Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (578. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mini 3 ne alemde acaba? Performans olarak Mini 2 ile aynı görünüyor. Eski modeli yükseltince kasması bir nebze anlaşılır da yeni çıkan model de kasıyorsa saçma olur iyice. Fiyat performans oranı kötü olduğu için alan kimse yok galiba 3'ü herhalde ki yorum gelmiyor hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

saydamlık nereden kapatılıyor

hocam saydamlık dediği herhalde ekran parlaklık ayarı
    tahminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

Google dan bulduğum bir resmin üzerine basık tuttuğumda görseli kaydet diyorum, fotoğraf rulosuna kaydedildi diyor ama fotoğraflarda yok, başka bir yere mi kaydediyor?

Bu konuda fikri olan yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eng.

Mini 3 ne alemde acaba? Performans olarak Mini 2 ile aynı görünüyor. Eski modeli yükseltince kasması bir nebze anlaşılır da yeni çıkan model de kasıyorsa saçma olur iyice. Fiyat performans oranı kötü olduğu için alan kimse yok galiba 3'ü herhalde ki yorum gelmiyor hiç

Ben mini 3 bekledim ama a8x olsun isterdim baktım a7 başta inanmadım sonra araştırınca cidden a7 olduğunun farkına vardım ve anlarım ki plus tan sonra mini geri plana atılmış ondan mini 2 aldım bende ve memnunum 😄😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Troçki

quote:

saydamlık nereden kapatılıyor

hocam saydamlık dediği herhalde ekran parlaklık ayarı
    tahminim

Erisilebilirlikten kapaniyor dostum parlakliktan bahsetmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HoLY.oNE kullanıcısına yanıt
    saydamlık diyemi geçiyor
    vay be hiç dikkat etmemiştim doğrudur arkadaşım
  • quote:

saydamlık diyemi geçiyor

Sanırım burası

• quote:

quote:

Google dan bulduğum bir resmin üzerine basık tuttuğumda görseli kaydet diyorum, fotoğraf rulosuna kaydedildi diyor ama fotoğraflarda yok, başka bir yere mi kaydediyor?

Bu konuda fikri olan yok mu?

Bazen benim safaride de oluyor bu sorun,birkaç saat sonra bakıyorum,resimlerin üst bölümlerinde görünüyor,sanki yazılımsorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 1 haftalık Ipad air'imin hoparlöründen gelen ses çok kısık. Sanki iphone 4 hoparlörü kadar ses çıkartıyor son seste. Bu durum normal mi? Yoksa benim cihazım da bir sorun mu var? IOS 8.1 yüklü cihazda. 4-5 gün 7.1.2 ile kullandım sonra jailbreak yamulunca mecburen 8.1 yükledim. (O semi restore mi ne haltsa sırf onun için htpc de ki openelec'i bozup win kurdum bir halta yaramadı) Gerçi 7.1.2 de de volume düşüktü ama 8.1 yükledikten sonra sanki iyice düştü. Kulaklık sesi normal. Neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 9 Kasım 2014; 21:42:14 >
  • quote:

quote:

saydamlık diyemi geçiyor

Sanırım burası

Demekki doğruymuş

• xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    Yazılımsaldır
    İos 8'de sesin düştüğünü söylüyorlar,sonraki sürümde düzelebilir belki

• Selamlar arkadaşlar,
    Bir sorum olacak; iPad mini ve iPhone 4S birbirine bağladığımda 4S'in kişisel erişim noktası özelliğiyle iPad Mini sorunsuz çalışıyor.
    Ancak iPad uykuya geçtiğinde, örneğin 1-2 saat sonra tekrar elime aldığımda bu bağlantının sonlandırılmış olduğunu görüyorum. Tekrar 4S üzerinde Ayarlar->Kişisel Erişim Noktası kımına girmem gerekiyor yeniden bağlanabilmesi için.
    Bunu sürekli hale getirmenin bir yolu varmı? yani bağlantı kopmasın, iPadi elime aldığımda yeniden internet kullanılabilir halde olsun. Böyle olunca, mailler düzenli gelmiyor. Her seferinde yeniden bağlamam gerekiyor.

Çözümü hakkında önerisi olacak var mı?

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Selamlar arkadaşlar,
    Bir sorum olacak; iPad mini ve iPhone 4S birbirine bağladığımda 4S'in kişisel erişim noktası özelliğiyle iPad Mini sorunsuz çalışıyor.
    Ancak iPad uykuya geçtiğinde, örneğin 1-2 saat sonra tekrar elime aldığımda bu bağlantının sonlandırılmış olduğunu görüyorum. Tekrar 4S üzerinde Ayarlar->Kişisel Erişim Noktası kımına girmem gerekiyor yeniden bağlanabilmesi için.
    Bunu sürekli hale getirmenin bir yolu varmı? yani bağlantı kopmasın, iPadi elime aldığımda yeniden internet kullanılabilir halde olsun. Böyle olunca, mailler düzenli gelmiyor. Her seferinde yeniden bağlamam gerekiyor.

Çözümü hakkında önerisi olacak var mı?

Teşekkürler

4s telefonumla,bluetooth üzerinden paylaşımla,dediğiniz şekilde ipadimde internet kullanıyorum
    Ancak benim bağlantı hiç kopmuyor,
    Cihazlarınızın sürümlerinden mi kaynaklanıyor acaba? Aklıma başka bişey gelmedi

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,
    Versiyon farkı derken; her ikisi de iOS 8.1
    Bluetooth denememiştim, bir deneyeyim. Sonucu paylaşırım.
    Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 11 Kasım 2014; 8:23:52 >
  • DD252Admin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,saygılar bizden

• Yeni bir özellik keşfettim. Pil ömrünü uzattığı kesin.
    Uçak modunu,gece modunu ve rahatsız etme modunu açın ve farkı görün. O şekilde kullandım sonucu göstereceğim.
    Bu forumun çok ekmeğini yedim ondan yazıyorum.

• Arkadaşlar

Not defterine tıklıyorum. Kendiliğinden atıyor, içine giremiyorum. İçinde de önemli taslaklarım var. İclouda da yedekletmedim. Ne olacak halim bilen var mı?

• Evernote var. Onu kullanıyorum not defterine giremiyorum nedense.
    Kalem kullanmadım hocam, bilemeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Evernote var. Onu kullanıyorum not defterine giremiyorum nedense.
    Kalem kullanmadım hocam, bilemeyeceğim.

Liltunechi arkadaşa (Mesajını alıntı yapamadım o yüzden sizi alıntılıyorum) kalem olarak ne ucuz ne pahalı wacom'un bamboo stylus'unu öneririm. İnce uçlu kalemler ne yazdığınızı görme konusunda işe yarasada alışınca kalın uçla da iyi yazılabiliyor. (Programdan ayarlanıyor zaten kalınlık incelik) Birde zoom desteği olan uygulamalarda zoomlayarak büyük yazıp uzaklaştırınca küçük yazmış oluyorsunuz. (PDF okuma programları vs) Yani bamboo stylus öneririm iyi kalemdir hem bunu kullanıyorum hemde kendim cips kağıdından yaptım (İnce uçlu) ikisinden de memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtreme4495 -- 11 Kasım 2014; 22:57:20 >
  • xtreme4495 X kullanıcısına yanıt
    yorum için teşekkürler ikinize de tablet bir darbe sonucu() abim tarafından ele geçirildiği için samsung tablet bakacağım herhalde. Not tutma işi olmasa ipad açık ara önde bir alet ,1 sene kadar sunum, kitap vs işlerimden kullandım, ve gayet yararlıydı + şarj süresi de gayet iyiydi.Uygulama yanı da gayet iyi ama kalemle bütünleşmiş samsung daha mantıklı geliyor. Şans eseri tableti geri alırsam kaleme bakacağım yine.
  • 
Sayfa: önceki 576577578579580
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.