Şimdi Ara

Ipad i Telefon Olarak Kullanma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
12.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sim kartının aynısından bir tane daha oluyor elinde twin sim kart olunca.

En son hangi cihazda kullanırsan o hat aktif oluyor tüm özellikleri paketleri vs. de aynı oluyor hangi cihaza takarsan tak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Vodafone'dan ikiz sim kartlarım geldi. Tam 1 hafta demişlerdi, 1 haftada geldi. Aslında 2 gün önce gelmiş ama bugün alabildim.

Aynı internet paketini hem iPhone'da hem iPad'de kullanmak güzel oldu. Ayrıca Phoneit çok güzel çalışıyor. iPad'de iken gelen telefonları iPad'den cevaplıyorum.

Hangi cihazdan hareket olursa en son, otomatikman o aktif oluyor.

İkiz sim kart siparisi nasil veriyoruz. Ve ikisinde de komusma hatti felan acik mi oluyor ?

Vodafone Shop'dan temin ettim ben.

6 günde geldi ve aktif hale getirdiler.

• Viber isimli bir program var onunla arama yapabiliyosunuz ama aradıgınız kişidede viber yüklü olması lazım , adroid yada iphone farketmiyo... ben iphone microfonlu kulaklık kullanıyorum birçok arakdaşımda da viber app yüklü internet üzerinden saatlerce görüşme yapabiliyoruz çok başarılı bir program tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercan05

Viber isimli bir program var onunla arama yapabiliyosunuz ama aradıgınız kişidede viber yüklü olması lazım , adroid yada iphone farketmiyo... ben iphone microfonlu kulaklık kullanıyorum birçok arakdaşımda da viber app yüklü internet üzerinden saatlerce görüşme yapabiliyoruz çok başarılı bir program tavsiye ederim...

Onun yerine phoneitipad programı çok daha başarılı bildiginiz arama yapiyor mesaj atiyor mesaj aliyor baskalari tarafindan araniyorsunuz

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=49880637&p=1#49880637

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.