Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mercsteal

quote:

Orijinalden alıntı: karti

Ipad mininin yenis tanitilacak gibi ama 730 tl ye refurbished 32 gb almak mantikli mi sizce.

Refurburbished (Yenilenmiş, Sıfırlanmış) Ürün Nedir? Ne değildir?

"Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir.

Yukarıda yazıldığı gibi, kullanılmış bir ipad almak istiyorsan 2. el olarak daha ucuza alabilirsin.

Refurbished urunun ne oldugunu biliyorum ben hep oyle aliyorum zaten hep sifir kasa sifir pil ayni garanti sikinti olmadi daha hic bosuna 50 dolar fazla vermem yani. Sadece benim kafama takilan eylulde yenisi gelecek diyorlar 1 gb ramli sikinti o.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ipad mininin yenis tanitilacak gibi ama 730 tl ye refurbished 32 gb almak mantikli mi sizce.

"Refurbished" yani sıfırlanmış ürünler, kullanıldıktan sonra bir arızası yada eksikliği tespit edilip fabrikasına geri gönderilen, fabrikasında sorunları giderilip tekrar ucuz bir fiyattan satılan ürünlerdir.

Yukarıda yazıldığı gibi, kullanılmış bir ipad almak istiyorsan 2. el olarak daha ucuza alabilirsin.

Refurbished urunun ne oldugunu biliyorum ben hep oyle aliyorum zaten hep sifir kasa sifir pil ayni garanti sikinti olmadi daha hic bosuna 50 dolar fazla vermem yani. Sadece benim kafama takilan eylulde yenisi gelecek diyorlar 1 gb ramli sikinti o.

Onu kabullendiyseniz sorun yok tabii,
    ipadinizi sadece internette gezmek vs gibi kullanacaksanız bence mini işinizi görür ama hardcore bir kullanıcıysanız 2 yi bekleyin derim.

(Hocam ayrıca Tr'de bilinen bir teknoloji mağazası teşhir ürünlerini refurbished adı altında satıyordu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Onu kabullendiyseniz sorun yok tabii,
    ipadinizi sadece internette gezmek vs gibi kullanacaksanız bence mini işinizi görür ama hardcore bir kullanıcıysanız 2 yi bekleyin derim.

(Hocam ayrıca Tr'de bilinen bir teknoloji mağazası teşhir ürünlerini refurbished adı altında satıyordu.

Ben Amerikadayim online apple store dan alacam direk aslinda beklemek mantikli ama suanda acil bir cihaza ihtiyacim var o yuzden karar veremedim seceneklerim arasinda
    Ipod touch 5 32 gb 250$
    Ipad mini 32 gb 369$
    Iphone 5 32 gb 850 $
    Karar vermedim hepsi eylulde guncellecek cihazlar zatar ettirmeyen cihaz lazim tr de satacam

• Şuan güzel bir fırsat var mı?
  • arkadaşlar 600tlye mini beyaz alabileceğim bir yer var mı ? sıfır ve garantili olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thursy

arkadaşlar 600tlye mini beyaz alabileceğim bir yer var mı ? sıfır ve garantili olması lazım

cevap bekliyoruz.
  • ipad oyunları hoşuma gidiyor keşke nokia yerine iphone veya android telefon alsaydım arkadaşta ipad2 var elim yoruluyor oynarken ağır cihaz vatanda miniye baktım gayet güzel zarif 32 gb istiyorum biraz bekleyelim mini 2 nasıl olacak bir de minilerde smart case var mı?
  • http://www.taksitle.net/index.php?route=product/product&product_id=38

596 TL KDV DAHİL

tabi ben pek güvenemedim ve kredi kartı seçeneği yok. almadım. n11'de 689'a buldum ordan almayı düşünüyorum.
  • tvt nasıl site güvenilire benzio akakce de yorumlar iyi ben balıkesirdeim escmarket sanırım trabzondan yolluo kargo 2 gün de gelir o yüzden tvt tercih etmeyi düşünüorm bilgisi olan var mı
  • Arklar ipad mini alcam güvenilir ve kapıda ödeme secenegi olan bi site önerebilirmisiniz 700-800 tl arası ne kdr ucuz o kdr iyi.dd şimdiden tş. Not;kargo ücretsiz olrsa iyi olur.

• Kliksa sitesinde 699. 12 taksitli. Alınır mı

• Arkadaslar elimde hacdan gelme yurtdışı 1350 YTL'ye maliyeti olan 1 sene once aldığım iphone4s i 950 YTL'ye verip , iPad mini ve renksiz telefon almayı düşünüyorum .
    Arkadaslar sebep ise okulum başlıyor çalısmam gerek 11. Sınıfa geciyorum sizce nasıl fikir ?
    İpadmini almam ama retina yoksa ipadmini2 ti beklerim ne zamn çıkar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pundit58

http://www.taksitle.net/index.php?route=product/product&product_id=38

596 TL KDV DAHİL

tabi ben pek güvenemedim ve kredi kartı seçeneği yok. almadım. n11'de 689'a buldum ordan almayı düşünüyorum.

Şu anlık bulaşmayın, daha sistemi oturtabilmiş değiller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

546'dan daha ucuza hiçbir zaman bulamayacağız sanırım.

546 + bidünya hediye çeki
    neden almadıysak
  • Hadi arkadaşlar yokmu şöyle 600TL civarında fiyat alalım hemen...
  • ana konu hala 12 sayfada bütün yazılanlar
    cihaza talep yok gibi artık
  • Ipadlerde androidde oldugu gibi gorev yoneticisini kullanilan rami gorebilior muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimuzum1

Ipadlerde androidde oldugu gibi gorev yoneticisini kullanilan rami gorebilior muyuz?

hayır da napıcaksın ki zaten
  • İş için almak istiyorum bende , şuan için 3G ki en uygun ne kadardır

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.