Şimdi Ara

İPAD İNTERNET

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4. nesil ipad alamayı planlıyorum fakat tabletler konusunda biraz cahilim
    1. sorum dışarda internete bağlanmak için micro sim i takıp istediğimiz internet paketınden bağlanabılır mıyız yoksa ayrı bir paket mi lazım
    2. sorum 4g mı alsam normal mı alsam cunku şu an turkıye de 4g yok o yuzden kullanmayacağım

Şimdiden teşekkürler

• 1. dışarda bağlanabilmek için wınn gibi modemlerin içinde olan simkartlardan lazım.. telefonun simkartı değil yani.. bu kartlar da zaten datacard olduğundan ipad e takıp dışarda istediğiniz gibi bağlabilirsiniz.. bu data card ı da operatörün interneti paketi seçeneklerinden birini seçip kullanabilirsiniz...

2. 4g olmasa da 3g bağlanıtıyı kullanabilirsiniz Türkiye'de.. benim tavsiyem mevcut telefon hattınıza tanımlı bi internet paketiniz varsa ve telefonunuzdan hotspot yapabiliyosanız wifi modeli almanız yeterli olacaktır.. dışarı çıktığınızda telefondan hotspot vererek bağlanabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezeryeyim

1. dışarda bağlanabilmek için wınn gibi modemlerin içinde olan simkartlardan lazım.. telefonun simkartı değil yani.. bu kartlar da zaten datacard olduğundan ipad e takıp dışarda istediğiniz gibi bağlabilirsiniz.. bu data card ı da operatörün interneti paketi seçeneklerinden birini seçip kullanabilirsiniz...

2. 4g olmasa da 3g bağlanıtıyı kullanabilirsiniz Türkiye'de.. benim tavsiyem mevcut telefon hattınıza tanımlı bi internet paketiniz varsa ve telefonunuzdan hotspot yapabiliyosanız wifi modeli almanız yeterli olacaktır.. dışarı çıktığınızda telefondan hotspot vererek bağlanabilirsiniz..

Peki çok sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.