Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladığım kadarıyla tek farkları kamera flası ve retina ekran retina ekranda mesut ceviğin bir yorumuna göre parlaklıkda felan sorun yaratmıyormus zaten.
  • Şimdi beylikdüzü satürn e gidiyorum bakalım fiyatlar ne durumda.Ipad 4 16 gb ve ya ipad mini 16 gb alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROBElem

Şimdi beylikdüzü satürn e gidiyorum bakalım fiyatlar ne durumda.Ipad 4 16 gb ve ya ipad mini 16 gb alacağım.

nakit fiyatları yazarsanız seviniriz. bilhassa ipad 4 16 gb wifi
  • quote:

Şimdi beylikdüzü satürn e gidiyorum bakalım fiyatlar ne durumda.Ipad 4 16 gb ve ya ipad mini 16 gb alacağım.

Sim kart takılan mini sorar mısınız?
  • Caddebostan Pupa yi aradım 4g yok dediler elimizde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Caddebostan Pupa yi aradım 4g yok dediler elimizde..

Kalmamış olabilir, dün görüşmüştüm çünkü.. Yılbaşından sonra her yerde olacak muhtemelen ikinci haftasında, biraz sabır diyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Caddebostan Pupa yi aradım 4g yok dediler elimizde..

Ben bütün Apple yetkili satıcılarına ve Bilkom'a mail atmıştım. Pupa yetkilileri çok ilgilendi. Stoğa girdiğinde tekrar haber verecekler. Ben de buradan iletirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

Şimdi geldim satürnden görmedim mesajınızı kusura bakmayın.

Ipad mini 16 gb wifi 899 tl , ipad 4.nesil 16gb wifi 1140 tl. Ayrıca Ipad 2 16 gb wifi modeli 860 tl idi.Belki pazarlık da yapılabilir teşhir ürünleri de var çünkü I Pad 2 olarak.

Media Markt da çok daha ucuza alabilirim diye almadım,daha doğrusu hala mini mi 4.nesil mi karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PROBElem -- 22 Aralık 2012; 16:29:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

Orijinalden alıntı: kamilkar76

quote:

Orijinalden alıntı: ozangunay

Bu soruya cevabınız beklentiniz ve de ihtiyacınıza göre değişir. Hem Ipad 3 hem de Ipad Mini sahibiyim. Ipad' i eşim tez ve ders hazırlıkları için kullanıyordu, ya da bir yerlere giderken içerisine film atıp bilgisayar niyetine kullanıyorduk. Ipad Mini' yi ise ben sürekli olarak çantamda hatta paltomun cebinde taşıyorum, eğer beklentiniz sürekli yanınızda tablet taşımak ise Ipad Mini alabileceğiniz en iyi tablet, 7 inç ekranı Facebook, mail, not almak gibi uygulamalar için yeterli, dikey olarak online dergileri çok rahat okuyabiliyorum, ağırlık olarak bir not defteriyle aynı hafiflikte. Aşırı oyun sevdalısı değilim, o yüzden Retina ekran olmaması sorun değil. İşlemci hızı belirttiğim için gayet yeterli. Yazı yazma, sunum hazırlama ya da Excel de çalışmak için Mini yetersiz kalıyor, o zaman Ipad 3 ya da 4 almak daha mantıklı. Apple uygulamaları olan IPhoto ya da IMovie tarzı uygulamaları çalıştırmak için Ipad 3 ya da 4 daha mantıklı. Mini açamıyor diye birşey yok ancak daha yavaş işinizi halleder.

ben işlerimi excelde hallediyorum bu yüzden yanımda rahat taşıyabileceğim bir tablete ihtiyacım var bana yanında her zaman taşıyacaksan mini almamı önerdeiler ama araştırdığım kadarıyla mini excel de yetersiz kalır gibi mesajlar okudum ne yönde yetersizliği ekran boyutu bakımındanmı acaba ?

Documents to go 'ya bir bakın derim. Bilen bilmeyen atıp tutuyor forumda

Konu dışı olacak ama Doc To Go ile Word dosyasına şekil ekleyebiliyor muyuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

quote:

Şimdi geldim satürnden görmedim mesajınızı kusura bakmayın.

Ipad mini 16 gb wifi 899 tl , ipad 4.nesil 16gb wifi 1140 tl. Ayrıca Ipad 2 16 gb wifi modeli 860 tl idi.Belki pazarlık da yapılabilir teşhir ürünleri de var çünkü I Pad 2 olarak.

Media Markt da çok daha ucuza alabilirim diye almadım,daha doğrusu hala mini mi 4.nesil mi karar veremedim.

Sağlık olsun :)
    Evde kullanırım genelde diyorsan iPad 4, her yerde kullanmak istiyorsan iPad mini..

• 2 sene önce araba alırken 4-5 günde karar vermiştim modeline hemen almıştım. Ipad mini mi ,I pad 4 mü diye 2 haftadır karar verip alamıyorum. Kitap okurum,facebooka bakarım falan diyip,ipad mini diyorum,sonra oyun da oynarım,uygulamarı daha rahat kullanırım diyip ipad 4 diyorum.Valla biri aklımı çelsin de bişeyi alayım.Valla 1 tane de hediye ona alıcam :D
  • quote:

2 sene önce araba alırken 4-5 günde karar vermiştim modeline hemen almıştım. Ipad mini mi ,I pad 4 mü diye 2 haftadır karar verip alamıyorum. Kitap okurum,facebooka bakarım falan diyip,ipad mini diyorum,sonra oyun da oynarım,uygulamarı daha rahat kullanırım diyip ipad 4 diyorum.Valla biri aklımı çelsin de bişeyi alayım.Valla 1 tane de hediye ona alıcam :D

İpad 4 al gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanar96

quote:

2 sene önce araba alırken 4-5 günde karar vermiştim modeline hemen almıştım. Ipad mini mi ,I pad 4 mü diye 2 haftadır karar verip alamıyorum. Kitap okurum,facebooka bakarım falan diyip,ipad mini diyorum,sonra oyun da oynarım,uygulamarı daha rahat kullanırım diyip ipad 4 diyorum.Valla biri aklımı çelsin de bişeyi alayım.Valla 1 tane de hediye ona alıcam :D

İpad 4 al gitsin

Aynen öyle yapıcam,çıkıyorum ipad forumundan bi daha alana kadar girmicem.Şimdi yeni şeyler görürüm aklım çelinir falan.ipad 4 retina aldığımda görüşürüz arkadaşlar

• quote:

quote:

quote:

İpad 4 al gitsin

Aynen öyle yapıcam,çıkıyorum ipad forumundan bi daha alana kadar girmicem.Şimdi yeni şeyler görürüm aklım çelinir falan.ipad 4 retina aldığımda görüşürüz arkadaşlar

Elveda

• quote:

quote:

quote:

İpad 4 al gitsin

Çık ve iPad mini aldım demeden gelme

• new ipad ile mininin ön kameralarını karşılaştırdım mağazada , new ipad de karıncalanma varken mini gayet netdi. Bu bilgiyide vermek istedim.
    Bu arada ABD den 4G li alırsak unlocked mu olur acaba ? Birde telefon gibi 100TL kayıt gerektirir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: belmont

new ipad ile mininin ön kameralarını karşılaştırdım mağazada , new ipad de karıncalanma varken mini gayet netdi. Bu bilgiyide vermek istedim.
    Bu arada ABD den 4G li alırsak unlocked mu olur acaba ? Birde telefon gibi 100TL kayıt gerektirir mi?

sim kart ile kullanacaksan 100 tll vereceksin... benim gibi interneti telefondan tether edeceksen vermen gerekmeyecek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.
    İpad miniyi kesin alma kararı verdim 4G modelinden. Satan biryer varsa uzaklığı farketmez birkaç saate gidip alacğaım . Bilen varsa söyleyebilirse çok makbule geçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.
    İpad miniyi kesin alma kararı verdim 4G modelinden. Satan biryer varsa uzaklığı farketmez birkaç saate gidip alacğaım . Bilen varsa söyleyebilirse çok makbule geçer.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/16gb-wifi-4g-ipad-mini-b-apple-ipad-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari,37055.html
    http://www.pupadankapiniza.com/apple_ipad_mini_wifi4g_16gb_beyaz/ProductDetails.aspx?ProductID=13969

İstanbul bilişim ön sipariş alıyor zannedersem..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/16gb-wifi-4g-ipad-mini-b-apple-ipad-tablet-pc-en-ucuz-fiyatlari,37055.html
    http://www.pupadankapiniza.com/apple_ipad_mini_wifi4g_16gb_beyaz/ProductDetails.aspx?ProductID=13969

İstanbul bilişim ön sipariş alıyor zannedersem..

ön sipariş bir aydır alıyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.