Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iPad MİNİ 574 TL'ye ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
1
Favori
739
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> iPad >> iPad MİNİ 574 TL'ye ALINIR MI?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    553 Mesaj
    şu sıralar media markta 599 TL fiyatla satılıyo aynı modeli

tıkla kazandan nasıl çek kazandınız ?
    |
    |
    ekdellal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    N11 den çeklerle 350 liraya alıp anında 550 TL nakite çevirenler var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    O fiyata neden alınmasın.Retina ipad miniyle arasında nerdeyse iki kati fiyat farkı oluşuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Xbox Live: Yigitcen
  • Binbaşı
    1820 Mesaj
    550tl ye alınabiliyorsa bence iyi bir fiyat.
    |
    |
    i5-7600K 3.8@5.0(1.255v)|XIGMATEK GLACE 120MM | MSI PRO CARBON Z270i ITX|CORSAIR 2X8GB ddr4-3000mhz | INNO3D GeForce GTX 1660 Ti| JONSBO C2 Silver ITX | CORSAIR 480GB M2 Nvme| FSP-60AHBC 500 Watt| ACER Kg221QBMİX 80hz(1ms)|WD ELEMENTS 2TB
    THAILAND-CHINA-GERMANY-NEDERLAND-FRANCE-CZECH REPUBLIC-UKRANIA Daha çok ülkeye gitmek üzere... GREEN PASSPORT
  • Yarbay
    2768 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _RaSCaL_

şu sıralar media markta 599 TL fiyatla satılıyo aynı modeli

Hocam 649 tl gözüküyor suan kampanya falan mi vardi acaba ?

|
    |

o nasıl çekler öyle, söylesen de biz de faydalansak. ben ne11de 500 tlye 100 tl puan bile hiç duymadım.
    |
    |
    TuVNeRa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    632 Mesaj
    Yeni aldım. İkinci el. Üst kenarda küçük bir vuruk izi hariç çizik bile yok. Paketin naylonu bile üstüneydi. Kablo ve şarz aleti kullanılmamış. İki aylıkmış.7.0.4 yüklüydü. Kredi kartına taksit yaptırmayı düşündüğüm için sıfır alacaktım. İkinci el buldum 550 tl ye üstelik kredi kartına 6 taksit yaptılar.

quote:

Orijinalden alıntı: arghh

Yeni aldım. İkinci el. Üst kenarda küçük bir vuruk izi hariç çizik bile yok. Paketin naylonu bile üstüneydi. Kablo ve şarz aleti kullanılmamış. İki aylıkmış.7.0.4 yüklüydü. Kredi kartına taksit yaptırmayı düşündüğüm için sıfır alacaktım. İkinci el buldum 550 tl ye üstelik kredi kartına 6 taksit yaptılar.

Şu piyasa denen şey her neyse piyasaya göre normal almışsınız da, daha ucuza almak mümkün. Dedikleri gibi bir şekilde 400ün altına mal edenler dahi oldu. Ben 550'ye 11 taksit sıfır ve apple tr garantili aldım, hatta fiyat değişince fiyat farkıyla beraber 500e geldi.

forumda konu açmıştım millet 1 yıllık cihazlara nakit 550 istiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 15 Aralık 2013; 23:40:09 >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 17 Aralık 2013; 18:48:16 >
    |
    |

satıcı ios 7 demişti ama tablet ios 6 ile geldi, çok sevindim :) haliyle kasma vs. yok canavar gibi. hazır 6 ile gelmişken jailbreak yapsam kasar mı? en son ios 5'e jb yapmıştım ipad 3te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkarat -- 17 Aralık 2013; 18:49:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: testerenecmi , Life Loading DH

Orijinalden alıntı: bkarat

satıcı ios 7 demişti ama tablet ios 6 ile geldi, çok sevindim :) haliyle kasma vs. yok canavar gibi. hazır 6 ile gelmişken jailbreak yapsam kasar mı? en son ios 5'e jb yapmıştım ipad 3te.

İyi olmuş ios 6 ie gelmesi sevindim senin adına güle güle kullan.

Yalnız ios 6.1.3 gelen sürüm? Jeilbreak yok yalnız...
    |
    |

Orijinalden alıntı: bkarat

hocam ios 6.1.3 candır.güle güle kullan
    |
    |
    (satıldı)satılık ASUS Z97-ARhttp://forum.donanimhaber.com/m_103316334/tm.htm (satıldı)satılık fx-8350 işlemci ve ASUS m5a97 evo r2.0 anakart=http://forum.donanimhaber.com/m_94807417/f_//tm.htm A10-7850K,MSI A88XI,THERMALTAKE CORE V1,CORSAIR CX500M,SAMSUNG EVO 840 120GB SSD,IPAD 4,LG OPTIMUS G
  • Yarbay
    3145 Mesaj
    İyi olmuş ios6'da cabası
    |
    |

| Amd Phenom II x4 965 @3.8Ghz |Asus M4A89GTD Pro | Corsair Vengeance 4Gb 1600mhz | Asus HD5770 CUCore 1GB DDR5 | Samsung 200Gb HDD Sata2 | Ocz Fatal1ty 550w 80+ | Teneke Kasa | AOC 21.5" E2262Vw Full HD Led Monitör |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,490
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.