dolayı aklıma yattı, ilk önce ipad 7 nesil düşünüyordum ama a10 - 2gb ram olduğu için ileriye dönük sorun olabilir diye düşündüm ve vazgeçtim.

mini 5 kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirmi, kimi yerde çok ısındığı ve şarjının hızlı bittiği söyleniyor, ben daha çok pdf formatında not okuma, not alma, netflix, müzik, az da olsa oyun oynama amaçlı kullanıcam (warrobots - word of tanks)
  • Trecc11 kullanıcısına yanıt
    7. Nesil iPad 3 GB RAM, netflix, film izleme için daha büyük ekran o yönüyle de düşünmek lazım

• emre6753 E kullanıcısına yanıt
    Hocam kendim kullanmadım fakat A360 diye bir program görmüştüm bir bakın isterseniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

7. Nesil iPad 3 GB RAM, netflix, film izleme için daha büyük ekran o yönüyle de düşünmek lazım
    Bir kaç kaynakta 2 gb ram olarak belirtilmiş, benimde garibime gitmişti 2gb ram niye koymuşlar diye

Hocam çok sorun değil benim için, mini 1 kullanırkende sorun olmuyordu film izlemek, sadece aklıma ipad air 3.nesil bulandırıyor aralarında 800-1000 tl gibi bir fark var

8 ayı geçkin süredir mini 5 kullanıyorum kalemle birlikte. Derslerde not tuttum, geceleri film izledim, oyun oynadım . Fakat hiçbir donma kasma yaşamadım. Şarjı da eğer oyun oynamıyorsam 3 gün gidebiliyor. Yoğun kullanımda 9 saatten aşağı ekran süresi almadım. Tercih etme nedenim film dizi seyretmek ve not tutmak idi. Ekranı keşke büyük olsaymış demedim, yani ihtiyaçları fazlasıyla karşıladı. Sanırım yaptığım en iyi teknolojik cihaz harcaması oldu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SallamaDayı -- 1 Mayıs 2020; 22:22:49 >
    Bütçeniz uygunsa değer, air3, kesinlikle 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: SallamaDayı

8 ayı geçkin süredir mini 5 kullanıyorum kalemle birlikte. Derslerde not tuttum, geceleri film izledim, oyun oynadım . Fakat hiçbir donma kasma yaşamadım. Şarjı da eğer oyun oynamıyorsam 3 gün gidebiliyor. Yoğun kullanımda 9 saatten aşağı ekran süresi almadım. Tercih etme nedenim film dizi seyretmek ve not tutmak idi. Ekranı keşke büyük olsaymış demedim, yani ihtiyaçları fazlasıyla karşıladı. Sanırım yaptığım en iyi teknolojik cihaz harcaması oldu :)
    çok fazla oyun oynamam zaten, daha çok ders notları, film, müzik gibi uygulamalar için kullanıcam, sanırsam mini 5 ihtiyacımı uzun süre karşılar. mini biri 5-6 yıl kullandım, bunuda kullanırım.

covanni; bütçemi çok zorlamak istemiyorum açıkcası, watch 6 yı bekliyorum ama air 3 ün ekran kasa oranı pro gibi olsaydı(air 3 fiyatına) kendimi zorlar onu alırdım :)

cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

• En dip modeli alsan bile,kalemdi,klavyeli kılıftı derken 4.400 lük oluyorsun biranda.Her şeyi hesaba katarak ipad almak gerekiyor.Yoksa aldığınız gibi satma ihtimaliniz çok yüksek.

• Arkadaşlar 11 pro max kullanıyorum ekranı ufak geliyor iPad alayım diyorum sim kart takılan iPad varmı nano sim rakıp air pods alıp keyfime bakayım diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Arkadaşlar 11 pro max kullanıyorum ekranı ufak geliyor iPad alayım diyorum sim kart takılan iPad varmı nano sim rakıp air pods alıp keyfime bakayım diyorum
    Evet var, 4G modeli yazanların hepsinde sim kart desteği olur

• Apple ın sitesi hariç ipad air 3 bulamıyorum. Nerden alabilirim? Mini 5 de istemiyorum. Herhalde ipad7 alacağım gibi ne önerirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ort42

Apple ın sitesi hariç ipad air 3 bulamıyorum. Nerden alabilirim? Mini 5 de istemiyorum. Herhalde ipad7 alacağım gibi ne önerirsiniz
    Sahibinden sitesine baktınz mı?

• Arkadaşlar bu ipados ipad 7 de nasıl çalışıyor performansı nasıl mouse kullanılabiliyor mu deneyen oldu mu?
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Mouse olarak logitech m350 mause ile çalışıyormuş, bende sipariş verdim, bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

Mouse olarak logitech m350 mause ile çalışıyormuş, bende sipariş verdim, bekliyorum
    Teşekkür ederim çok sağolun.
  • Merhaba arkaşlar hiç ipad deneyimim yok.
    Android tabletler ile olacağını sanmadığım için buraya yazdım. Yardımcı olacak olanlara şimdiden çok teşekkür ediyor minnet duyuyorum.
    İstediğim özellikler ve kullanım amacını yazacağım umarım uygun bir şey bulurum.

-1. Öncelik fotoğrafçılık. Raw fotoğraf düzenleyebileceğim bir tablet olması lazım.
    -Adobe lightroom ücretsiz sürümü var mı varsa raw işler mi?
    -kalem ve klavyeyi ilerde alırım bütçe uygun oldukça desteklemesi lazım
    -blog düzenleme , İnternet sitesi düzenleme , eğitim, youtube video yükleme, Google drive... Vb aktivitelerim var günlük
    -bunların haricinde normal sosyal medya işleri film vs
    -bilgisayarım Windows 10 fotoğraflar kolay aktarılır mı usb gibi yoksa Flickr yada cloud gibi yerlerden mi ulaşım sağlarım
    -bir de en önemlisi olabildiğince uygun fiyat olması gerekir.

• serseri sirin kullanıcısına yanıt
    Air3

• 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.