Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hitmachine16

Internet Wifi üzerinden paylaştırılsın her türlü bağlanır. Wifisi olmayan eski nokia telefonun internetini bluetooth üzerinden bile paylaştırmıştım zamanında. Iphone Android vs farketmez.

peki 500 tl ye kadar tavsiye edebileceğin android ya da başka işletim sistemli
    bağlantı hızı iyi olan bir cep tel tavsiye edebilir misin
    bu telefon üzerinden ipad mini ile internete bağlanmayı düşünüyorum
  • İpad mini almak istiyorum ancak size danışmak istediğim bir konu var..

Şu anda baan göre en uygun fiyat kliksada(maximum karta 679 tl) ...ürünün yanında harf ve rakamlardan oluşan kodlar var..MD531TU/A gibi...

bu bir farklılık yaratıyormu...??

cevabınıza göre sipariş vereceğim..tşk ederim
  • veradrake V kullanıcısına yanıt
    Hocam MD531TU/A alacağınız ürünün kodu. 16GB Wifi mini alacaksanız kodu MD531TU/A dır, 32 GB alacak olsaydınız MD529TU/A olacaktı. Buna fazla takılmayın.

Bu arada ben de alacağım, 699 a gördüğümde almadım şimdi 729 a çıkmış, sırf inat sebebiyle 699 un altında olmadıkça almayı düşünmüyorum.

Kliksa nasıldır? hiç kullanmadım daha önce.

Bu arada, kliksa da da en düşük fiyat 759 TL, kısaca orası da pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escape_ -- 9 Ekim 2013; 0:31:55 >
  • Cevap için tşk ederim..

http://www.kliksa.com/urun/apple-ipad-md531tu-a-mini-16gb-wifi-beyaz/900389615

bu linkte iş bankası internet kullanıcılarına özel 679 tl diyor...

muhtemelen alacağım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: veradrake

Cevap için tşk ederim..

http://www.kliksa.com/urun/apple-ipad-md531tu-a-mini-16gb-wifi-beyaz/900389615

bu linkte iş bankası internet kullanıcılarına özel 679 tl diyor...

muhtemelen alacağım...

Şimdi yine baktım verdiğiniz linkten, ben ödeme seçeneklerine baktığım için görememişim, yine göremiyordum ki son anda farkettim. İş bankası da kullanmıyorum gerçi. :)

Siz alacaksanız hayırlı olsun, ben şimdilik beklemedeyim, 32 gb denk gelirse 32 lik de alabilirim. hayırlı geceler...

• iş bankası üniversite kartını kullanıyorum geçen bi mail gelmiş bi kod var onunla birlikte 679 liraya alınıyor
    bana ucu dokunmuyorsa isteyene verebilirim
    bilmiyorum fiyatı böyle uygun mudur
  • takip ediyorum bende alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fozkaya -- 12 Ekim 2013; 11:38:35 >
  • Arkadaşlar az evvel vatan bilgisayardan ipad mini beyaz 16 gb almış bulunmaktayım..

699 tl maximum karta 5 taksit şeklinde aldım..

Makine evde öylesine yatıyor..:)) nasıl kullanılacağına daha hakim değilim..

Evde kablolu internet var...ve benim ipad'ın içine oyun yüklemem gerekiyor(yarın sabaha kadar vaktim var...)

Bana sıra ile bu işlemi nasıl yapılabileceğini açıklayabilecek bir arkadaş arıyorum..

Yardımcı olurken acemi birisinin karşınızda olduğunu untmayın ne olur :))
  • iPad mini 2 bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veradrake

Arkadaşlar az evvel vatan bilgisayardan ipad mini beyaz 16 gb almış bulunmaktayım..

699 tl maximum karta 5 taksit şeklinde aldım..

Makine evde öylesine yatıyor..:)) nasıl kullanılacağına daha hakim değilim..

Evde kablolu internet var...ve benim ipad'ın içine oyun yüklemem gerekiyor(yarın sabaha kadar vaktim var...)

Bana sıra ile bu işlemi nasıl yapılabileceğini açıklayabilecek bir arkadaş arıyorum..

Yardımcı olurken acemi birisinin karşınızda olduğunu untmayın ne olur :))

Öncelikle ihtiyacınız olan bir wi-fi o da sizde olduğuna göre ayarlara girin wifi adresinizi ve şifrenizi girin sonra App Store a girin bir Apple hesabı alın. Kredi kartınızı vermeniz gerekmiyor. Eğer illa gerekir derse bir uygulamanın üzerine dokunun yeni bir Apple Üyeliği alın. O zaman istemeyecektir. Bu kadar.

Edit: Kablolu yazmışsınız. Geçmiş olsun o zaman hotspot u olan bir telefonunuz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Losgalacticos -- 13 Ekim 2013; 21:27:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef öyle bir tlf yok..

bilgisayardan app stora üye olmayı deniyorum ama beceremedim gitti..üye olurken sorulan sorulardan birisi ilçe girin diyor ilçe giriyorum(Küçükçekmece) sonra app kimliği oluştur diyorum...sonra tekrar ilçe girin kısmı girin diye hata veriyor...

30 dakkadır uğraşıyorum
  • veradrake V kullanıcısına yanıt
    Hemen yardım geldi al kardeşim adım adım halledersin

http://www.iphoneturkey.biz/2010/10/iphone-veya-ipad-uzerinden-kredi-kartsiz-apple-id-alma.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 699 media marketten aldım
  • arkadaşlar bugün vatan bilgisayardan maksimum a 12 ay taksitle 700 tl ye ipad mini almayı planlıyorum.cihazı babama alıcam ve sadece internet gazeteler skype viber falan kullanacak.sizce ipad mini yeterli midir?birde yazılım desteği ne kadar sürer?ios 8 ve 9 u alır mı?şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zedge08 -- 27 Ekim 2013; 11:51:48 >
  • mini 2 nin amerika satışları başladımı? yada nezaman başlıyacak. appstore fiyatlarıda 399$ mı başlıyıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

arkadaşlar bugün vatan bilgisayardan maksimum a 12 ay taksitle 700 tl ye ipad mini almayı planlıyorum.cihazı babama alıcam ve sadece internet gazeteler skype viber falan kullanacak.sizce ipad mini yeterli midir?birde yazılım desteği ne kadar sürer?ios 8 ve 9 u alır mı?şimdiden teşekkürler

kliksa iş bankası kampanyalı 679 tl, 100 tl parafpara hediyeli = 579 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: oKsEAt

quote:

Orijinalden alıntı: zedge08

arkadaşlar bugün vatan bilgisayardan maksimum a 12 ay taksitle 700 tl ye ipad mini almayı planlıyorum.cihazı babama alıcam ve sadece internet gazeteler skype viber falan kullanacak.sizce ipad mini yeterli midir?birde yazılım desteği ne kadar sürer?ios 8 ve 9 u alır mı?şimdiden teşekkürler

kliksa iş bankası kampanyalı 679 tl, 100 tl parafpara hediyeli = 579 tl

iyi fiyatmış ama paraf yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalb01370

mini 2 nin amerika satışları başladımı? yada nezaman başlıyacak. appstore fiyatlarıda 399$ mı başlıyıcak.

Sitesinde kasım sonu satışa sunulacağı yazıyor.

• oKsEAt kullanıcısına yanıt
    hocam paraf iadesi siteden gözükmüyor yada ben bulamadım. nasıl yapabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksimu_s

hocam paraf iadesi siteden gözükmüyor yada ben bulamadım. nasıl yapabiliriz..

Musteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz konuyla ilgili

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.