Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

ben yapmıycam artık şuanda durum iyi gidiyor kalsın

Bende yapmadım ne zaman karalı sürüm çıkar o zaman yaparız.

aynen üstad
  • Arkadaşlar mental destekli şöyle konsol seviyesinde grafikleri ve senaryosu olan oyunlar neden hala yok
    Hala mobil oyunculuk bir konsol seviyesine ulaşmadı grafikler nekadar iyice olsa bir mobil oyun olduğu belli oluyor halbuki isteseler ps2 grafik kalitesinde bir god of war tarzı oyun çok rahat kaldırır bu sistem hatta bence ps3 seviyesini zorlar
    Sizin düşünceleriniz neler bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • üstad ben dayanamadım yükledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 11 Aralık 2014; 13:39:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bildiğiniz ipad uyumlu kol var mı?
    İnternetten baktım ama türkiyede olan lazım :)

Birde cihaz güncellendikçe sorun yaşanır mı sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Arkadaşlar mental destekli şöyle konsol seviyesinde grafikleri ve senaryosu olan oyunlar neden hala yok
    Hala mobil oyunculuk bir konsol seviyesine ulaşmadı grafikler nekadar iyice olsa bir mobil oyun olduğu belli oluyor halbuki isteseler ps2 grafik kalitesinde bir god of war tarzı oyun çok rahat kaldırır bu sistem hatta bence ps3 seviyesini zorlar
    Sizin düşünceleriniz neler bu konuda

Bu dediklerini anlatan bir oyun biliyorum, modern combat 5. Suana kadar buldugum en etkileyici oyundu. grafigi olsun, senaryosu olsun, online mod u olsun. Fakat gel gelelim oynanis konusu berbat. Benim gorusum hic bir mobil platform asla demeyeyim, fakat konsol kadar zevk vermeyecek veya oynanabilirligi o kadar kolay olmayacak diye dusunuyorum. Bu oyunu ipad air, mini ve 6da oynadim. En guzel oynanisi mini veriyor. Fakat grafik acisindan air son derece basariliydi miniye gore.

• Konsol oyunu ipad ile,hiçbir zaman normal konsol oyunundaki keyfi veremez,
    Ekran küçüklüğü en büyük engel,diğer eksileri saymıyorum

• kesinlikle, bu konuya olcut almak gerekirse ps3 degil de psp serisini olcut almak gerekir
  • Ekran niye göççük olsun yahu.. Ben Air ekranından çok memnunum. Çok da iyi oyun oynanıyor... LCD TV ye göre tabii ki öyle ama taşınabilirlik, istediğin her odaya hatta heryere götürme rahatlığı, uzanarak oynayabilme, ekrana dokunmak bana konsoldan daha çok zevk veriyor... Çok da zevkli oluyor bu cihazda N.O.V.A 3 oynamak... Eğer ekran göççük diye oyun oynamak kötü olsaydı PSP konsepti hiç piyasaya çıkmazdı... (PSP de ki gerçek butonlar ergonomik olarak daha iyi ama o başka konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 12 Aralık 2014; 21:57:56 >
  • Valla böyle mobil ögelerde ben sadece masa üstü oyunları oynarım satranç iskambil bejeveld tarzı
    Rpg fps oyunlar konsolda güzel bana göre simülasyon oyunlarda pc de güzel oynanır

• Yeni güncellemeyi yaptınmı üstad, ben yaptım, tavsiye ederim.

• engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    nasıl bozulma yokmu
    tavsiye ediyorsan yapayım o zaman üstadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

nasıl bozulma yokmu
    tavsiye ediyorsan yapayım o zaman üstadım

yap

direk wifiden cihaz üzetinden indir yap zaten 16 mb. falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin_er_26 -- 13 Aralık 2014; 12:38:35 >
  • engin_er_26 kullanıcısına yanıt
    ok üstad dediğin gibi yaparım sağolasın
  • Ipad Air 2 4G ve Ipad mini Retina 3 4G ekle

• ipad air kullanıyorum.Beni de yaz
  • Üstadım bir sıkıntı yok Gönül rahatlığı ile güncelle😄😄

• air 1 için şeffaf ince arka kapak için kılıf-kap arası bişey lazım var mı öneri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAT.BH

air 1 için şeffaf ince arka kapak için kılıf-kap arası bişey lazım var mı öneri.

Beğenirseniz
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/ipad-air-kilif-ipad-air-arka-kapak-silikon-116609316

• arkadaşlar geçen yıl aldığım mini retinayı götürsem model yükseltmek için ne kadar vermem lazım?
  • Değişim yapmaları için garanti süresi içinde bir darbe/aşınma/deforme olması lazım.yani garanti şartları içinde bir sebep olmalı.yoksa cihazı götürünce ha diye yenisiyle değiştirmezler.
  • 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.