Şimdi Ara

iPad ile tethering yapmak ve tethering interneti kullanmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selam, iPad 3g ile gsmden aldığım interneti iPhone'da olduğu gibi başka aletlere tethering yapabiliyor muyuz? Yani iPad'i iPhone'da olduğu gibi (jb yapmadan) wifi access point'e dönüştürebilir miyim?

Bir de şunu sormak istiyorum; elimde iPhone olmadan başka marka telefonlarla (samsung, nokia gibi) telefondaki internetimi iPad'e de kullandırabilir miyim? Eğer oluyorsa böyle bir şey nasıl yapabilirim?
    Not: galiba android'in son versiyonlarında telefonu wifi access point'e dönüştürebiliyormuşuz ama bunu android olmayan telefonlarda da yapabiliyor muyuz (ya da Bluetooth tethering yapabiliyor muyuz)?
    Teşekkürler...

• Bu konuda yardımcı olabilecek birileri yok mu?
  • ben de bu sorunun cevabını arıyorum...!?
  • Valla iphone'da 3g falan açınca ağ kısmında kişisel erişim noktası diye bir şey çıkıyor. Onu açtığınızda bluetooth veya usb seçiyorsunuz. Ancak bununla sadece ipad'e internet eriyorum ben bluetooth ile, laptop'a bluetooth olmamıştı mesela. Usb'yi de denemedim henüz.
  • hocam bende de iphone 3gs vardı laptop'a bağladığımda kişisel erişim noktası çıkıyor ve oradan interneti paylaştırıp laptop'tan internete girebiliyorduk. şimdi ben bunun aynısını ipad'le yapmak istiyorum yani açıklamak gerekirse ipad'i laptop ya da bilgisayara bağlayıp(kablo ya da wi-fi) ipad'e takılı sim'e tanımlı olan interneti kullanmak istiyorum acaba mümkün mü...?
  • İpadimde 3G internet var bende laptopdan girmek için jb iken mywi yazılımını kullanıyordum ama 5.0 ile jb siz iken kullanamıyorum iPad e de tethering özelliğini eklemelerini bekliyorum...
  • Su anki yazilim ios5 ile paylasim yapilmiyor hala
  • Ben iphone 4 4.3.3 versiyonlu telefonumdan ipad 2 wifi ye 3 g interneti gosterip kullanabiliyorum ipad 2 de ios 5 yuklu wifi ilede blootoh ilede sorun olmadi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.