Şimdi Ara

Ipad Mini Wifi Etkinleştirme Sorunu(Yardım edin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kardeşimin ipad İos 7 idi. Güncellememi istedi bende İos 8.4.1 e güncelledim.
    Lakin etkinleştirme sayfasını geçemedik.İphone umu bul özelliği açıkmış galiba.
    Bu ipad şu anda bir apple kimliğine bağlı diyor.Yazıyoruz kullandığı apple kimliğini kabul etmiyor.
    Galiba daha önce başka apple kimliği ile ilişkilendirdi.Ancak hangi hesaba bağlı cihaz bilmiyoruz.
    Cihazın ilk sahibiyiz sıfır almıştık.Nasıl geçebiliriz bu ekranı yardım edin lütfen kafayı yemek üzereyim.

• Icould Şifresi var ve sen onu geçemiyorsun ,? Kardeşim cihaz seninse elindeki fatura ile apple Store gideceksin yada onlara mail atacaksın onlar 3 iş Günü'nde cihazının şifresini açıyorlar.Ama elinde Fatura yoksa o cihaz asla açılmaz yada mecbur şifreyi hatırlıycaksın....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • godzilla34 kullanıcısına yanıt
    Hangi hesaba bagli cihaz onu bilsek belki sifregi buluruz.Ama icloud hesabini bilmiyoruz onu nasil bulabiloriz var mi bir yolu?

• bidinnak kullanıcısına yanıt
    icould unutulmus bir cihaz sadece fatura ibraz edilirse acilir aksi halde imkansiz ...
    yapilir diyenler var ama benim inancim hepsi dolandirici..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidinnak

Arkadaşlar kardeşimin ipad İos 7 idi. Güncellememi istedi bende İos 8.4.1 e güncelledim.
    Lakin etkinleştirme sayfasını geçemedik.İphone umu bul özelliği açıkmış galiba.
    Bu ipad şu anda bir apple kimliğine bağlı diyor.Yazıyoruz kullandığı apple kimliğini kabul etmiyor.
    Galiba daha önce başka apple kimliği ile ilişkilendirdi.Ancak hangi hesaba bağlı cihaz bilmiyoruz.
    Cihazın ilk sahibiyiz sıfır almıştık.Nasıl geçebiliriz bu ekranı yardım edin lütfen kafayı yemek üzereyim.

Cihazın ilk sahibi olup, başka bir mail adresi ve şifre ile icloud'a giriş yapılıp yapılmadığını hatırlaman gerek. Hatırlamıyorsan, ya 2. sahibisin ya da cihaz çalıntıdır ya da kardeşin yeni bir icloud hesabı açıp, onunla girmiş ve genç yaşına rağmen bunu hatırlamıyordur.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    Kardesim hirsiz muamelesi yapmana gerek yok.5.sinifa giden cocuk hangi hesapla girdigini bilmiyo iste zamaninda farkli bi hesapla giris yaptik demekki

• godzilla34 kullanıcısına yanıt
    Cihaz medimarkttan alinma.faturayi ne sekilde kime ibraz etmemiz gerekiyor?

Apple store cihaziniz ve faturaniz ile birlikte gidip sorununuzu anlatin gerisi kolay.. istanbul disi iseniz Apple store arayip faturanizin bir kopyasini mail yolu ile onlara iletin 3 is gününde cihaziniza ait sifreniz size yollanacaktir islemler bukadar basit..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidinnak

Kardesim hirsiz muamelesi yapmana gerek yok.5.sinifa giden cocuk hangi hesapla girdigini bilmiyo iste zamaninda farkli bi hesapla giris yaptik demekki

Pardon özür dilerim, bir ihtimal daha varmış, o da okuğunu anlayamıyormuşsun. Ben sana ihtimalleri saydım, bula bula bunu mu çıkardın? 10 yaşındaki çocuğa fazlaymış demek ipad, çıkartın dışarıya, misket oynayıp, bisiklete binsin.
    Apple müşteri hizmetlerini arayın onlar sizi yönlendirecek,faturayı fakslamanız gerekiyor 1-2 saat içinde de açılıyor bu kadar basit
    Tmm ben özür dilerim yanlis anladigim icin

Parasi olan alir kime ne
    Arkadas yardim istiyor oneri degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 24 Ağustos 2015; 12:50:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omega

Parasi olan alir kime ne
    Arkadas yardim istiyor oneri degil

Okuduğunu anlayamayan biri daha. Forum dili Türkçe olmasına rağmen halen okuma sorunu var. Bak bakalım, bir önceki mesajımda olası durumları saymış mıyım, saymamış mıyım? Senin bir önerin var mı? Biliyor musun ne yapması gerektiğini?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.