Şimdi Ara

Ipad i Telefon Olarak Kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
12.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merak ettiğim önemli bir soru var.
    Ipad in 3G li modellerinde bildiğimiz gibi sim kartlarımızı ıpade takıyoruz. Bu esneda telefonumuza gelen aramaları ıpadden cevaplayabiliyormuyuz ? Aynı şekilde mesajları vs..

Macbook pro da PhoneBox (yanlış olmasın uzun zaman önce denemiştim) adlı bir programla bu mümkündü.

Ipad dede aynısı mümkünmü merak ediyorum. Çünkü böyle birşeyin olma ihtimali varsa harika olur benim için. Almak için çok çaba sarfedebilirim

• değişik bir fantezi bilen arkadaşlar varsa cevaplasın ben de merak ettim
  • kulaklik takinca telefonunuza cavap verebiliorsunuz diye duydum ama ben de baskalarinin yalancisiyim :)
  • henüz öyle birşey yok benim bildiğim, ipad ilk çıktığında birisi sms gönderip almıştı sanırsam kodları kullanarak ama stabil çalışan bir program yok malesef

edit: Bu da videosu.

www.youtube.com/watch?v=Q1P7Cya9wmM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilecerme -- 7 Ağustos 2010; 1:10:05 >
  • Bir yazılım yada programla mümkün olabilir mesaj belki ama arama olması lazım ya.
  • skype kullanılabiliyor ipadde.
  • Skype ile normal arama bir değil. Anneme anne skeype üyeliği al diyemem, o ne der. Ücretli aramalar için yükleme yapsam çok anlamsız olur.
  • Ben wirofon araciligiyla konusma yapabiliyorum.
  • Wirefon sesi problemli oluyor çoğu zaman ayrıca wifi istiyor çalışmak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Skype ile normal arama bir değil. Anneme anne skeype üyeliği al diyemem, o ne der. Ücretli aramalar için yükleme yapsam çok anlamsız olur.

dostum uyelıgı sen alırsın sorun olmaz bence , o yeterkı pc den acmayı bılsın. ayrıca artık skypde multıtaskıng desteklıycek oda ıyı oldu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: şafi

quote:

Skype ile normal arama bir değil. Anneme anne skeype üyeliği al diyemem, o ne der. Ücretli aramalar için yükleme yapsam çok anlamsız olur.

dostum uyelıgı sen alırsın sorun olmaz bence , o yeterkı pc den acmayı bılsın. ayrıca artık skypde multıtaskıng desteklıycek oda ıyı oldu :)

iyi güzel söylüyorsunda, herkese ben ipad kullanıyorum diye skype yükletemem herkes yanında gezdirdiği alete skype yükleyemeyebilir.
    Ben tüm rehber için aktif olabilecek durumdan bahsediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: şafi

quote:

Malesef annem pc açmayıda bilmiyor kullanmayıda, bildiğini farzetsek bile, herkese ben ipad kullanıyorum diye skype yükletemem herkes yanında gezdirdiği alete skype yükleyemeyebilir.
    Ben tüm rehber için aktif olabilecek durumdan bahsediyorum.

• http://www.iphoneturkey.biz/2010/07/skypea-multitasking-ozelligi-geldi.html

şurayı bir okumanı tavsiye ederim..
    ayrıca kredi alarak zor durumda kaldığında ipadindende arayabilirsin sanırım ...
  • Arkadaşlar Iphone 3GS Sahibiydim ve skype üyeliğim vardı. Ne olduğunu nasıl kullanıldığını biliyorum. Bu konuda bir ihtiyaç değil bu. Zor durumda oldumu aramak nedir ? Ben istediğim zaman istediğim kişiyi normal ücretlendirmem ne ise şekilde aramak istiyorum. Yani telefon hattımla. Olay budur, yapılma ihtimali yoksa eğer yada olana kadar skype geçici bir çözüm olabilir ama onun kredi ücretleride ortada ona sürekli para verilmez.
    Eğer oluru varsa yada olursa çok iyi olur çünkü kaç gündür aklımda ipad, sırf onu almak için bazı şeyleri erteleyebilirim. O derece beynime girdi yani.
  • Arama yapamazsın.Bu cihazda öylebir özellik yok.
    Almak istiyorsan wi-fi'lı bir ipad al.
    Yanına HTC HD2 al(wifi yayını yapma özelliği var.)
    Veya benim gibi win tabalı cihazına wm-fi router programını yükle.Kablosuz olarak interneti ve telefonu kullan.Tek fatura tek masraf.
  • ipad'e nonoh yüklersin internet üzerinden sabit hatlar ücretsiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicodin

ipad'e nonoh yüklersin internet üzerinden sabit hatlar ücretsiz

bunu bilmiyordum ben paylaşım için teşekkürler. Wirofon üzerinden bir arkadaşım ipadden görüşme gerçekleştiriyordu. Peki nonoh wifi dan mı yapıyor bunu yoksa 3G üzerinden mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vicodin

ipad'e nonoh yüklersin internet üzerinden sabit hatlar ücretsiz

ben de geçen gün 10 € yükleyip nonoh programına üye oldum. sabit hatları 4 ay boyunca ücretsiz arayabiliyorsunuz (yükleme yapınca süre tekrar 4 ay oluyor) fakat evde kullandığımda skype kadar verim alamadım. 8 mbit netim olmasına rağmen seste kayıplar olabiliyor. gerçi 3g daha hızlı: telefonda daha başarılı olabilir.
  • Vodafone'dan ikiz sim kartlarım geldi. Tam 1 hafta demişlerdi, 1 haftada geldi. Aslında 2 gün önce gelmiş ama bugün alabildim.

Aynı internet paketini hem iPhone'da hem iPad'de kullanmak güzel oldu. Ayrıca Phoneit çok güzel çalışıyor. iPad'de iken gelen telefonları iPad'den cevaplıyorum.

Hangi cihazdan hareket olursa en son, otomatikman o aktif oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanriseven

Vodafone'dan ikiz sim kartlarım geldi. Tam 1 hafta demişlerdi, 1 haftada geldi. Aslında 2 gün önce gelmiş ama bugün alabildim.

Aynı internet paketini hem iPhone'da hem iPad'de kullanmak güzel oldu. Ayrıca Phoneit çok güzel çalışıyor. iPad'de iken gelen telefonları iPad'den cevaplıyorum.

Hangi cihazdan hareket olursa en son, otomatikman o aktif oluyor.

İkiz sim kart siparisi nasil veriyoruz. Ve ikisinde de komusma hatti felan acik mi oluyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.