Şimdi Ara

ipad im çalındı acil yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
8.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talha59

quote:

Orijinalden alıntı: akpapatya

quote:

İnternete girmeden kilitle zaten internete girdiginde imei den çıkar hemen

Nasıl yani ? İphonenmi bul yüklü değildi.

Polise imei numarasını ver sonra bak keyfıne internete girecek elbet birgün

kardeş, internete girince bulunurmu dersin, sim kartsız cihaz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

İnternete girmeden kilitle zaten internete girdiginde imei den çıkar hemen

Nasıl yani ? İphonenmi bul yüklü değildi.

Polise imei numarasını ver sonra bak keyfıne internete girecek elbet birgün

kardeş, internete girince bulunurmu dersin, sim kartsız cihaz ?

Hangi imei numarası bu sadece wifi olan cihazda? Arkadaşım polise ihbar et ama malesef çok umutlanma bulunma ihtimali oldukça düşük. Cihazı bulan şahıs az çok ios biliyorsa restore yapar ve sıfır alınmış gibi kullanmaya başlar. İnternete girmesinin birşey değiştireceğini sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kötü bir durum
  • Peki bu iPadlerin kendine özel seri no su yok mu? Ordan apple iptal edemez mi? Bu kadar kolay olmamalı.

Ben bu tür durumlardan korunmak için iPad'i evden dışarı çıkarmıyorum.

Geçmiş olsun dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J. Marston -- 26 Mart 2013; 13:29:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acgforth

Peki bu iPadlerin kendine özel seri no su yok mu? Ordan apple iptal edemez mi? Bu kadar kolay olmamalı.

Ben bu tür durumlardan korunmak için iPad'i evden dışarı çıkarmıyorum.

Geçmiş olsun dostum.

mutlaka bir durum vardır ama malesef forumda bu konuyu bilen yok gibi.
  • İpad Çalındıysa Gitti Cok Zor Onu Bulmanız Birde Unutmuşsunuz Calınmamış. Alan İnsan İyi Bi Niyetliyse Karakola Teslim Eder Ama Cok Zor Güvenlik Kameralarına Bakın Yoksa Geçmiş Olsun.
  • Geçmiş olsun.
  • bilkom ile iletişime geçin.belki onlar cihazı kapatmanın bir yolunu bulurlar.cihaz bir şekilde internete girdiği zaman istendiğinde bulunabilir seri numarası, mac adresi gibi her apple cihazın bir kimliği var.karakol bunu bilmez pek çünkü başlarına çok nadiren gelir veya gelmez bu yüzden bilkom ile iletişime geçerek bilgi al
  • Merhaba, eğer ürününüzühttp://support.apple.com/kb/HT2526 adresinde anlatılan adımlarda olduğu gibi seri numarasını kaydettiyseniz (ya da şimdi kaydedebilirsiniz) Apple ürünü tespit edebiliyormuş.
  • Arkadaşlar birşey merak ettim diyelim ipadin içinde yüklü iphone u bul uygulaması 1-icloud hesabı olmadan çalınırsa bu uygulamanın yüklü olması bir işe yaramaz değil mi ? 2-diyelim icloud hesabı var ama iphone telefonu yok bir işe yarar mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ipadmanyagı999

Arkadaşlar birşey merak ettim diyelim ipadin içinde yüklü iphone u bul uygulaması 1-icloud hesabı olmadan çalınırsa bu uygulamanın yüklü olması bir işe yaramaz değil mi ? 2-diyelim icloud hesabı var ama iphone telefonu yok bir işe yarar mı ?

1.evet
    2.evet

• quote:

Orijinalden alıntı: ipadmanyagı999

Arkadaşlar birşey merak ettim diyelim ipadin içinde yüklü iphone u bul uygulaması 1-icloud hesabı olmadan çalınırsa bu uygulamanın yüklü olması bir işe yaramaz değil mi ? 2-diyelim icloud hesabı var ama iphone telefonu yok bir işe yarar mı ?

iPhoneumu bul uygulaması aslında bir işe yaramıyor, ordan sadece arayüze erişirsiniz, iphoneu takip eden o uygulama değil.
    Önemli olan, ayarlar/icloud/iphoneumu bul'un açık olması. Tabi bunu açmak için icloud hesabı gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz sim kartsız modelmiş zaten iPhone mi bul programıda yüklü değilmiş anlattığına göre seri numaradan birşey çıkar mı çıkar ama Apple'le iletişme geçmen lazım ama fazlada umutlanma geçmiş olsun.
  • Hocam çok geçmiş olsun.Find my İphone uygulaması yüklüyse cihaz internete bağlandığında nerde olduğunu bulabilirsin..
  • Çok geçmiş olsun
    Alan kişinin vermeye niyeti yoksa unutun o tableti
    İçindeki uygulamalardan hesaplardan bi şekilde ulaşır size istese,,
  • Konu açılalı 5 ay olmuş arkadaşlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Konu açılalı 5 ay olmuş arkadaşlar :)

• yeni ipad almıştır konuyu açan :)
  • Evet bizzat ben bayramın 2. günü kaybettim. Yani turizm aracının servisinde unuttum ve arkamdan binen baska yolcuda aldı gitti. iCloud ile iPhone'mu bul yapyorum ama henüz internete bağlı değil ipad. :

Polise bildirmelimiyim? İşe yarar mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.