Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar İpad mini mi yoksa İpad 4.nesil mi ? Ufaklık büyüklük bakımından tabikide sorulmuyor. Özellik kullanışlık açısından sizce hangisi olmalı ?
  • N11'den 640 tlye alınıyor. 50 tl indirim çekiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraksenyuz

Arkadaşlar İpad mini mi yoksa İpad 4.nesil mi ? Ufaklık büyüklük bakımından tabikide sorulmuyor. Özellik kullanışlık açısından sizce hangisi olmalı ?

kardeş sonuçta aldığın ürün süper hızlı bir bilgisayar değil o yüzden eğer çözünürlük takıntın yoksa ben ipad mini öneririm
    evet ipad 4 ün donanımı çok iyi ama çok hantal ve büyük bir cihaz miniyle karşılaştırınca
    ve mini yi de uzun zamandır kullanıyorum oyunlarda ve interette gezerken en ufak kasma yapmadı çözünürlükte benim için problem değil zaten o yüzden ben memnunum ama aldıktan sonra keşke 4 alsaydım diyeceksen hiç bulaşma derim
  • Arkadaşlar, Hızlı aldan world kartla Apple Mini iPad 16 GB Wi-Fi Beyaz 659 tl ye alınabiliyor.http://www.hizlial.com/apple-mini-ipad-16-gb-wi-fi-beyaz-md531tua/02.049.9190.0018 fiyatı uygun gözüküyor ne dersiniz.
  • İsteyene 659 liradan hızlıal.com'dan alabilirim. Siz parayı gönderirsiniz ben de direkt sizin adınıza göndertirim aleti.
  • Nasıl olacak, Siz karttan geçseniz biz ürün gelince size gondersek olur mu?

• akifgurkan kullanıcısına yanıt
    Forumda alışverişlerim ve referanslarım mevcut. Bu nedenle önce ücreti alıyorum.
  • Kliksada 649 TL alınabiliyor...16. Gb WiFi olanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifgurkan -- 3 Eylül 2013; 19:13:14 >
  • Yeni bir kampanya var mı?
    700 TL aşağısı bulamadım.
  • 684 tl ye hepsiburadadan alinablliyor.
    649 tl ye kliksadan da alinabilir...
    Daha. Da uygun olmaz sanırm

• quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

Yeni bir kampanya var mı?
    700 TL aşağısı bulamadım.

bende araştırmadayım hocam saturn ve media markt'da 699 tl şuan için beklemedeyim biraz daha uygun bulursam almayı düşünüyorum
  • arkadaşlar şuan 32 GB en uygun nerede ?
  • Arkadaşlar takaslık iPad minisi olan yok mu?Üzerine 100tl veririm,Asus tf201 ve docking'imle takaslayabilirim.Aradığım cihaz 16gb wifi.Acil
  • n11de 699 tlydi noldu o fiyata ya 750 yazıyor şu an
  • arkadaşlar fiyat tekrar 649'a düşer mi sizce? ya da ne gibi bir sürede düşer diyelim.

• 679 liraya düşmüş daha da düşmez bence
  • teşekkürler ama n11'den almayi düşünmüyorum.

• mini ipad 2 ne zama çıkacak, fiyatlar biraz daha düşer belki
  • carrefour'larda 749 tl. carrefour axess'i olanlara 649 tl. benim maalesef yok. olanlar baksın sıcak fiyat.

http://www.carrefourkatalog.com/26_08_2013/48sf/desktop/
  • 600 e alınır ipad mini2 çıkacak fazla para vermeye gerek yok
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.