Şimdi Ara

Ipad mini retina için Manuel apn ayarı ve otomatik 3G yi kapatma tweaki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ipad mini retina için Manuel apn ayarı ve otomatik 3G yi kapatma tweak i var mı? Bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum

• Güncel
  • Kimse bilmiyor mu
  • Tam açıklar mısınız neden 3g kapatmak istiyorsunuz ekran kilitliyken mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Tam açıklar mısınız neden 3g kapatmak istiyorsunuz ekran kilitliyken mi

Hayır otomatik moddan çıkarmak istiyorum cihazın çekmediği yerde edge bağlantısına geçiyor ben sadece 3G yapmak istiyorum bağlantıyı ONLY 3G yani
  • Güncel
  • Koca forumda kimse bilmiyor mu
  • koca forum biraz araştırılsa aslında;
    iphone için olan bu yöntem %99 ipad içinde geçerli olur, tabletim olmadığı için deneyemiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_52680636/tm.htm
  • tweak baz istasyonu değilki 3g çektirsin full, jbyi siz çok yanlış anlamışsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

tweak baz istasyonu değilki 3g çektirsin full, jbyi siz çok yanlış anlamışsınız

Ben full 3G çektirmesini istemiyorum sadece otomatik geçişi kapatmak istiyorum yani edge ile 3G arasında git gel yapmasın sadece 3G modunda kalsın istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@l-el

koca forum biraz araştırılsa aslında;
    iphone için olan bu yöntem %99 ipad içinde geçerli olur, tabletim olmadığı için deneyemiyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_52680636/tm.htm

Malesef hocam bu yöntemi çoktan denemiştim o yüzden buraya konu açtım ios 7 nin sistemi değişik aynı klasöre girdiğimde böyle bir platform yok ne yazıkki
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonjour_matmazel

quote:

Orijinalden alıntı: 3DMystic

tweak baz istasyonu değilki 3g çektirsin full, jbyi siz çok yanlış anlamışsınız

Ben full 3G çektirmesini istemiyorum sadece otomatik geçişi kapatmak istiyorum yani edge ile 3G arasında git gel yapmasın sadece 3G modunda kalsın istiyorum

konumunuza göre edgeye düşüyor zaten sinyal gücünüz zayıfsa 3G modunda nasıl dursun sürekli, ama sadece edge ile baglansın 3g açılmasın diyorsan böle bi seçenek mümkün
  • 3DMystic kullanıcısına yanıt
    Sadece 3G yapamaz mıyız sürekli git gel yapıyor birine bağlanırken diğerine bağlanması uzun sürüyor bu da can sıkıcı bir durum ayrıca Manuel apn ayarı yapamıyor muyuz
  • hocam tekrar söylüyorum böle bişey mümkün değil sürekli seyahat halinde değilseniz edge 3g arası geçiş şehir içinde pek rastlanacak durum değil, eğer şehir merkezinde iseniz ve sürekli edge düşme olayı yaşanıyorsa muhtemelen operatör kaynaklı bi sorundur.

whatsapp, mail, twitter gibi pek fazla internet gerektirmeyen uygulamalar kulalnıyorsanız sadece edge bağlantısını aktif etmeniz daha yararlı olur. hem sürekli geçiş esnasında kopma yaşanmaz hem şarj kullanımı düşer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3DMystic -- 4 Ocak 2014; 18:10:34 >
  • 3DMystic kullanıcısına yanıt
    Maalesef hep masaüstü sayfalar açıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.