Şimdi Ara

ipad mini retina 64gb wifi silver (fiyat güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
8.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Tablet Marka #Apple iPad Kapasite #64 GB #WIFI
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ipad Mini Ret-64GB WIFI Gümüş -7.9''Led-Bluetooth-10 Saate Kadar Pil Ömrü-331Gr
    Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. 22.12.2014 Faturalı. Garantisi sona erdi.
    Satış fiyatı 1700 TL'dir. Belkin siyah stand özellikli kapaklı/mıknatıslı kılıf hediye edilecektir.

İzmir içi elden teslim veya İzmir dışına ücretsiz kargo. Sanalpazar satışı yapılmayacaktır.

Takas düşünmüyorum ancak pazarlık yapabilirsiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenflash -- 7 Ekim 2018; 11:47:26 >

• Üstüne üstlük vatanda 128 gblığı 1199 tldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aldığınız tarihte vatan bu modeli 800 TL'ye satmıştı.
    Sizde bu kampanyadan aldıysanız 800 TL'den daha düşük fiyata satın almak isterim.

Hayırlı satışlar
  • Almak niyetiyle girdim ama 1000 lira gibi bir fiyat olmamış

• kapalı kutusunu o fiyata satamamıştık. arkadaş ikinci eline yazmış müthiş cesaret tebrik ediyorum
  • son fiyat nedir
  • 1 hafta önce ayni modeli, aynı özellikte 740tlye ben sattım :) hiçte zarar etmedim desem yeridir' o kadar yukseklerden uçmayın

• Merhabalar JBL ONE BEAT VENUE LT + FUJİFİLM FİNEPİX S1800 ile takas düşünür müsünüz?
  • 1 Ay önce 2 Adet Ipad Air sattım 16GB'lık tanesi 650TL'ye, yanlış anlamayın size örnek olması açısından yazıyorum. İyi satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkcanbaz -- 12 Eylül 2015; 19:11:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkcanbaz

1 Ay önce 2 Adet Ipad Air sattım 16GB'lık tanesi 650TL'ye, yanlış anlamayın size örnek olması açısından yazıyorum. İyi satışlar

acelem yok hocam, satılmazsa dursun kenarda... Ayrıca 64 GB mini 2 retina satıyorum. Kıyaslamanızı buna göre yapmanızı beklerdim.

Fiyatı uygun bulmayan arkadaşlar olabilir. Sorun yok. Uygun fiyata bulduğunuzda kaçırmayın. Ben ürünleri uygun fiyata listelediğimde ölücü arkadaşlar özelden msj atıp *okunu çıkardığından artık uygun fiyata ürün satmayı bıraktım. Çok çok acil bir durum olmadıkça da fiyatta indirim olmayacak.
  • arkadaş uçmuş biraz..neyse hayırlı uçuşlar ...
  • Hocam ister indirimden al ister hediye gelsin ister yolda bul hiç önemli değil fakat burası sonuç olarak bir forum nasıl burda saygı değer arkadaşlarımız fiyat çok vs gibi yazılar yazsa da şuan 2.el satış forumundayız. Bir çok arkadaşımızın anlamadığı bir şey var isteyen istediği ürüne istediği fiyatı yazar. Sonuç olarak bu cihazlarda kutunun üstüne tavsiye edilen 2. El satış fiyatı gibi bir şey yok. Arkadaşımız bu fiyatı uygun Görmüş Yazmış isteyen olursa alır. Madem fiyatı çok kimse size almak zorundasınız demiyor. Bir çok arkadaş artık ölücü olduğu için 0 kutusu açılmamış cihaza bile satış fiyatından 200 tl aşağı koy gene laf geliyor. Adı sanı belli olmayan bir sitede bak bu fiyat sen nasıl satıyorsun diyor bu fiyata. Lütfen arkadaşlar rica ediyorum satış forumunda çok yazmışsın bu fiyat ne gibi mesajlar atmayın gerçekten alıcıysanız satıcıya pm atarsanız hocam durum bu deyip anlatırsınız pazarlık yaparsınız Satıcı da kendisine göre plan yapar uygunsa alır ama burada boş yere ilanı kirletmek saçma. Hangi 2.el satış sitesinde böyle yorumlar yapıyorsunuz da buraya gelip tavır koyuyorsunuz arkadaşlar? Eğer fiyat çok ciddi Alıcı iseniz özelden Konuşun Alıcı değilsen ne diye ilana girip mesaj atma gereğinde bulunuyorsunuz. Söylediklerimi yanlış anlamanızı istemem beyler sadece geçen gün bir bilgisayar sattım. Ve üzerinde çizik yok 0 makine 500 tl indirim koydum millet kafayı yemiş gibi isyan etti. Neymiş şu sitede 0 o bu fiyata bahane kardeşim ben her indirimi takip mi edeceğim onu geç ben satış firmasımıyım rekabete giricem diğer firmalarla! Neyse ilanı açan arkadaştan özür diliyorum konusunu kirlettim ama söyleme ihtiyacı hissettim. Hayırlı günler iyi alışverişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bende vatandan 64 lüğünü 799 tl ye alanlardanım ağustasta 700 tl ye sattım alan adam mutlu oldu bende mutlu oldum 100tl ye 8 ay kullanmış oldum.
  • Sizin aldığınız cihaz vatan dan iPad mini 1 olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: burak335

Sizin aldığınız cihaz vatan dan iPad mini 1 olmasın

hayır mini retina
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    TAMAM ŞİMDİ GÖRDÜM GERÇEKTEN 64 GB MİNİ 2 RETİNAYI 799 LİRAYA VERMİŞLER AMA ŞİMDİ MAĞAZADA 1400 KÜSÜR LİRAYA SATILIYOR ARKADAŞ FİYATINI YAZMIŞ SAYGI DUYMAK LAZIM ÇÜNKÜ ARABAYA ZAM GELİNCE 2. ELDE ZAMLI FİYATTAN SATILIR YAPACAK BİŞİ YOK BENDE MİNİ 1 VARDI 370 LİRAYA ZOR SATTIM AMA ŞİMDİ 500 DEN AŞAĞI TEMİZ YOK
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

Ipad Mini Ret-64GB WIFI Gümüş -7.9''Led-Bluetooth-10 Saate Kadar Pil Ömrü-331Gr
    Vatan Bilgisayar'dan satın aldım. 22.12.2014 Faturalı
    Bir yazılım projesi için kullandım ve işim bittiği için temiz bir şekilde yeni sahibini bekliyor. Şu ana kadar 8-10 defa şarj ettim.
    Satış fiyatı 950 TL'dir. Belkin siyah stand özellikli kapaklı/mıknatıslı kılıf hediye edilecektir.

İzmir içi elden teslim veya İzmir dışına kargo. Talep halinde SanalPazar açılır.

Pazarlık ve takas mesajları yanıtlanmayacaktır. Fiyatı uygun bulmayan arkadaşlar diğer ilanlara bakabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

Samsung nx300 body + 18-55mm lens ile takas düşünür müsünüz ?

• __SFR__ kullanıcısına yanıt
    yemin ettin satmak için değil kullanmak için ihtiyacın olduğu için alıyorum dedin bana birde indirim için yalvardın.. Yazık senin gibi insanlara.. hakkım geçtiyse haram olsun.
  • 650 liraya alabilirim zamanında 700 liraya satılan tableti alıp sıfırı ikinci el olarak 900e yaslamak çok zor bu yüzden fiyatım 650 türk lirası.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.