Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (579. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LilTunechi

yorum için teşekkürler ikinize de tablet bir darbe sonucu() abim tarafından ele geçirildiği için samsung tablet bakacağım herhalde. Not tutma işi olmasa ipad açık ara önde bir alet ,1 sene kadar sunum, kitap vs işlerimden kullandım, ve gayet yararlıydı + şarj süresi de gayet iyiydi.Uygulama yanı da gayet iyi ama kalemle bütünleşmiş samsung daha mantıklı geliyor. Şans eseri tableti geri alırsam kaleme bakacağım yine.

Kalem ağırlıklı kullanımda samsung iyidir tabii ama bana ekranın aspect ratiosu tuhaf geliyor. Yani açıkçası dik kullanımda dar geliyor. O alet sanki yatay kullanmak için tasarlanmış gibi. Apple da 4:3 olan bu oran tablette en ideali. Ben bu yüzden kalemi çok iyi olduğu halde samsung almadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 12 Kasım 2014; 7:33:07 >

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Bana da apple sonrası tuhaf geldi kamera vs her şey yatay kullanım icin yapilmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpadi projekdiyonla kullanan var mı acaba?
    Hangi bağlantı kablosunu kullanmalıyım?yardımcı olabilir msinz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar, yeni iPad aldim da bir sorum olacak;

iPad ile iPhone uzerinden konusma ve mesajlasma olayi var; aramalarda iPhone kullaniliyor seklinde bir bilgi var. Bunun faturama herhangi bir etkisi olmaz degil mi, bildigin iPhone la yapmisim gibi tarifem uzerinden gidecek ne gidecekse.

Cok sacma bir soru, cevabini da biliyorum ama ne olur ne olmaz bir onay alayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

Arkadaslar, yeni iPad aldim da bir sorum olacak;

iPad ile iPhone uzerinden konusma ve mesajlasma olayi var; aramalarda iPhone kullaniliyor seklinde bir bilgi var. Bunun faturama herhangi bir etkisi olmaz degil mi, bildigin iPhone la yapmisim gibi tarifem uzerinden gidecek ne gidecekse.

Cok sacma bir soru, cevabini da biliyorum ama ne olur ne olmaz bir onay alayim.

Bütün kullanımlar tarifeden düşüyor üstad,bir sıkıntı olmuyor
  • bu uygulama güncelleme olayı bir türlü olmadı apple yazan yerde duruyor
    güncelle diyorum güncellemiyor acaba bulutu açmammı gerek
  • iOS 8.1.1bekliyoruz büyük heyecanla umarım bazı ufak tefek hatalar düzeltilir .

• Mini serisi durduruldu artik di mi beyler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

Mini serisi durduruldu artik di mi beyler ?

kim diyor durdurulduğunu?
    e mini 3 çıkmadımı ki?
    belkide durdurulmuştur 3 den sonra çıkartmayabilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

Mini serisi durduruldu artik di mi beyler ?

kim diyor durdurulduğunu?
    e mini 3 çıkmadımı ki?
    belkide durdurulmuştur 3 den sonra çıkartmayabilirler

sanki burada bir incelemede duymuştum, artık ipad mini üretilmeyecek gibi bir şey.iphone 6+ dan sonra saçma olur zaten ipad mini üretmeleri
  • İpad mini modeli hala satılan bir model.en az 1 sene daha üretim yapılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

İpad mini modeli hala satılan bir model.en az 1 sene daha üretim yapılır

teşekkürler bilgilendirme için
  • Ios 8.1 ı yukledıkten sonra safarı uzerunden actıgım haber sıtelerındekı vıdeolardan,kanal d,show tv,lıgtv gıbı app lerden vıdeo oynattıgımda ses gelmıyo fakat facebook ve youtubedan vıdeo actıgımda ses gelıyo.Boyle bı sorunla karsılasan var mı?Ne yapmalıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: pacaman

Ios 8.1 ı yukledıkten sonra safarı uzerunden actıgım haber sıtelerındekı vıdeolardan,kanal d,show tv,lıgtv gıbı app lerden vıdeo oynattıgımda ses gelmıyo fakat facebook ve youtubedan vıdeo actıgımda ses gelıyo.Boyle bı sorunla karsılasan var mı?Ne yapmalıyım?

Ayarlar-Sesler-Zil sesi ve uyarılar tiki en sonda(sağa çekili) olmalı,o kısım normalse,cihazı kapatıp açın,düzelir diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Orijinalden alıntı: pacaman

Ios 8.1 ı yukledıkten sonra safarı uzerunden actıgım haber sıtelerındekı vıdeolardan,kanal d,show tv,lıgtv gıbı app lerden vıdeo oynattıgımda ses gelmıyo fakat facebook ve youtubedan vıdeo actıgımda ses gelıyo.Boyle bı sorunla karsılasan var mı?Ne yapmalıyım?

Ayarlar-Sesler-Zil sesi ve uyarılar tiki en sonda(sağa çekili) olmalı,o kısım normalse,cihazı kapatıp açın,düzelir diye düşünüyorum

Tesekkürler

• Şu uygulam güncellemeler sorunu bir türlü düzelmedi ya nedenini bi türlü çözemedim

• Yeni iPad Air aldım. Safari ye giriş çıkış olsun ayarlarda falan dolaşırken olsun hafif kasmalar oluyor bu normal mi? Eski bir cihaz değil! Niye kasıyor anlamadım! Yeni ios 8 e güncelledim.
  • ios 8 sorunlu arkadaşım bir sürü sorunu var ıos8 in
    bende de uygulama güncellemeleri olmuyor bir türlü
    ios 7 de ne güzeldi apple kısmından kendi uygulamalarım bölümünden
    hesabımın şifresini girip uygulamaları güncelliyordum
  • tabletle netteki videoları indirebiliyormuyuz?
    firefox kurup eklenti kullanabiliyormuyuz?
  • W.Amadeus kullanıcısına yanıt
    Hiç uygulama kurmadan mı güncellemiştiniz acaba? Programlar da uyumsuzluk yapabilir diyorlar

• 
Sayfa: önceki 577578579580581
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.