Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ay ipad 5 ile mini 2 tanıtılır mı acaba mini 4le beraber çıktıgına göre :D o zaman 1280*800 retina 1gb filan olur herhalde mini 2
  • gereksiz bir alet ipad dururken birde retinası yokmuş
  • Arkadaşlar İpad Mini için fazladan ekran koruyucusu getirttim, alacak olanlar benimle irtibata geçsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackhammer

Arkadaşlar İpad Mini için fazladan ekran koruyucusu getirttim, alacak olanlar benimle irtibata geçsin

fiyatı ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkale

quote:

Arkadaşlar İpad Mini için fazladan ekran koruyucusu getirttim, alacak olanlar benimle irtibata geçsin

fiyatı ne kadar?

Hocam screenguardın orijinal mat parmak izi bırakmayan ekran koruyucusu kargo dahil 15tl ;) satış konusunda profilimden dükkanıma bakarak aldığım 111 adet yoruma bakabilirsiniz ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saturn bilkom garantli fiyat: 749 tl
  • quote:

quote:

quote:

fiyatı ne kadar?

Hocam screenguardın orijinal mat parmak izi bırakmayan ekran koruyucusu kargo dahil 15tl ;) satış konusunda profilimden dükkanıma bakarak aldığım 111 adet yoruma bakabilirsiniz ;)

Parlak olanı var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 12 şubatta 699tl olan ürün nasıl düşmez yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

quote:

quote:

fiyatı ne kadar?

Parlak olanı var mı ?

maalesef hocam su an mat olan var elimde, parmak ızı ve yansıma yapmayn modeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedom77

quote:

quote:

quote:

fiyatı ne kadar?

Parlak olanı var mı ?

maalesef hocam su an mat olan var elimde, parmak ızı ve yansıma yapmayn modeli.

• 699 tl

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/apple-ipad-mini-wi-fi-tablet-16-gb-79385848

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarda arkadas 439 tl ye geliyor demis bir sevindim ama sonra 100 tl lik hediye cekinin iki parcada oldugunu ogrendim. Eger boyle bir sey varsa niye diger siteler bakiyorsunuz direk saldirin. Paraf yok tabi. Var mi peki kesin alir miyiz 439 a puruz cikar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Parafcard var ise eğer HB'den alındığında gayet uygun fiyata 469 TL ye ipad mini 16 gb wifi modeline sahip olabiliyorsunuz. Şöyleki:

100 TL Paraf Puan
    100 TL ilk ekstre indirimi
    100 TL HB hediye çeki
    30 TL Paraf günüm indirimi

toplamda 330 TL indirim sözkonusu. Cihazın fiyatı 799

sonuç olarak 799-330=469 TL

Ben hem 100 TL hediye, hem de ekstre indirimi yapılacağını zannetmiyorum. Kampanyalar birleştirilemez bence..
  • quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Parafcard var ise eğer HB'den alındığında gayet uygun fiyata 469 TL ye ipad mini 16 gb wifi modeline sahip olabiliyorsunuz. Şöyleki:

100 TL Paraf Puan
    100 TL ilk ekstre indirimi
    100 TL HB hediye çeki
    30 TL Paraf günüm indirimi

toplamda 330 TL indirim sözkonusu. Cihazın fiyatı 799

sonuç olarak 799-330=469 TL

Ben hem 100 TL hediye, hem de ekstre indirimi yapılacağını zannetmiyorum. Kampanyalar birleştirilemez bence..

aynen öyle,zaten bu alışverişten gelen çeki hemen kullanamıyoruz,2 ay içinde 50-50 geliyormuş.Hangi site olursa olsun zaten 469 TL'ye satmaz bu ürünü

• beyaz ipad neden bu kadar az piyasada fiyatları pahalı herhalde herkes siyah satar olmuş
  • 469 olsa orayi yikarlar

• eee, Afedersiniz, ben ipad mini almayacak olup, yine de fiyat arastirmasi yapanlar konusunu (ana olur, dayi olur) ariyordum .. bi tarif etseniz canlar ..
  • 689 TL ----

Apple iPad Mini 16GB 7.9" Wi-Fi Siyah

http://www.arabulvar.com/apple-ipad-mini-16gb-79-wi-fi-siyah/?pr=602965

• http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/shop/ulusal_flyer_0603.html

WİFİ+4G MEDİA MARKTA 999 TL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.