Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alakası yokki, ekran biraz daha küçük olduğu için pixel dağılımı daha küçük görünüyor, bu da daha net ve kaliteliymil gibi bir algı yanılmasına sebeb oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet çalışır.

• Evet hepsi çalışıyor.Hangi model için klavye bakıyorsunuz?
    Son modellere özel daha fazla seçenek var

• Arkadaşlar yarım saat önce oyun oynarken tuş kilidine girdi. Sonrasında açmaya çalıştığımda etkinleştirme kilidi yazıyor.İphonumu bul ile eşleştirildi filan yazıyor.Apple kimliğini hatırlıyorum fakat şifreyi unuttum en son iki yıl önce lazım olmuştu.Şifreyi sıfırlamaya çalıştım tel no istedi ipad ekranına bildirim gelecek dedi gelen bir şey yok . Nasıl çözerim bu durumu?
  • Hocam Cihazını iphonumu bul üzerinden uzaktan kilitlemiş biri.Siz de başka cihazdan iphonumu bul üzerinden girip uzaktan açmalısınız, gerçi orda da hesap şifresi gerekecek.Apple destek ararsanız şifrenin sıfırlamasına yardımcı olabilir.
    Bir de cihazı sıfırlasanız açılır kanaatimce ama açılmayabilir de..takdir sizin.

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Bunu nasıl yapabiliyorlar ki? Desteği aradım 24 saat içinde sistem cihazın size ait olduğuna kanaat getirirse kod yollanır filan dedi. 6 yıllık cihazın bana ait olduğunu kanıtlamaya çalışıyorum :D. Yeni ipad tanıtılırsa satmayı düşünüyordum şimdi eldeki de yalan oldu.
  • Güvenlik duvarı beton gibi hocam, şifrenizi bilmezseniz cihazın sizin olduğundan emin olmalılar.

Güvenli olsun tabi ama bugün mail atmışlar 13 gün sonra açılacak diye. Sorsunlar faturasını vs. Kanitlayalim 13 bekletmek nedir arkadaş. Neyse biz yandık başkaları yanmasın buradaki arkadaşlara örnek olur bu olay.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 13 gün mü O nasıl işmiş, faturasını göndermediniz mi?

Aradım desteği, söylediği bu zorunlu bir süreç hatta bazen 40 45 gün sürebiliyormuş. Aslında söylediklerine göre önce arayıp kurtarma işlemi başlatsam fatura ibrazı ile sorun hallediliyormuş ama ben direkt bilgisayar üzerinden kurtarmaya çalıştığım için bu durumu denetleyen bir yapay zekaya yönlendirme olmuş. Apple yapay zekası ancak 13 günde mi ancak durumu çözümleyebiliyor dedim, yanıt yok:D Hesabımın robot bir hesap olup olmadığını anlamaya çalıştığı için cihazdaki bütün işlemleri ve hareketleri tarıyormuş.Hesabın bir truva atı olup olmadığını denetliyormuş.Durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mitran -- 18 Mart 2019; 18:39:49 >
  • İyi akşamlar iPad 9.7 2018 almayı düşünüyordum ancak bugun iPad air tanıtıldıgı için biraz kafam karıstı aralarında yaklasık 1400tl fiyat farkı var ve air in ekranı biraz daha iyi gibi bunların dışında göze batan pek bir fark yok ne dersiniz?
  • Parayı denkleştirirseniz değer bana kalırsa aradaki farka. Ekranın tam lamine ve yansıma engelleyici katmana sahip olması, a12 işlemci gibi özellikler çok önemli fark yaratıyor iki model arasında. Cihazın ayrıntılı teknik özellikleri (RAM kapasitesi vb.) henüz belli değil ama 3gb RAM ile gelmesi muhtemel gibi. Günümüz uygulamaları için sınır seviyesinde olan 2gb kapasitenin ileride yetmemeye başlayacağı düşünülürse bu da önemli bir avantaj olacaktır.

• Air daha donanımlı geliyor, eğer durum müsaitse son jenerasyon alın, daha uzun süre güncelleme/kullanım avantajı olacaktır ve arkadaşın dediği gibi ram de yükselmiş olabilir.

• Surekli disarda kullanip yaniniZda gezdirecekseniz, ekran parlaklik yansima incelik. Hersey onemli.
    Ama cogunlukla evde kullanacaksaniz, paraniz hangisine yetiyorsa onu alin. Ben toplamda 3 jenerasyon gordum. 3,air1,2017; Aralarindaki farki anladim desem yalan olur.

• Ben de yeni modele geçmeyi düşünüyordum ancak gsm arenada ram 2gb görünüyor. Durum böyle ise yeni modele sadece işlemcisi için o kadar para vermeye değmez.
    https://www.gsmarena.com/apple_ipad_air_(2019)-9638.php
  • Mitran M kullanıcısına yanıt
    https://www.webtekno.com/yeni-ipad-geekbench-testinde-inanilmaz-performans-h65150.html

Geekbench testinde 3GB olarak gorünüyor. Testin yeni iPad Air'e mi yoksa Mini'ye mi ait olduğu bilinmiyor. Mini'nin 3GB RAM'inin olması durumunda Air'in daha az kapasiteyle gelmeyeceğinden dolayı yeni iPad Air'in en az 3GB ram ile geleceği kesin.
  • İpad mini 2 için kapaklı kılıf önerisi olan var mı? Piyasada doğru düzgün bir tane kılıf bulamadım.

• gsmarenada 2gb yazıyor iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU}
    yeni ve eski ipad mini 4 karşılaştırması....
    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7561&idPhone2=9637

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 19 Mart 2019; 13:59:23 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Tam da dün ipad 9.7 2018 siparişi vermiştim, henüz yolda acaba iptal mi etsem? 9.7 2018 fiyatlarında kısa dönemde aşağı yönde düşüş yaratır mı Air'in gelmesi?
  • Promosyon yapmadiklari surece dusmez.

• 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.