Şimdi Ara

iPad Mini Alacaklar ve Fiyat Araştırması Yapanlar ( ANA KONU ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
872
Cevap
19
Favori
59.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zaman beklemeye devam. Pupa Cuma günü getirmişti ama bitmiş sanırım. Çok az gelmişti zaten..
  • 4G'li modelden sogumaya basladim bir turlu gelemedi

Ocak 15'den sonra yurtdisinda olacagim stok olursa 32 GB wifi modeli 785 liraya alabiliyorum, aciklanan fiyatlara bakarsak TR'de 32 GB 4G'li model 1350 liraya satilacak.

Arada %72'lik bir fiyat farki oluyor (cok gibi), ayrica 4G'li cihazlardan SMS atilamamasi da hic hosuma gitmedi.

Ama yine de kararsiz kaldim
  • Ipad Mini almak isteyip de bilgi kirliliği yüzünden alamayan arkadaşlarım. Öncelikle Ipad Mini ile ilgili tüm sorularınızı buradan cevaplamak isterim.
    Dün Beyaz Ipad Mini 16GB Wifi ürünüme kavuştum. Şunu belirtmek isterim ki bu benim 3.tablet deneyimim. İşe 7" Reedpad2 ile başladım 1,5 yıl önce. 8 aydır da 10" Asus TF201 Prime kullanıyorum. Bugüne dek ağır oluşu nedeniyle her zaman Ipad benim için tercih dışı oldu. İnce ve hafif diye TF201 kullandım. Mükemmel bir deneyim ama o da uzun kullanımda bilek kası yapmaya yardımcı oldu:) Lafı uzatmadan Ipad Mininin:

Artıları: İnce ve hafif. Kesinlikle küçük değil. 7" den oldukça kullanışlı.
    Ekran Ipad 2 ile aynı kaliteye sahip. Apple ürünleri genelde iyi kaliteli ekranlara sahip. (Aus TF201 den daha fazla ppi oranına sahip)
    Retina ekran farkını hissetmek isterseniz farkedebilirsiniz. Yoksa kullanım çok hoş.
    Şarjı uzun süre gidiyor. Saat olarak henüz ölçmedim. (Asus TF201 den daha uzun ömürlü)
    Özellikle PDF okuma konusunda harika. 180MB boyutlu ürünleri bile kasmadan açıyor. (1GB Ramli Asus TF201 zorlanıyordu)
    Yukarıdaki maddeyi benim gibi öğretmen olanlar için belirtmek istedim. Office uygulamalarında bence Android cihazlara göre çok iyi apple.

Eksileri: Apple ürünlerine göre dezavantajı yok ama androide göre kısıtlamalara henüz alışamadım. Dosya yöneticisine bile 1.8TL para verdim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Grafilog

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var.
    İpad miniyi kesin alma kararı verdim 4G modelinden. Satan biryer varsa uzaklığı farketmez birkaç saate gidip alacğaım . Bilen varsa söyleyebilirse çok makbule geçer.

Yok oğlu yok hocam..Ben de arıyorum..Sadece doğubank'ta buldum 16 gb 1300 tl 21 gb 1500 tl 4g li tabii ama kayıtsız..Çok kazık..Stoklara girene kadar bekleyecem başka yolu yok..
  • Arkadaş 4Gli modeli bir firma getirse 100 tl pahalı olsa yine alınır.Satış patlaması kırar.Bugün dolaştım yok.
    Dedim wifi modeli alayım yanına da kablosuzlu vınn.

Kablosuzlu 4GB vınn ortlama ayda 40TL üstü. Birde Cihaz 1100/12.
    Saçmalık resmen.Ne yapsam bilemedim.
  • Ben bugün MM'den aldığım Mini'yi geri verdim. Beyaz 4G'lisini alacağım kısmetse.. Beklemekten başka şansımız yok. Noel tatili nedeniyle sıkıntı yaşanıyor. Bekleyin sizde..
  • satırnden ipad alacaklar pazarlık etsin
    ben satıştaki bilkom görevlisine inyernette fiyatınız daha düşük deyince
    internetten. ilkoma baktı
    899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimleon

satırnden ipad alacaklar pazarlık etsin
    899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

Daha evvel ben de aynısını söylemiştim..10 gün evvel 64 lük mini ye 1500 çektiler hoop bilkom da 1280 dedik 1280 e verdiler..

Bu arada sakın wi fi alıp vodem ile kullanırım vs demeyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

quote:

899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

Daha evvel ben de aynısını söylemiştim..10 gün evvel 64 lük mini ye 1500 çektiler hoop bilkom da 1280 dedik 1280 e verdiler..

Ben wifi aldım ,çok ta memnunum 300 tl fazla vermeye gerek duymadım çünkü iphone 5 'imde internet paketim mevcut geri bi paylaşım veriyorum bugün ts-gs maçını izledim yağ gibi ,kalan heryerde wifi kullanıyorum.

Ama bir laptop kadar çekim gücü yüksek değil,ev,ofis içinde hep full çekiyo sıkıntı "0" ama daha büyük alanlarda sıkıntı yaşanabilir ,mesela fabrika içerisinde geziyorsun patronsun falan filan :)

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcube

Ipad Mini almak isteyip de bilgi kirliliği yüzünden alamayan arkadaşlarım. Öncelikle Ipad Mini ile ilgili tüm sorularınızı buradan cevaplamak isterim.
    Dün Beyaz Ipad Mini 16GB Wifi ürünüme kavuştum. Şunu belirtmek isterim ki bu benim 3.tablet deneyimim. İşe 7" Reedpad2 ile başladım 1,5 yıl önce. 8 aydır da 10" Asus TF201 Prime kullanıyorum. Bugüne dek ağır oluşu nedeniyle her zaman Ipad benim için tercih dışı oldu. İnce ve hafif diye TF201 kullandım. Mükemmel bir deneyim ama o da uzun kullanımda bilek kası yapmaya yardımcı oldu:) Lafı uzatmadan Ipad Mininin:

Artıları: İnce ve hafif. Kesinlikle küçük değil. 7" den oldukça kullanışlı.
    Ekran Ipad 2 ile aynı kaliteye sahip. Apple ürünleri genelde iyi kaliteli ekranlara sahip. (Aus TF201 den daha fazla ppi oranına sahip)
    Retina ekran farkını hissetmek isterseniz farkedebilirsiniz. Yoksa kullanım çok hoş.
    Şarjı uzun süre gidiyor. Saat olarak henüz ölçmedim. (Asus TF201 den daha uzun ömürlü)
    Özellikle PDF okuma konusunda harika. 180MB boyutlu ürünleri bile kasmadan açıyor. (1GB Ramli Asus TF201 zorlanıyordu)
    Yukarıdaki maddeyi benim gibi öğretmen olanlar için belirtmek istedim. Office uygulamalarında bence Android cihazlara göre çok iyi apple.

Eksileri: Apple ürünlerine göre dezavantajı yok ama androide göre kısıtlamalara henüz alışamadım. Dosya yöneticisine bile 1.8TL para verdim :)

Kesinlikle katılıyorum size.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmirde kim nereden kaça aldı arkadaşlar??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

quote:

quote:

899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

Ben wifi aldım ,çok ta memnunum 300 tl fazla vermeye gerek duymadım çünkü iphone 5 'imde internet paketim mevcut geri bi paylaşım veriyorum bugün ts-gs maçını izledim yağ gibi ,kalan heryerde wifi kullanıyorum.

Ama bir laptop kadar çekim gücü yüksek değil,ev,ofis içinde hep full çekiyo sıkıntı "0" ama daha büyük alanlarda sıkıntı yaşanabilir ,mesela fabrika içerisinde geziyorsun patronsun falan filan :)

Maçın her 2 dakikasında iphone şarjın %1 azalmıştır maç boyu interneti paylaştırdıysan %45 şarjın gitmiştir telefondan..Üstelik wi fi li modellerde gps yok
    Ben wi fi almam kesinlikle..

• quote:

quote:

quote:

quote:

899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

Maçın her 2 dakikasında iphone şarjın %1 azalmıştır maç boyu interneti paylaştırdıysan %45 şarjın gitmiştir telefondan..Üstelik wi fi li modellerde gps yok

Ben wifi aldım geri verdim, şimdi 4G gelmesini bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: k_t_destek

quote:

quote:

quote:

quote:

899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

Ben wifi aldım geri verdim, şimdi 4G gelmesini bekliyorum.

O Hatayı ben ipad 2 alırken bir defa yaptım hayatta bir daha yapmam..4g li alacağım ve gelene kadar bekleyeceğim..

• Beyler internet paylastirmak sarji cokmu yiyor?

• quote:

quote:

quote:

quote:

899 dan 813 e düştü
    haberi iz olsun

Evet şarj hızlı gidiyor wifi yayarken iphone da doğru.
    Tamamen tercih meselesi, iphone kadar hızlı şarj olan bi aletde görmedim.
    Bence biraz lüx 3g li olan. gps yok derken yanıltmayalım iphone veya 3g li ipad mini den farkı anlık takip yapmıyor,yolda ilerlerken takip etmiyor , ama sol alttaki "beni bul" diye tabir edeceğim tuşa basınca nerdeysen gösteriyor, yine yol tarifi çizdirebiliyorsun. Dediğim gibi sedece anlık takip yok,yanlışım varsa düzeltin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Beyler internet paylastirmak sarji cokmu yiyor?

ipad de değil paylaştırdığın alette çok yiyor.
  • ben de ipad mini alacağım bugün yarın ve 16 gb wifi versiyonunu alacağım. 1 ay nexus 7 kullandım, evimde wifi var, okulumun her köşesinde wifi var, gittiğim mekanlarda wifi var, 3g'ye sadece yollarda ihtiyacım oluyor. 1 ay boyunca gayet iyi bir şekilde telefonumun 3g'sini paylaştırdım. ayrıca telefon şarjı telefonda 3g kullanırken azaldığı gibi azalmıyor, nispeten daha az miktarda azalıyor. eğer siz de benim durumumdaysanız, çok da fazla bütçeniz yoksa (4g'li alacak kadar), wifi almakta çekinmeyin 1 ay bunun tecrübe ettim zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joseph Writer -- 24 Aralık 2012; 17:42:54 >
  • Arkadaslar Satürn den 32 lik 4g buldum 1500 den 1450 ye indirdiler 6 taksit aldım!! Bugün 10 tane 64 lük 4g satmışlar..Bilkom garantili cihaz..Anlayacağınız stoklara girdiği gibi bitiyor.Son 32 ligi ben aldım beyaz..Dedim Bilkom fiyatı 1359 dediler ki stoklara girince o fiyattan vermeyecekler! Ben de fazla uzatmadım muhabbeti hazır bulmusken 1450 ye 32 lik 4g aldım!!

• quote:

Arkadaslar Satürn den 32 lik 4g buldum 1500 den 1450 ye indirdiler 6 taksit aldım!! Bugün 10 tane 64 lük 4g satmışlar..Bilkom garantili cihaz..Anlayacağınız stoklara girdiği gibi bitiyor.Son 32 ligi ben aldım beyaz..Dedim Bilkom fiyatı 1359 dediler ki stoklara girince o fiyattan vermeyecekler! Ben de fazla uzatmadım muhabbeti hazır bulmusken 1450 ye 32 lik 4g aldım!!

16 GB'lik yok muydu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.