Şimdi Ara

iPad Elmada Kalıyor ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tablete dimmer adlı tweaki yükledikten sonra respring yaptım ancak Cihaz elmada kalıyor ne yapmam lazım? ios sürümüm 7.1 cihaz iPad air. Acil yardım arkadaşlar 7.1de kalarak ve verilerimi kurtararak bu cihazı açmam lazım lütfen yardım edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazı kapat acarken ses acma tusuna basılı tut cıhaz komple elını kaldırma cıhaz jbsız olarak acılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Tablete dimmer adlı tweaki yükledikten sonra respring yaptım ancak Cihaz elmada kalıyor ne yapmam lazım? ios sürümüm 7.1 cihaz iPad air. Acil yardım arkadaşlar 7.1de kalarak ve verilerimi kurtararak bu cihazı açmam lazım lütfen yardım edin.

Home+Power ile açmayı denediniz mi hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • restore etmen gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sefa67

Cihazı kapat acarken ses acma tusuna basılı tut cıhaz komple elını kaldırma cıhaz jbsız olarak acılır

Allah razı olsun sizden ya, oldu öyle açıp tweaki sildim, sonra kapatıp açtım cihazı bir sorun yok çok teşekkürler hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mebrar

quote:

Orijinalden alıntı: Zeljko Obradovic

Tablete dimmer adlı tweaki yükledikten sonra respring yaptım ancak Cihaz elmada kalıyor ne yapmam lazım? ios sürümüm 7.1 cihaz iPad air. Acil yardım arkadaşlar 7.1de kalarak ve verilerimi kurtararak bu cihazı açmam lazım lütfen yardım edin.

Home+Power ile açmayı denediniz mi hocam?

Denedim hocam o şekilde olmadı ama sefa adlı arkadaş sayesinde hallettim teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.