Şimdi Ara

ipad mini--şifre istiyor format atamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. 2. el ipad mini almıştım ankarada 2. el telefon tablet vs satan bir yerden. aldığım yere tabletini satan kişi i-cloud hesabından çıkmamış ve ben bu hesabı kapatıp kendime hesap açamıyorum. format atmayı denedim yine şifresini istedi. bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?

• Hocam herkes aynı problemi yaşıyor aldığın yerle iletişime geç ya da cihazı yedek parça için sat. Applenin güvenliğini aşmak o kadar basit değil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ios 7 ile gelen çalınmalara karşı gelen yeni güvenlik önlemi ; hesap sahibine mail at öğrenmeye çalış ;olmadı aldığın yere git oda aldığı kişinin bilgileri telefonu varsa oradan ulaş ... aksi takdirde cihazı ilk alım-sıfır- faturasıyla birlikte apple yetkili servise verip sıfırlama talebinde bulunmanız lazım ki ; Burada da fatura sahibi siz değilseniz ki öyle ...yine sıkıntı olur büyük ihtimalle.. sonuç itibariyle iCloud hesap sahibine ulaşamazsan cihazı formatlayamazsın..

• peki çok teşekkürler.
  • sakın restore edeyim filan deme
    şifreyi bul yada icloud hesabı kiminse bulabilirsen söyle hesabından cihazını kaldırsın
    yoksa cihazı etkinleştiremezsin
  • evet alıcıyla iletişime geçtim bir yerde buluştuk şifresini yazdı format atabildim sonra ben de. neyse ki sorun çözüldü. teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hhnk7373

evet alıcıyla iletişime geçtim bir yerde buluştuk şifresini yazdı format atabildim sonra ben de. neyse ki sorun çözüldü. teşekkür ederim

iphone u bulu kapattiniz degil mi?

• format atmıştım ama yine de kapatmam gerekiyorsa kapatayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.