Şimdi Ara

iPAd mini ve IOS 9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Küçük kızım iPad minisini IOS 9 'a güncellememi istiyor. Eşimin ip4'ü IOS 7'ye güncellediğimde telefon resmen bitmişti. Telefonu değiştirene kadar 1-2 yıl boyunca çok fazla şikayet işittim. Bu sebeple bu sefer tedbirli gitmek istiyorum. iPad mini IOS 9 performansı nasıl? Kullanan var mı? Mini 2 değil 1!!!

• İş yerinde iOS 9 kurulu Mini kullanıyorum. Öyle bir kasma yok ama şahsi kullandığım Air kadar da performansı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

İş yerinde iOS 9 kurulu Mini kullanıyorum. Öyle bir kasma yok ama şahsi kullandığım Air kadar da performansı yok.

işlemcisi zaten ip4'e göre çok güçlü aslında ve benim ip5 de 1 gb ramı ios 9'da hala kullanmıyor. o yüzden iyi çalışır diye tahmin ediyorum ben de ama yine de teyid etmek istedim. sıkıntı yoksa geçelim bari.
  • Geçmeyin hocam bende de var cihazın tepkime süreleri baya yavaşladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çesna

Geçmeyin hocam bende de var cihazın tepkime süreleri baya yavaşladı.

hadi ya. :(
  • Cidden hocam ben bariz bir şekilde hissettim uygulamaların açılışı olsun klavyenin tepki suresi olsun anlamsız duraklamalar oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çesna

Cidden hocam ben bariz bir şekilde hissettim uygulamaların açılışı olsun klavyenin tepki suresi olsun anlamsız duraklamalar oluyor.

keşke 8'e güncelleseymişik. 7 eski kaldı bazı uygulamalar için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.