Şimdi Ara

İPad ile not almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bu sene iPad Air 4 aldım okul için. Kalemimi yurtdışından ikinci üretim sipariş verdim henüz elime ulaşmadı. Not almak için ideal uygulama arıyorum şu an ücretsiz keşfettiğim Microsoft one note uygulaması mevcut. Arkadaşlarım notability uygulamasını öneriyorlar fakat ücretli ve fiyatı biraz yüksel geldi. Edebiyat bölümü öğrencisiyim düz not almak için kullanacağım defter niyetine, bunun için hangi uygulamayı önerirsiniz? Ek olarak notability ile one not ile yazarken güzel yazmada falan fark oluyor mu acaba?

• Ben 1 yıldır notability kullanıyorum yazma çizme işlemleri için. Başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadım. Fazlasıyla yetiyor. Fiyatını da hakeden bir yazılım. Tavsiye ederim.

• Slm hocam. Hem notebltyhem goodnotes satın aldım.1 kez alıyorsun omur boyu kullanım hakkın oluyor...not ama yada pdf uzerınde yazıyazma soru cozme ıslerın varsa mutlaka almanı tavsıye ederım 3000-10000 arasu bu tabletler 75 tl not uygulamsından kacmayın

ayrca bonus kartı olanlara yuzde 10 ıade varr bonusflash dan kampnyaya katılırsanız...65 tl kadar ınmıs olur fıyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekk arkadaşlar Notability aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.