Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan 740 TL olarak buldum.Var mıdır daha uygunu ?
  • Kayseridemi buldun kayseriyse yer versene :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saturn Bilkom garantili 699 TL. Taksim Demirören İstiklal ve Marmara Forum Bakırköy'de.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de dün itibariyle tvt bilgisayardan 32 gb+cellular aldım beyaz renk, 1300 tl 12 taksit . cihazların garanti olayını sordum. türkiye'ye iki tane resmi distribitör getiriyormuş, biri index diğeri de bilkom. firmalar isteklerini iletiyormuş ve o anda hangi firma müsait ise onlardan birisi vasıtasıyla gönderiyormuş apple. bu arada tvt bilgisayar mac'larda da iyi fiyatlar sunuyormuş bilginize. smart cover renk seçeneği yoktu ama fiyatı uygundu 99 tl , diğer tekno marketlerde 129 tl'ye satılıyor. cihazı aldım, kurulumu yaptım, resim, video, şarkı vs yükledim kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

ben de dün itibariyle tvt bilgisayardan 32 gb+cellular aldım beyaz renk, 1300 tl 12 taksit . cihazların garanti olayını sordum. türkiye'ye iki tane resmi distribitör getiriyormuş, biri index diğeri de bilkom. firmalar isteklerini iletiyormuş ve o anda hangi firma müsait ise onlardan birisi vasıtasıyla gönderiyormuş apple. bu arada tvt bilgisayar mac'larda da iyi fiyatlar sunuyormuş bilginize. smart cover renk seçeneği yoktu ama fiyatı uygundu 99 tl , diğer tekno marketlerde 129 tl'ye satılıyor. cihazı aldım, kurulumu yaptım, resim, video, şarkı vs yükledim kullanıyorum.

hayırlı olsun bende 798 tl ye hepsiburadan halkbank 100 tl paraf indirimi ve hepsiburada 100 tl çek ve halk bank paraf günüm 30 tl indirimle aldım cihazdan memnunum gerçektende çok güzel hızlı cihaz 4s ıphoneden de hızlı geldi bana aynı işlemciyi kullanmalarına rağmen ayrıca şarzı 13-14 saatte kara gidiyo.. benim minide index garantiliydi ve de kızmıştım bilkom değil diye bu söylediğiniz iyi oldu :) hayırlı kullanmalar..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

ben de dün itibariyle tvt bilgisayardan 32 gb+cellular aldım beyaz renk, 1300 tl 12 taksit . cihazların garanti olayını sordum. türkiye'ye iki tane resmi distribitör getiriyormuş, biri index diğeri de bilkom. firmalar isteklerini iletiyormuş ve o anda hangi firma müsait ise onlardan birisi vasıtasıyla gönderiyormuş apple. bu arada tvt bilgisayar mac'larda da iyi fiyatlar sunuyormuş bilginize. smart cover renk seçeneği yoktu ama fiyatı uygundu 99 tl , diğer tekno marketlerde 129 tl'ye satılıyor. cihazı aldım, kurulumu yaptım, resim, video, şarkı vs yükledim kullanıyorum.

hayırlı olsun bende 798 tl ye hepsiburadan halkbank 100 tl paraf indirimi ve hepsiburada 100 tl çek ve halk bank paraf günüm 30 tl indirimle aldım cihazdan memnunum gerçektende çok güzel hızlı cihaz 4s ıphoneden de hızlı geldi bana aynı işlemciyi kullanmalarına rağmen ayrıca şarzı 13-14 saatte kara gidiyo.. benim minide index garantiliydi ve de kızmıştım bilkom değil diye bu söylediğiniz iyi oldu :) hayırlı kullanmalar..

sağol, senin cihazda hayırlı olsun. ben FLCommando indirdim ve oynaması çok zevkli, grafikler bence güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: eflatoon

haberiniz yoksa paylaşayım : hepsiburada Apple iPad Mini 16GB 7.9" Wi-Fi Beyaz ₺759

Diğerlerinden farkı nedir?

• arkadaşlar bende ıpad almak istiyorum ama yardımcı olur musunuz?
    bu konuda resmen bilgi fakiriyim
    çünkü ilk defa tablet almayı düşünüyorum
    tablette kafama takılan bir sürü soru var özellikle ıpad ve ıpad minide hafıza olayı yani 16 -32-64 olmasının çok bir önemi var mı . ben harici disk kullanıyorum. yani ıpad den çektiğiiz foto vb müzikleri harici diske kopayabiliyorum sanırım??
    ben en çok wifi den yararlanarak evde ve dışarıda mağaza-cafe bulunduğum yerlerde çok sayıda wifi var bunlardan yararlanarak kullanmak istiyorum . yine uzakta olan arkadaş vb kişilerle görüşme amaçlı facebbok twiter ve özelliklede skype den görüşme yapmak istiyorum ön kamera hd diyorlar ama net bi açıklama göremedim. kamera 5mp kalitesi ne boyutta?
    3g li olması çok mu önemli?
    birde ıapdlerde 2-3 ve 4. nesil var ama mini de 2-3 ve 4. nesil yada retine yazmıyor yani hangisi yeni anlayamaıyorum?
    sizin anlayacağınız ıpad konusunda bilgi fakiriyim
    ,yardımcı olursanız çok sevinirim?
    birde uygun fiyata aldıgınız yada sürekli olumlu görüş alan hangi sitelerden almamı tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: kancelik22

arkadaşlar bende ıpad almak istiyorum ama yardımcı olur musunuz?
    bu konuda resmen bilgi fakiriyim
    çünkü ilk defa tablet almayı düşünüyorum
    tablette kafama takılan bir sürü soru var özellikle ıpad ve ıpad minide hafıza olayı yani 16 -32-64 olmasının çok bir önemi var mı . ben harici disk kullanıyorum. yani ıpad den çektiğiiz foto vb müzikleri harici diske kopayabiliyorum sanırım??
    ben en çok wifi den yararlanarak evde ve dışarıda mağaza-cafe bulunduğum yerlerde çok sayıda wifi var bunlardan yararlanarak kullanmak istiyorum . yine uzakta olan arkadaş vb kişilerle görüşme amaçlı facebbok twiter ve özelliklede skype den görüşme yapmak istiyorum ön kamera hd diyorlar ama net bi açıklama göremedim. kamera 5mp kalitesi ne boyutta?
    3g li olması çok mu önemli?
    birde ıapdlerde 2-3 ve 4. nesil var ama mini de 2-3 ve 4. nesil yada retine yazmıyor yani hangisi yeni anlayamaıyorum?
    sizin anlayacağınız ıpad konusunda bilgi fakiriyim
    ,yardımcı olursanız çok sevinirim?
    birde uygun fiyata aldıgınız yada sürekli olumlu görüş alan hangi sitelerden almamı tavsiye edersiniz?

İpad mini'nin zaten daha bir tane modeli var dolayısıyla 2-3-4 diye bir şey yok. Sadece wifi ve wifi+cellular yani 3g'li modeli var. Ve tabii bunların bir de 16-32-64 gb'lı depolamaya sahip modelleri mevcut. Çektiğin videolar muhakkak güzel çıkacaktır, o konuda iyi. Ayrıca bilgisayara, oradan da harici depolamaya istediğin şeyleri atabilirsin ama bir bilgisayar aracılığıyla olmak zorunda. Şayet oyun da oynarım ve foto video da çekerim dersen sana önerim en az 32 gb'lık modeli alman. Ayrıca 3g'li ve 3g'li olmayan modeli arasında epey bir fiyat farkı da var.

• var mı bana detaylı bilgi verecek başka arkadaş?
  • http://www.nt.com.tr/kampanya/kazancli-hafta-sonu/apple-ipad-mini-16gb-wi-fi-beyaz-tablet.html
    Fiyat nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Arkadaslar nexus 7 mi satip ipad mini 4g almak istiyorum... Dubaiden alicam.
    Sizce deger mi?

Kullanan arkadslar, sarj suresinin ne kadar gittigini soyler misinix
    Tesekkurler

Kesinlikle değer .aynı eylemi ben gerçekleştirdim ve farkı hissettim. Her anlamda

• 10 martta sanalpazardan açık arttırma ile aldigim 16gb siyah miniyi nakit 680e satabilirim pmden ulasin
  • @30secondstomars, zaten o fiyatlara bulabilirsin birçok yerden. Tvt bilgisayar da veriyor 739 tl'ye. Hem de taksit yapıyorlar bilmem kaç tane. Üstelik index yada bilkom garantili ürünleri

• quote:

Orijinalden alıntı: gholen

quote:

Orijinalden alıntı: Atacante

Arkadaslar nexus 7 mi satip ipad mini 4g almak istiyorum... Dubaiden alicam.
    Sizce deger mi?

Kullanan arkadslar, sarj suresinin ne kadar gittigini soyler misinix
    Tesekkurler

Kesinlikle değer .aynı eylemi ben gerçekleştirdim ve farkı hissettim. Her anlamda

cevabin icin tesekkur hocam... aralik ayinda almisim artik ipad mini, soyledigin gibi hakikaten arada baya fark var.. cok memnunum ipad miniden.. iyiki de almisim... nexus 7 cok zayif
  • Merhabalar elmacılar.Ben minide telefon görüşmesi yapabiliyor muyuz bunu öğrenmek istiyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Not: Yanılmıyorsam tweak gibi bir program vardı ipadler telefon olarak kullanılabiliyordu.Aynı şey mini içinde geçerli mi?

Teşekkürler.
  • %10 bonus puanıda düşersek 630tlye aldım siyah wifi 16gb olan modeli

• Dün akşam Electroworld den 969 lira'ya vade farksız finansa 10 taksitle 32gb wifi modelini sipariş ettim bakalım heycan bastı bi Birde gittigidiyordan 360 derece kılıf ve jelatin sipariş ettim bakalım bakalım ne zaman elimde olucaklar
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.