Şimdi Ara

iPad Mini alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
2
Favori
20.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iscanthere

3g li almayacaksaniz ipod touch 5 alin daha iyi.

3G'siz alacağım kesinlikle. iPod t4 var bende. O yüzden iPod asla almam. Zaten alma amacım tablet almak. iPad dışında başka bir Apple ürünü de almayı düşünmüyorum.
    Zaten bu işi bir süreliğine askıya aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad yani aslinda tablet dedigimiz olay biraz buyuk olmali ki zevki ciksin hocam yoksa emin ol o tadi alamazsin bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydinbasaran

Ipad mini hepsiburada tarafından 1100 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

http://www.hepsiburada.com/liste/apple-ipad-mini-16gb-wi-fi-siyah/productDetails.aspx?productId=bd40706&categoryId=3008012&utm_source=chip&utm_medium=banner&utm_term=chip&utm_content=728x90_minipad&utm_campaign=bilgisayar

Siz ne düşünüyorsunuz bu makine hakkında ?

Sizce Ipad mini bu paraya değer mi ?

Almanya'da yaşayan gurbetçilerimize aldırıp, Türkiye'ye göndertsek daha ucuza gelmez mi ?
    ( Almanya satış fiyatı 780 TL )

Apple 'ın bir sonraki ürün tanıtımında Ipad mini with Retina display in tanıtılacağını düşünüyor musunuz ?

ipad mini guzel bir cihaz,ancak 1100 lira kesinlikle verilmez.Ve evet,ipad mini 2 retina ekran ve yeni işlemci ile gelir herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDrain

alınır ama bazen
    minik bir iPad 2,bu doğru ama minik ve hafif o yüzden alınır.
    32 lik alınır 64 lük alınmaz.
    Alacaksanız 1100 den (32 lik ) 900 (16 lık) fazla vermeyin (bimeks den alın)
    eğer 32 lik alacaksanız,16 lık size yetecekse iPad 4 16 lık da yaklaşık aynı fiyatlarda,o da alınır.

iPad alma işini askıya aldığımı söylemiştim.
    Dün TeknoSa'da dolaşırken iPad 4 gördüm ve 1189 Liraydı 16+WiFi'lısı. Aynı özellikteki iPad 3 ise 1138 Lira idi.
    Bunu da belirteyim dedim fiyat karşılaştırması yapmak için. Şahsen alacak olsam bundan sonra iPad 4 alırdım

• Güncel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 17 Aralık 2012; 8:08:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Merhaba forum halkı.

Sizce iPad mini alınır mı, normal iPad'lerde yapılıp bunda yapılamayacak şeyler var mıdır ?

Ekran olarak 9.7" iPad'de daha zevkli olacak oyunlar var mıdır, bu da büyük ekran kadar zevk verir mi oyunda ?

İnternette dolaşmak, müzik dinlemek ve arada müzik videoları izlemek için nasıldır ? Ve bu saydığım işler için ne renk alınmalı ? Bazı sitelerde internette dolaşmak ve bir şeyler okumak için Beyaz daha iyi olur demişler. Sizce nasıl olur ?

Şimdiden teşekkürler..

Hocam iPad Mini gözü kapalı olarak alınabilir. Bende iPad 3 var ve inan iPad Mini retina olsaydı iPadimi sayıp alacaktım. Eğer ekran senin için sorun değilse al, çünkü seni fazlasıyla mutlu.

• iPad 2 den iPad miniye geçiş yapmış biri olarak söyleyebilirim ki çok fazla otobüs,tren vs yolculuğu yapıyorsanız diğer iPad e göre boyut olarak gayet güzel kullanım sağlıyor ayrıca cihaz gerçekten hafif zaten yanınızda sürekli çanta taşıyorsanızda taşıma olarak kolaylık sağlıyor

• iPad mini kullanıcısı olarak söylüyorum, görüntü kalitesi asla kötü değil denemez, ipad 3-4 retina dan geçerseniz rahatsız eder fakat siz yeni alacağınız için problem değil kaldi ki iphone 5 kullanıyorum.

- Ben büyük konuşmayayım ama ipad 2-3-4 büyük almam, nedenleri basit,
    - Ağırlık kim ne derse desin 650 gr az buz değil %50 daha hafif olması harika, alın bi poşet domates koyun tutun bakalım nasılmış.
    - Ekran boyutu andorid 7" tabletlerle kıyaslamak hakaret olur,ben polypad 7" kullandım minicik kalıyor yanında sebebi 0.9" büyük olması kadar ekran format 4:3 olması 16:9 yerine.
    - Artık iphone u ma oyun bile yüklemiyorum, daha önce nasıl oynuyormuşum şaşırdım :) şarj ıda uzun gidiyor cep telefonun bu sayede
    - Oyunlar çok zevkli bu ekrana ancak ipad 2-3-4 kullanan biri ufak der."Git-gör-incele"
    - Amaa eğer laptop tarzı bir kullanım amacınız varsa çok relax ,çantayla gezerim dersen git ipad 4 al. Ben montumun iç cebinde taşıyorum :)
    - Bi kafede ipad 4 çıkarmak biraz abest kaçıyor, ipad mini den sonra.Aynı şey otobüs vs vs iş yeri heryerde geçerli.
    - Değerlendirmeni bunlara dayanarak kendin yapacaksın elbette,
    - Son olarak "çok şık, beyazı da , siyahıda (ki en başta siyah pek beğenmemiştim) çok ağır asil bi alet. Ben siyah kullanıyorum.

• Bence iPad mini gereksiz bir alet. Onun yerine galaxy note2 alıp tablet telefon karışımı bir ürün kullanılabilir. en azından tek ürün taşıyarak iki cihazın ihtiyacı da karsilanabilir.
    iPad kullanıcısı olmamın bu düşüncede etkisi de olabilir.

• Çok amaçsız bir tablet. Özellikleri zaten malum biş şey yok. Tip olarak güzel fakat boyutu için alınacak bir tablet değil bunu ben değil satın alan kuzenimden de duydum. Ama daha çok işe yarayacak bir tablet istiyorsan aynı boyutta Nexus 7 var özellikleri kat kat iyi. Ya da carman1tr' nin dediği gibi note 2 alabilirsin

bu arada ipad mini 800 tl nexus 7 450-600 aralığında
  • Nexus 7 ye 1 hafta dayanabilmiştim. Şimdi iyi ki onu satıp iPad mini almışım diyorum. Başka söze gerek yok.

• Kesinlikle Android tablet almayı düşünmüyorum. Zaten imzamdaki gibi Galaxy Nexus'a sahibim. Bundan sonra alacağım tablet büyük ihtimalle iPad olacaktır.
    Onun dışında Nexus 7 çok iyi bir tablet, ancak benim için gereksiz olur. iPad alıp iOS dünyasına atılmak istiyorum

İnşallah uygun bir durum bulabilirsem en kısa sürede Vatan'dan 740 liraya beyaz iPad mini 16GB Wi-Fi almayı düşünüyorum.

• işlemciyi göz ardı etmeyin derim, A6x hissedilir derecede fark yaratmış, kendi deneyimim.
    ekran boyutu mini de küçük olduğu için retina yapmamışlar ama olursa da fark eder gibi,
    büyük ihtimalle revizyon modeli için pazarlama taktiği olarak yapmadı elma bunu,bekleyip göreceğiz.
  • alınır

ipad2 olmasına rağmen aldım

• sadece basliği okudum konuyu okumadım ve cevabım; Para verirseniz tabiki alınır ;) :D :D
  • sevseler almam
  • quote:

Orijinalden alıntı: QSMANLI

sadece basliği okudum konuyu okumadım ve cevabım; Para verirseniz tabiki alınır ;) :D :D

Burası konudışı bölümü değil. Ciddi cevap yazmayacaksan Konudışı'na gitmeni tavsiye ederim.

• quote:

Merhaba forum halkı.

Sizce iPad mini alınır mı, normal iPad'lerde yapılıp bunda yapılamayacak şeyler var mıdır ?

Ekran olarak 9.7" iPad'de daha zevkli olacak oyunlar var mıdır, bu da büyük ekran kadar zevk verir mi oyunda ?

İnternette dolaşmak, müzik dinlemek ve arada müzik videoları izlemek için nasıldır ? Ve bu saydığım işler için ne renk alınmalı ? Bazı sitelerde internette dolaşmak ve bir şeyler okumak için Beyaz daha iyi olur demişler. Sizce nasıl olur ?

Şimdiden teşekkürler..

6 ay sonra haziranda retina ekranlısı çıkar elinizde patlar alınmaz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: BonJovi34

quote:

Merhaba forum halkı.

Şimdiden teşekkürler..

Elimde patlamaz. Sonuçta ben bir satıcı değil, kullanıcıyım. Evet ben de retina olmasını isterdim ancak 600TL'ye daha çok özellik bulabileceğimi sanmıyorum.

Ayrıca yenisi çıkacak diye almamak saçma geliyor bana. O zaman hiçbir şeyi almayalım, nasılsa seneye yenisi çıkar, değil mi ?

Evet dediğim gibi ben de daha iyi bir cihaz bekliyordum ancak bu fiyata anca bunu bulabiliyoruz.
    Hem bu kafayla beklemenin de sonu yok, Retina'lısı geldiğinde başka bir teknoloji çıkacak. O zaman Retina'lıyı da almayalım, nasılsa bir dahakine daha iyi teknoloji gelecek.

Neyse, lafı çok uzattım; sonuç olarak Retina'lıyı beklemeyeceğim. Eğer arada elime fırsat geçerse direk alırım bu modeli, ama ilk mesajlarımda da dediğim gibi; belki ben alana kadar yenisi gelir, o zaman onu alırım. Ama alma fırsatım olup da yenisini almak için beklemeyi düşünmüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BonJovi34

quote:

Merhaba forum halkı.

Şimdiden teşekkürler..

Elimde patlamaz. Sonuçta ben bir satıcı değil, kullanıcıyım. Evet ben de retina olmasını isterdim ancak 600TL'ye daha çok özellik bulabileceğimi sanmıyorum.

Ayrıca yenisi çıkacak diye almamak saçma geliyor bana. O zaman hiçbir şeyi almayalım, nasılsa seneye yenisi çıkar, değil mi ?

Evet dediğim gibi ben de daha iyi bir cihaz bekliyordum ancak bu fiyata anca bunu bulabiliyoruz.
    Hem bu kafayla beklemenin de sonu yok, Retina'lısı geldiğinde başka bir teknoloji çıkacak. O zaman Retina'lıyı da almayalım, nasılsa bir dahakine daha iyi teknoloji gelecek.

Neyse, lafı çok uzattım; sonuç olarak Retina'lıyı beklemeyeceğim. Eğer arada elime fırsat geçerse direk alırım bu modeli, ama ilk mesajlarımda da dediğim gibi; belki ben alana kadar yenisi gelir, o zaman onu alırım. Ama alma fırsatım olup da yenisini almak için beklemeyi düşünmüyorum.

benim demek istediğim retina şuan modern teknoloji olmaya başladı ve o cihazda yok ve 6 ay sonra cıkacak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.