Şimdi Ara

İPAD MİNİ 1-RETİNA EKRAN FİYAT FARKI DEĞER Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi günler arkadaşlar.İpad almayı düşünüyorum.Hali hazırda elimde Lumia 920 var.Tabiki de tüm ihtiyaçlarımı karşılayamıyor market.Onun haricinde memnumum aslında.Fakat iphone almak yerine ipad almayı tercih ettim Lumiamın yanına.İpad mini düşünüyorum fakat retina ekranlı mı alsam normal ipad mini 1 mi alsam karar veremedim.Arasındaki fiyat farkına değecek kadar fark var mı acaba ikisi arasında? Alacağım model sadece Wi Fi modeli olacak bu arada.Önerir misiniz ipad mini 1'i? Yoksa retina ekranlı İpad mini mi alayım? Aradaki fiyat farkına değer mi?

• Değer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne bakımdan değer? Farkları nelerdir? İlk defa İos kullanacağım çünkü. @White Hollow
  • Ekran cozunurlugu ve hiz.farkli bisey gormeyeceksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • değer tabiki birincisi retina ekran farkı resimde belli oluyor
    2.işlemcisi daha iyi a7 chip ve m7 grafik işlemcisi var yani bi işlem yaparken daha az yorulucak ve 2x performans demek ayrı ayrı işlemci var fakat mini 1 de a5 işlemci var oda ipad 2 nin teknolojisi
    3.ise ipad mini retine güncellemeler daha stabil olucak ve daha uzun güncelleme alıcak fakat ipad mini 1 yeni sürümlerde kasmaya başlıyabilir hatta güncelleme almıyabilir ipad 2 ne olursa oda onun gibi düşünebilirsin
    yani hertürlü retinalıyı almalısın tavsiyemdir imkanın varsa ipad 4 de düşünebilirsin hem daha büyük hemde işlemcisi a6x yani oda üzmez seni

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanbaba19

değer tabiki birincisi retina ekran farkı resimde belli oluyor
    2.işlemcisi daha iyi a7 chip ve m7 grafik işlemcisi var yani bi işlem yaparken daha az yorulucak ve 2x performans demek ayrı ayrı işlemci var fakat mini 1 de a5 işlemci var oda ipad 2 nin teknolojisi
    3.ise ipad mini retine güncellemeler daha stabil olucak ve daha uzun güncelleme alıcak fakat ipad mini 1 yeni sürümlerde kasmaya başlıyabilir hatta güncelleme almıyabilir ipad 2 ne olursa oda onun gibi düşünebilirsin
    yani hertürlü retinalıyı almalısın tavsiyemdir imkanın varsa ipad 4 de düşünebilirsin hem daha büyük hemde işlemcisi a6x yani oda üzmez seni

O zaman retina ekranlı miniyi alayım.Aradaki farka değecek kadar özellikleri var demek ki.Teşekkürler bilgiler için.

• quote:

Orijinalden alıntı: doğuştannicksiz

Ne bakımdan değer? Farkları nelerdir? İlk defa İos kullanacağım çünkü. @White Hollow

64 bit roket hızlı işlemcisi
    M7 hareket işlemcisi (pilden tasarruf ettiriyor)
    Standartlaşmaya başlayan süper retina ekranı
    Çizilmeyen uzay gri renk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.