Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

iPad Air 2 ile katıldım aranıza. Yakında iPad'e özel geliştireceğim uygulamalarımı yayınlarım eğer bir boşluk bulursam.

Böyle bir yeteneğiniz varsa faydalı uygulamalarını beklwriz ustam

Mesleğim bu hocam. Çok sayıda iPhone uygulamam mevcut. Geneli firmalar için geliştirdiğim ücretli işler zaten ama kişisel işlerimde oluyor vakit buldukça. Artık iPad üzerinde de kişisel uygulamalarımı geliştirmeyi düşünüyorum ihtiyaçlar doğrultusunda. Varsa istekleriniz, fikirleriniz alabilirim.

• Recharged kullanıcısına yanıt
    Arka planda çalışabilen,sıkıntısız ses kaydı yapan bir uygulama olsa hiç fena olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

iPad Air 2 ile katıldım aranıza. Yakında iPad'e özel geliştireceğim uygulamalarımı yayınlarım eğer bir boşluk bulursam.

Böyle bir yeteneğiniz varsa faydalı uygulamalarını beklwriz ustam

Mesleğim bu hocam. Çok sayıda iPhone uygulamam mevcut. Geneli firmalar için geliştirdiğim ücretli işler zaten ama kişisel işlerimde oluyor vakit buldukça. Artık iPad üzerinde de kişisel uygulamalarımı geliştirmeyi düşünüyorum ihtiyaçlar doğrultusunda. Varsa istekleriniz, fikirleriniz alabilirim.

Eyvallah hocam.Aslında aklımda çok şey var da
    Örnekse
    Cihazı istediğim saatte açan/kilitleyen bir uygulama olsun.Yani internet kafelerdeki gibi saat bazlı çalışsın .Öğrenci kardeşime ipadi verdiğim zaman elinden düşürmek istemiyor çünkü.Böyle bir şey olsa harika olurdu

• Recharged kullanıcısına yanıt
    İpad için kişisel erişime açan bir app olsa süper olurdur

• Arkadaşlar kamerası olmayan IPAD'ler de varmış. Kafam karıştı biraz.

Bu IPAD'lerin arasındaki farklar nedir? Air, Retina falan. Hiç ama hiç bilmiyorum. Google'a yazdım fanatikler yüzünden saçma sapan şeylerle kafam iyice karıştı.

Sim kart takılmasına gerek olmayan, kamerası olan mini değil de bir büyük olanı 9,7" almak istiyorum. Ekranın retina olmasına gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Arkadaşlar kamerası olmayan IPAD'ler de varmış. Kafam karıştı biraz.

Bu IPAD'lerin arasındaki farklar nedir? Air, Retina falan. Hiç ama hiç bilmiyorum. Google'a yazdım fanatikler yüzünden saçma sapan şeylerle kafam iyice karıştı.

Sim kart takılmasına gerek olmayan, kamerası olan mini değil de bir büyük olanı 9,7" almak istiyorum. Ekranın retina olmasına gerek yok.

Sadece ipad 1 modelinde kamera yok,diğer modellerin hepsinde kamera var

• quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Teşekkürler. Peki bu air ile 4.nesil arasında hangisini seçmek lazım;

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-4-nesil-new-ipad-retina-display-16gb-97-wi-fi-beyaz-tablet-md513tu-a/productDetails.aspx?productId=bd600117&categoryId=3008012

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-air-16gb-97-wi-fi-uzay-grisi-retina-ekranli-tablet-md785tu-a/productDetails.aspx?productId=bd600740&categoryId=3008012

Air daha yeni 5. çıkan ipad. aynı fiyatsa air almanız daha mantıklı. Ayrıca ikiside retina ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingiglione -- 15 Nisan 2015; 0:32:24 >

• İpad air 7.1.2 den 8.3 e geçtim herşeyi sıfırlayıp temiz kurulum yaptım. Şimdilik bazı yerlerde çok hafif bir kasma oluyor ama arasıra ama 7 ye göre aşırı hızlı ben tavsiye ederim. Şarjı biraz daha çabuk bitiyor gibi ama hızlı olması daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NRLLH42 kullanıcısına yanıt
    Safari ve App Store hızlandıysa gerisini boşver ben de güncelledim

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Çalışmayan uygulamalar var mı ? Ben iTools ile dosya atamıyorum şu an. Bir de Score oynayamıyorum, oyundan atıyor. Güncelleme bekliyorum ama 6 gündür güncelleme yok. Sadece Facebook, Instagram, Twitter gibi popüler uygulamalara güncelleme geldi.

Bir de güncelleme yaptıktan sonra sıfırlama vs yapmadım. 8.1'den 8.3'e güncellediğim için aman aman bir hızlanma da farketmedim.
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Bende çalışmayan uygulama yok itools yerine tongbu kullanıyorum oldukça kolay dosya atabiliyorum
    Gta,most wanted vb oyunlarda ufak tefek kasma oluyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: NRLLH42

İpad air 7.1.2 den 8.3 e geçtim herşeyi sıfırlayıp temiz kurulum yaptım. Şimdilik bazı yerlerde çok hafif bir kasma oluyor ama arasıra ama 7 ye göre aşırı hızlı ben tavsiye ederim. Şarjı biraz daha çabuk bitiyor gibi ama hızlı olması daha iyi

Hocam bende de air var da çok aradayım güncelleme konusunda 7.1e göre hangi kısmı hızlandı cihazın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    Genel olarak herşey ben çok memnun kaldım şahsen

• Benim ipad 4 cihazımda 8.3 fena şarj yiyor keşke güncellemeseydim

• Arkadaşlar, vodafone kampanyasından ipad almak istiyorum. Hangi modeli, kaç gb ı tavsiye edersiniz?
    Video dersler, eğitimler izlemek, pdf kitaplar okumak, code editor programları ile ufak tefek, php,css,html çalışmak istiyorum.
    Bu konularda ipad ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Arkadaşlar, vodafone kampanyasından ipad almak istiyorum. Hangi modeli, kaç gb ı tavsiye edersiniz?
    Video dersler, eğitimler izlemek, pdf kitaplar okumak, code editor programları ile ufak tefek, php,css,html çalışmak istiyorum.
    Bu konularda ipad ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum...

Belirttiğiniz kullanımlar için 64 gb yeterlidir ama senelerce bu cihazla iş göreyim derseniz 128 gb almanızı şiddetle tavsiye ederim

• Mixenon kullanıcısına yanıt
    128 gb ipad ile bir çok şey depolar mobil olarak kullanırsınız

• quote:

Benim ipad 4 cihazımda 8.3 fena şarj yiyor keşke güncellemeseydim

Aynen! Rahat battı, keşke güncellemeseydim.
  • Arkadaşlar merhaba ıpad air olan ve 8.3 Güncellemesini yüklemiş olan arkadaşlar diyelim uygulamalarla klasör oluşturdunuz klasörde hep üst köşede olan uygulamalar çok hafif bir kasıntıyla Açılıyor hep klasörde üst köşede olan uygulamalar için geçerli üst köşede olan Uygulamaları ortaya ve klasörden çıkardığımızda kasma geçiyor bu olay sizdede oluyormu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QEMREQ -- 18 Nisan 2015; 14:20:54 >
  • 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.