Şimdi Ara

İpad Google Earth nasıl yülenir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
8.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun Aleyküm , Apple İpad cihazıma Google Earth yüklemek istiyorum yalnız Apple Türkiye app store'da Google Earth olmadığını gördüm . Apple.US app store'a üye olup indirebileceğimi okudum yalnız US app store'a kayıt olamadım bilgisayardan kayıt olmaya çalışınca Türkçe sayfaya yönlendiriyor. İpad app store'dan kayıt olabilirmiyim US app store'a nasıl halledebilirim ? Bilgisayardan US iTunes'den Google Earth indirdim bunu İpad'e atabilir miyim ? Nasıl bir yol izlemem lazım acil yardımlarınızı bekliyorum akşama kadar yüklemeliyim

• Zaten earth yüklü geliyor . Harita diye geçer adı. Uygulamaya girin katmanları açın uyduyu seçin.
    Offline arıyorsanız bir şey diyemeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flowerhorn -- 11 Mayıs 2015; 13:31:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABD App Store a kayıt olmanıza gerek yok.
    Ayarlar/iTunes dan mevcut üyeliğinizin bölgesini ABD olarak değiştirin, Google Earth indirdikten sonra tekrardan Türkiye yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: flowerhorn

Zaten earth yüklü geliyor . Harita diye geçer adı. Uygulamaya girin katmanları açın uyduyu seçin.

Harita yüklü Earth başkadır usta yükledim ama yorumun için sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Amadeus

ABD App Store a kayıt olmanıza gerek yok.
    Ayarlar/iTunes dan mevcut üyeliğinizin bölgesini ABD olarak değiştirin, Google Earth indirdikten sonra tekrardan Türkiye yapabilirsiniz.

Yorum için sağolun , US app store'a kayıt oldum oradan indirdim. Bilseydim sizin dediğiniz yolu denerdim bundan sonra lazım olursa dediğiniz yoldan giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07datas

quote:

Zaten earth yüklü geliyor . Harita diye geçer adı. Uygulamaya girin katmanları açın uyduyu seçin.

app store'da earth'ın oldugunu bilmiyordum .Ben de yükleyeyim bari :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 07datas

quote:

app store'da earth'ın oldugunu bilmiyordum .Ben de yükleyeyim bari :)

Türkiye app store'da malesef yok , US app store'dan yüklüyorsun Google Earth Türkçe olarak geliyor enterasan işler peşinde bu Apple :)

• Abd appstore A geçerli Abd adres bilgileri ile üye olman gerekiyor, bunun için google da aratıp bulabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone google earth yüklemek için videoyu izleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=KIqg3u-BgC4
  • Ne yaptıysam olmuyor ya resimdeki hatayı veriyor bu defa nasıl bir yol izlemek gerekiyor arkadaşlar.?
     İpad Google Earth nasıl yülenir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kmz yada kml dosyalari aciliyor mu ?
    Windows masaustu ustu gibi Google earth proyu kullanabilir mjyiz ipad mini 6 da?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.