Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (830. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İPad 3 ya da 4 lazım arkadaşlar, mesajım dursun belki satacak birisi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun, film, e kitap okuma, internette dolasma kullanim alani icin hangi f/p ipad’i onerirsiniz? 2.el alicam buyuk ihtimal, 1000 - 1300 arasi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    İpad Air modelleri bahsettiğin işleri çok rahat görür, hatta ipad 4 bile olabilir, yanlız kapasite 32 gb üstü tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • first9 kullanıcısına yanıt
    En azından Air 2 alınmalı. Mümkünse 32 veya 128GB alınız. O fiyatlara ikinci el Air 2 çok var.
  • tesekkurler yorumlariniz icin. air 2 arastirmasina gireyim ben o zaman. air 2’nin alt modeli yan modeli falan yok degil mi? direk air 2 :) pubg, fornite, mobile legends oynamayi dusunuyorum. bunlarda kasma donma yapar mi?

ikinci merak ettigim konu, ipaddaki goruntuyu tvye aktarma sansimiz var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

tesekkurler yorumlariniz icin. air 2 arastirmasina gireyim ben o zaman. air 2’nin alt modeli yan modeli falan yok degil mi? direk air 2 :) pubg, fornite, mobile legends oynamayi dusunuyorum. bunlarda kasma donma yapar mi?

ikinci merak ettigim konu, ipaddaki goruntuyu tvye aktarma sansimiz var mi?

Evet direk İpad Air 2 alacaksınız :) başka modeli yok, kapasite yükseldikçe rahat çalışır, bir de mümkünse sürümü düşük olsun, çünkü güncellendikçe hız ve şarj kaybı oluyor ve İpad cihazları Apple tv ile bağlayıp kullanırsınız ama diğer tv modelleri ile malesef bağlanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

İPad 3 ya da 4 lazım arkadaşlar, mesajım dursun belki satacak birisi olur
    iPad 4ü bilmem ama 3 yavaş bi cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zedkid Z kullanıcısına yanıt
    İpad 3 modeli 9 ve üstü(tabi alıyorsa) sürümde yavaştır belki ama 7 ve 8 sürümlerde yavaş değil, ipad 4 tabiki daha iyidir.

• Bende Air 2 var sürümü iOS 12.0 fakat şarj iOS 11’e göre çok daha hızlı bitiyor. İOS 12.1.1 güncellemesi şarj konusunda daha iyi midir sizce güncellemeli miyim?

• 12 sürümdesin zaten hocam, yükselt gitsin belki şarj durumu düzelir, sonraki güncellemelerde düzeltiyorlar çünkü

• İpad 2018 var,son güncelleme ile pil vs. çabuk biter oldu. Cihazı açasım gelmiyor.
  • Arkadaşlar film ve dizi icin iPad almayı düşünüyorum fakat bu mini boylari vardı artik satılmıyor mu?

Sifir ve garantili nereden bulabilirim?

• exclbr kullanıcısına yanıt
    Seninki güncel bir cihazdır hocam, yeni güncellemede düzeltirler, hangi sürümde şarjı iyi ve stabil olursa o sürümde sabitleyin cihazı, senelerce sıkıntısız kullanırsınız, bazı güncellemeler şarj süresini kısaltıyor ve cihazı yavaşlatıyor, Apple bunu bilerek yapıyor, aklınızda kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2C5CD639E

Arkadaşlar film ve dizi icin iPad almayı düşünüyorum fakat bu mini boylari vardı artik satılmıyor mu?

Film izlemek için alacaksanız büyük ekran daha keyifli oluyor.Tabi yolculukta filan kullanacaksanız mini model olabilir.

Apple sitesinde var.

Ha mini modeli, temiz ikinci el de alabilirsiniz,

Hatta sahibinden sitesinde, sıfır kutuda olarak cok uygun fiyata satanlar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Film izlemek için alacaksanız büyük ekran daha keyifli oluyor.Tabi yolculukta filan kullanacaksanız mini model olabilir.

Apple sitesinde var.

Ha mini modeli, temiz ikinci el de alabilirsiniz,

Hatta sahibinden sitesinde, sıfır kutuda olarak cok uygun fiyata satanlar oluyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam alma sebebim yatarak izlemek. Geceleri PC'yi acmayi üşeniyorum birde Netflix paketim var benim icin cok rahat olucak.

Büyük boy ile Mini boy arasında cok fiyat farki yokmuş almışken bir büyüğünü alalım

• quote:

Arkadaşlar film ve dizi icin iPad almayı düşünüyorum fakat bu mini boylari vardı artik satılmıyor mu?

daha önce ipad mini 3 ve şimdi new ipad 2017
    kullanan biri olarak
    sürekli yanında gezdireceksen mini modeli güzel tek elle bile kullanırsın.
    yok evde film dizi ve sosyal medya diyorsan büyük ekranlılara bak.
    mini modellerin malesef bir dez avantajıda büyük modellerin bir önceki işlemcisini kullanıyor apple.
    ha çok büyük handikapmı değil ama aynı sene çıkan üründe aynı işlemciyi kullansa daha iyi olurdu.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    Valla mini modeli cok tatlı duruyor ama sanırım mini modeli piyasadan kalkmış sadece 128gb olanini bulabildim oda tuzlu fiyatı hafiza olarak pek işim yok benim. 32gb yeter artar bile.

Buyuk ekranlilar 2100₺ den başlıyor. Genel olarak evdeyim yaz aylarında tatile gidiyorum 1-2 haftalığına orada da kullanirim.

Biz biraz gec kaldik zamaninda hatirliyorum mini modeller 800TL ye satılıyordu.

• quote:

Valla mini modeli cok tatlı duruyor ama sanırım mini modeli piyasadan kalkmış sadece 128gb olanini bulabildim oda tuzlu fiyatı hafiza olarak pek işim yok benim. 32gb yeter artar bile.

Buyuk ekranlilar 2100₺ den başlıyor. Genel olarak evdeyim yaz aylarında tatile gidiyorum 1-2 haftalığına orada da kullanirim.

Biz biraz gec kaldik zamaninda hatirliyorum mini modeller 800TL ye satılıyordu.
    işinizi rahat rahat görür 32GB hocam

mini model 4 te kaldı ondan bulunması zor olur
    temiz 2. el bakabilirsin.

mini 3 ü mü 800tl ye almıştım :)
    aralık 2017 dede new ipad 2017 mi 1320 tl ye
    ama ozaman la bu zaman arasında dolar %50 uçtu
    herşey aldı başını gitti malesef.
  • hocam yazın bir mağazadan mini4 buldum 32gb altın sarısı 1199tl ye, kafamda hep mini model vardı, geçen ay apple tv aldım ipad'le apple tv çok uyumlu yapmışlar örnek olarak ipad tarayıcada 1080p bir film açıyorum görüntüyü apple tv aktarıp film lcd tv de izliyorum apple tv kumandasından ses açma ileri geri almayı yapıyorsun ipad ekranın kapatıyorum inanki pil 98 iken film bitiğinde ipadin pili 96 iniyor, geçen hafta n11 den QCY T1C bluetooth kullaklık aldım gece film seyredeceğim zaman çok iyi oldu....

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsın hocam biz 2100₺ ye alicaz şimdi açıkçası eski fiyatlar aklima gelince üzülüyorum.

Dolar bizi nakavt etti

• 
Sayfa: önceki 828829830831832
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.