Şimdi Ara

iPad mini 1 hala alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Yenisinin fiyatını görmek lazım. Ona göre hareket edersin eğer acelen yoksa.

Arkadaşa katılıyorum. Yenisinin fiyatını bekle uygun bir fiyat olursa onu alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni fiyat ne zamana şekillenir acaba ?
  • hocam retinalı ipad 399 dolardan çıkacak.tahmini 900-1000 arası piyasaya girecek.bende ipad mini kullanıcısıyım performansı şöyle özetleyim.dead trigger2 yi indirdim biraz önce.(grafikleri çok ağır diye bu örneği veriyorum).grafik kalitesi çok iyi ve oyun gayet akıcı.zaten asphalt8 de biraz fps düşüşü oluyor onun dışında hiç bir oyunda akıcılık kaybı olmadı.biraz ios7 ağır geldi alete.ama tabiki ios7 de sorunlar var güncelleme ile çözlüecektir.şöyle ki çöznünürlük düşük olduğu için çipin gücü yeterli.bence fiyat performans olarak çok uygun bi seçenek.ama tabiki para sıkıntı olmaz diyorsan bekle ve yenisini al.sonuçta yenisi her zaman daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih861 -- 24 Ekim 2013; 22:40:32 >
  • selamlar , bizde babamıza tablet almak istiyoruz 600-700 civarı , çoğu kişi yenisini bekleyin demiş ben şunu merak ediyorum şuanki ipad mini aynı fiyattaki diğer android tabletlerden üstün müdür ? stabil çalışır mı ios 7 dahi olsa ?
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Tüketim çılgınlığı böyle bir şey işte keşke herkesin durumu sizin gibi olsa. Ama malesef değil geçen sene piyasaya çıkan ürünü dolaba kaldıramıyoruz biz.
  • nofear_61 kullanıcısına yanıt
    Bende zevk aliyorum bu isten onlarin orda durmasi hosuma gidiyor. Onemli olan benim tatmin olmam zaten yoksa iphonenun ipadin gozumde bir degeri yok yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

selamlar , bizde babamıza tablet almak istiyoruz 600-700 civarı , çoğu kişi yenisini bekleyin demiş ben şunu merak ediyorum şuanki ipad mini aynı fiyattaki diğer android tabletlerden üstün müdür ? stabil çalışır mı ios 7 dahi olsa ?

Merhaba,
    iPad için şahsi görüşüm diğer tabletlerden daha kullanışlı olduğu yönünde. Özellikle de Facebook vb. uygulamalarda. Benim cihazım iOs7 ve hiç sıkıntı yaşamadım. Fiyat olarak 600 TL civarına bulunursa tadından yenmez bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bende zevk aliyorum bu isten onlarin orda durmasi hosuma gidiyor. Onemli olan benim tatmin olmam zaten yoksa iphonenun ipadin gozumde bir degeri yok yani.

Belli oluyor.
  • piyasaya kasım-aralık arasında girecek ve muhtemelen normal fiyatının üstünde satılır ilk çıktığı zamanlarda

bende almayı düşünüyorum, yılbaşına kadar 2 ay daha beklemek lazım
  • yeni ipad mini zaten 399 dolar yurt dışı fiyatı olması lazım, bu durumda 1000 tl civarı bir fiyat olur kanımca, bu durumda ilk ipad mini 600 ve hatta altına düşerse arada 400 tl veya daha fazla fark oluşur. Az fark değil.

Şu an alım için birşey diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yüksel75 -- 25 Ekim 2013; 21:55:53 >
  • Yeni Mini gelsin bizim pazara, mininin fiyati daha da asagi cekilir. Ben de yeni mini yada mini alicam. Yanimda hep duracagindan kalinlik olayini ayrica dusunucem. Once cikmasi ve elimde denemem lazim. Ben de KYK da kaliyorum tavsiyem benim gibi sabretmendir

• quote:

Orijinalden alıntı: ayduz

quote:

Orijinalden alıntı: PhysicalEducation

selamlar , bizde babamıza tablet almak istiyoruz 600-700 civarı , çoğu kişi yenisini bekleyin demiş ben şunu merak ediyorum şuanki ipad mini aynı fiyattaki diğer android tabletlerden üstün müdür ? stabil çalışır mı ios 7 dahi olsa ?

Merhaba,
    iPad için şahsi görüşüm diğer tabletlerden daha kullanışlı olduğu yönünde. Özellikle de Facebook vb. uygulamalarda. Benim cihazım iOs7 ve hiç sıkıntı yaşamadım. Fiyat olarak 600 TL civarına bulunursa tadından yenmez bence.

cevabınız için teşekkürler , peki yeni mini çıkınca bunun fiyatı hemen düşer mi ? ona göre biraz daha bekleyebilirim çünkü bir fark olacaksa

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.