Şimdi Ara

iPad kendi kendine hareket ediyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
22.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bykan59

quote:

Orijinalden alıntı: bykan59

aynı sorun bende de var. Ipad mini aldıktan 15 gün sonra sorunu yaşamaya başladım. IOS 7 ye güncelledim 2-3 gün düzgün çalıştı sonra tekrar kendi kendine uygulama açıp kapatmaya başladı. 2 gün önce servise gönderdim değişim talep ettim. sonucu sizlerle paylaşırım.

cihazımı garantiden yenisi ile değiştirdiler.

Donanım sorunu varmış demekki,
    Sıfır cihazın hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişik bi arıza. Sorunun kaynağı neydi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir şey söylemediler. Direk yenisi ile değiştirdiler. gerçi benim cihazımda 15 gunluktu ama :)

• aynısı benimde başıma geldi arkadaşlar. ipad mini aldım 1 yıl önce. şuan ara sıklıklarla kafasına göre bir yerlere giriyor, çıkıyo, parlaklığı açıyo vb. tuhaf hareketler yapıyo ve insanı sinir ediyor. ne yapsam bilmiyorum değiştirirler mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutguven

aynısı benimde başıma geldi arkadaşlar. ipad mini aldım 1 yıl önce. şuan ara sıklıklarla kafasına göre bir yerlere giriyor, çıkıyo, parlaklığı açıyo vb. tuhaf hareketler yapıyo ve insanı sinir ediyor. ne yapsam bilmiyorum değiştirirler mi acaba?

en son ne zaman restore yaptınız ?

eğer yapmadıysanız - itunes üzerinden sıfırlayın cihazı ve açıldığında yeni bir ipad olarak ayarlayın

tertemiz kurulum sonucu yine tekrar aynı şeyler olursa apple store - değişim alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay A

quote:

aynısı benimde başıma geldi arkadaşlar. ipad mini aldım 1 yıl önce. şuan ara sıklıklarla kafasına göre bir yerlere giriyor, çıkıyo, parlaklığı açıyo vb. tuhaf hareketler yapıyo ve insanı sinir ediyor. ne yapsam bilmiyorum değiştirirler mi acaba?

eğer yapmadıysanız - itunes üzerinden sıfırlayın cihazı ve açıldığında yeni bir ipad olarak ayarlayın

tertemiz kurulum sonucu yine tekrar aynı şeyler olursa apple store - değişim alabilirsiniz

az önce dediklerinizi yaptım, tüm cihazı sıfırladım ve yeni bir ipad olarak tanıttım. henüz bir şey olmadı. tekrarlarsa değişim yaparlar mı ? sonuçta 1 yıllık cihaz

• quote:

quote:

quote:

az önce dediklerinizi yaptım, tüm cihazı sıfırladım ve yeni bir ipad olarak tanıttım. henüz bir şey olmadı. tekrarlarsa değişim yaparlar mı ? sonuçta 1 yıllık cihaz

ayarlardan sıfırladıysanız sorun cıkarma ihtimali var -

bilgisayardan itunes üzerinden sıfır kurulum öneriyor apple'ın kendisi de

• quote:

quote:

quote:

quote:

ayarlardan sıfırladıysanız sorun cıkarma ihtimali var -

bilgisayardan itunes üzerinden sıfır kurulum öneriyor apple'ın kendisi de

eğer tekrar ederse birde öyle denerim yapabildiğim kadar çok teşekkürler

• iTunes ile restore yaptım sonuç aynı, tabletimin içine cin girmiş gibi kendi kendine hareket ediyor.. ne yapmam lazım? zorlu Center'a mı götüreyim? randevu falan gerekiyor mu
  • slm arkadaslar benımde buna benzer bır sorunum var ipad mini wifi 16gb sılver herhangı bır uygulama actıgım zaman uygulamadan atıyor(home tusuna basar gıbı) attıktan sonra 10 sn ye kdar kıtlenıyor sonra kendıne gelıyor alalı daha 8 ay bıle olmadı. ios 7de de bunu yapıyordu fakat cok nadır sımdı ios 8 e guncelledım yıne aynı bu sefer sıkca yapıyor :) itunes uzerınden yenı ipad olara sıfırladım sorun hala duzelmedı.
  • Bu donanim sorunudur garantisi varsa degistirirler.

• bugun 18:20 ıtıbarı ıle servıse gonderdım umarım degısıtırırler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Bu donanim sorunudur garantisi varsa degistirirler.
    Garantisi yoksa ne yapmak lazım? 3 yıllık cihaz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.