Şimdi Ara

1

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
2.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-218CD7190 -- 6 Aralık 2023; 11:26:56 >

• Peknfazla bilgili degilim ama ben grafikli oyunlar oynarim dersen ipad 4 sana miniden daha uzun isine yarar fakat hafiza herzaman sorun yaratir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPad 4 alirdim yerinizde olsam. Retina ekran, daha iyi bir islemci, daha buyuk ekran filmler icin cok buyuk bir avantaj

• bence hafıza çok önemli değil.. yani eğer bilgisayara bağlayıp doldur boşalt yapabilme imkanın varsa.. o yüzden 16lık model al ikisinde de.. izlediğin filmleri vs. siler yenilerini eklersin oynamadığın bitirdiğin uygulamaları silersin falan..

o yüzden 16lık al bence.. 4. nesil mi yoksa mini mi alman gerektiğinede sen karar ver.. boyutları çok öenmli değilse senin için 4. nesil al bence.. daha yeni teknoloji barındırıyor sonuç olarak.. ama 5. nesil çıkınca kasası tamamen değişecek, mini alırsan yeni mini ile aynı kasa olacak öyle de bi handikap var
  • ipad mininin öne çıkan yanı form faktörü 7.9 inch ekran 7.2 mm incelik, 300 gram ağırlık
    ipad 4 ün ise a6x işlemci, retina ekranı çok önemli kozları.
    performans - görüntü kalitesi ile taşınabilirlik arasında tercih yapması lazım alacak kişinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark-knight -- 10 Aralık 2012; 20:45:53 >
  • Iki cihazin da kullanim amaci cok farkli. Evden disari cikarmayacaksan ipad 4, yaninda tasimak istiyorsan mini. Mini nin ekrani evet daha kucuk ama surf icin hic te kotu degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyahatlerimde otellerdeki Wi-Fi' den faydalanmak için Ipad Mini aldım.
    Ultrabook bile uçak seyahatlerinde ağır geliyor.
  • taşımakta zorlanmam diyosan ipad4 al.
    ömürlük bir cihaz bence ipad 4 :)
  • Hocam bende ipad 2 var 32 lik 3g
    2 sene hayatımda en verimli kullanıp hayrını gördüğüm cihaz diyebilirim...Arkadaş retianlı modeli aldı,ekranı gerçekten inanılmaz..İnternet face twitter vs kullanırken hız farkı o kadar net değil ama grafik isteyen oyun ve uygulamalarda fark hissediliyor..Dikkatimi çeken retian ipad in coverıyla vs bayağı bir ağır olduğu..Taşımak için çanta şart..Çanta ağırlığını çantadaki diğer ıvır zıvırı da katarsan ortalama sana 1kg ye gelecek..
    İpad mini ise ceketinin ya da kışlık montunun varsa geniş iç cebine bile sığacak bir alet..İşlemcisinin A5 olması beni biraz düşündürse de ipad 2 yi eşime verip mini almayı planlıyorum..Retine A6 yeni ipad beni enterese etmiyor..Alet olmasaydı ipad ın ekranı zaten net ve güzel bir ekran..Taşınabirlik değiştirilemez bir özellik..Bence düşünmeden mini alman lazım..
    >Ben de 4g modelini bekliyorum mini nin ama YOKKKK!
  • ipad 3 bence dostum
  • Retina ekrandan vazgeçilmez. Deneyince anlarsın.
  • flash gerektiren siteleri açıyormu dostlar mediamarkette kendim test etmek yerine size güveniyorum ona göre bir cihaz alacağım
  • Retina ekran yeter

• 1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-218CD7190 -- 6 Aralık 2023; 11:27:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

Herkese teşekkürler ,büyük olasılıkla tercihimi iPad 4 16gb 4g'li versiyondan yana kullanacağım biraz daha para katıp.

oyun ve film dersen 32 gb dan aşağı birsey alma grafikleri biraz iyi oyunlar 1 gb geçiyor artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • groyeuw G kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: groyeuw

quote:

Orijinalden alıntı: Hells Bells

Herkese teşekkürler ,büyük olasılıkla tercihimi iPad 4 16gb 4g'li versiyondan yana kullanacağım biraz daha para katıp.

oyun ve film dersen 32 gb dan aşağı birsey alma grafikleri biraz iyi oyunlar 1 gb geçiyor artık

Alıntıları Göster
    1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-218CD7190 -- 6 Aralık 2023; 11:27:19 >
  • Maddi imkan varsa ipad 4 derim, donanım olarak miniden çok iyi
  • iPad 4

• yeni ipad'i biraz araştırdım ama kafama takılan birkaç soru oluştu bu yüzden.
    apple'ın sitesinde ürünün kendisini a6 işlemci ile gösterilmiş. ama birkaç alışveriş sitesinde de a5x işlemci ile belirtilmiş.
    şimdi bu bilgilerden hangisi doğru? a5x ve a6x işlemcili iki farklı ipad mi var piyasada? varsa bunlar arasındaki fark nedir acaba?
  • Biri yeni ipad 3. nesil, diğeri ipad 4. nesil. İpad 3 A5X işlemcili. İpad 4 de; A6X işlemcili. Aralarında iki kat hız farkı var diyor Sayın Apple.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.