Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Price

quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Ipadlerde androidde oldugu gibi gorev yoneticisini kullanilan rami gorebilior muyuz?

hayır da napıcaksın ki zaten

Iosun ne kadar ram kullandigini bizim kullanabilcegimiz kismin ne kadar oldugunu gormek istedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saturn'de; iPad Mini 16 GB WİFİ 699 TL, iPad Mini 32 GB WİFİ + 4G 1.375 TL, iPad 4 16 GB WİFİ 1.099 TL. Arkadaşlar dün Saturn'de fiyatlar böyleydi. Çalışan kişi hafta sonuna özel fiyat olduğunu söyledi. Almak isteyenler kaçırmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RızaRenkal

Saturn'de; iPad Mini 16 GB WİFİ 699 TL, iPad Mini 32 GB WİFİ + 4G 1.375 TL, iPad 4 16 GB WİFİ 1.099 TL. Arkadaşlar dün Saturn'de fiyatlar böyleydi. Çalışan kişi hafta sonuna özel fiyat olduğunu söyledi. Almak isteyenler kaçırmasın.

Hocam şuan fiyatlar nasılmış ?
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    An itibarı ile bazı magazalarda fiyat durumu.

Teknosada APPLE iPad Mini 16GB WiFi White 865 TL

Vatanda APPLE iPad Mini 16GB Wi-Fi Beyaz 872 TL

Bimeks Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi Beyaz 822 TL

Gold Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi Beyaz 799 TL

Media Mark APPLE iPad Mini 16GB Wi-Fi Beyaz 745 TL

Electroworld Apple iPad Mini 16GB Wi-Fi Beyaz 829 TL
  • Simdi mecidiyekoy trump towers in onunden gectim saturne de kampanya var brosurun resmini ekledim ayrica baska saturnlerde fiyat yuksek ise trumpdaki fiyati teyit ettirip ayni fiyattanda alabilirsiniz bilgi saturn calisanindan alinmistir

Not fiyat 649 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serif61 -- 28 Ağustos 2013; 11:14:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Saturn'de; iPad Mini 16 GB WİFİ 699 TL, iPad Mini 32 GB WİFİ + 4G 1.375 TL, iPad 4 16 GB WİFİ 1.099 TL. Arkadaşlar dün Saturn'de fiyatlar böyleydi. Çalışan kişi hafta sonuna özel fiyat olduğunu söyledi. Almak isteyenler kaçırmasın.

649 tl su an fiyat kacirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

649 tl su an fiyat kacirmayin

zaten mecidiyekoye cok yakınım şimdi gidip alayım, çok sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serif61

Simdi mecidiyekoy trump towers in onunden gectim saturne de kampanya var brosurun resmini ekledim ayrica baska saturnlerde fiyat yuksek ise trumpdaki fiyati teyit ettirip ayni fiyattanda alabilirsiniz bilgi saturn calisanindan alinmistir

Not fiyat 649 tl

şuan trump towers'a gidiyorum, umarım bu fiyattadır hala :(
  • Aldim bundan

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan3333

Aldim bundan

kardeş neden saturn'den almadın ben şimdi oraya gidiyorum :) istanbul'da değil misin ?
  • Yok bea tekirdagdayim

• Yok bea tekirdagdayim

• Simdi bana ekran koruyucu ile kilif lazim. Trsut stand kilif tarzinda dik duran cabuk dusmeyen kilif olmasi onemli. Ekran koruyucu da elimin kayacagi turden olmali. Var mi oneriniz

• Arkadaşım siz benimle dalga mı geçiyorsunuz kalktım gittim öyle bişey yok diyor adamlar ? Ayıp ya bu sıcakta gittim geldim...

GELMEYİN ARKADAŞLAR O ESKİ BROŞÜRMÜŞ ZATEN OLSA DA STOK YOK DEDİ ADAM!
  • 659 du 742 olmuş, fiyat oynuyor haberiniz ola http://www.n11.com/apple-ipad-mini-16gb-wifi-beyaz-md531tua-siyah-md528tua-P13250531

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemre92 -- 28 Ağustos 2013; 13:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan3333

Yok bea tekirdagdayim

Kardes senin dedigin linkte de 700 kusur olmus acaba ara ara mi indirime giriyor ?

• Ipad2 wifi bir urun icin pahali

• BİLKOM DEGİŞİM CİHAZLARI ONDAN UCUZ CİHAZLAR SIFIR BUNLARIN SATIŞI NORMALDE YASAK AMA BELLİ SÜRE SONRA ELİNDEKİ STOKLARI SATIŞA ÇIKIYOR..BAKDIYSANIZ 32 16 HEPSİNDEN VAR ..YANİ SEN ŞİMDİ SIFIR CİHAZ ALDIGINDA BOZUK ÇIKTIDIGI ZATEN SANA YENİSİ VERİLIYOR BAYİDEN ONUN YERİNE O CHAZLAR KAYDI BİLKOM VAR SERİ SİNDE SORDURURA BLİRSİNİZ....
    yazdı bana şüphelendim, zaten alacak param da yok o kadar, ilan buhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-ipad-2-wi-fi-tr-bilkom-garantili-sifir-64gb-850tl-134948020/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemre92 -- 28 Ağustos 2013; 13:57:07 >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.