Şimdi Ara

iPad'e iRig benzeri cihaz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
6.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: prooge

iRig ne işe yarar desem taşlarmısınız :D

yok canım taşlanmazsın da, zogg fiyatını 140 yapar fırsat bu fırsat

elektro gitarı iPade bağlayıp, iPadi amfi olarak kullanmaya yarayan bir adaptör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

elektro gitarı iPade bağlayıp, iPadi amfi olarak kullanmaya yarayan bir adaptör.

hmm anladım hocam elin gitarına varda bize yok mu saza bağlayamayız mı bu mereti :D düşünsenize saza bağlanmış bir iPad ve iRig :D:DD

• quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

yok be hocam aşkolsul
    120 ye bir arkadaşa rezerve zaten.
    Fiyatı kıllık olsun diye arttırdım.Yukarıda detaylı şekilde anlatmama rağmen insanlar 7 TL ye yapabileceklerini idda etmekteler.
    Sistemdeki mantık doğru ama iRig içinde empedansı ayarlayan bir devre var.Bunu anlatamadık birkaç arkadaşa.

• Ben kendim yaptim bedava ya denk geldi evdeki eski kablo ve jaklari kullandim bekledigimden ii oldu hatta parazit gurultu sifir bi ara atarim resimlerini ama ucuk akamlar vermenize gerek yok insturctables.com buraya goz atmanizda fayda var diy ile ilgili bir çok sey var ben burdan faydalandim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavoodoo

Ben kendim yaptim bedava ya denk geldi evdeki eski kablo ve jaklari kullandim bekledigimden ii oldu hatta parazit gurultu sifir bi ara atarim resimlerini ama ucuk akamlar vermenize gerek yok insturctables.com buraya goz atmanizda fayda var diy ile ilgili bir çok sey var ben burdan faydalandim

resimleri bekliyorum hocam, benim becereksizliğimden mi kaynaklanıyor acaba olmadı gitti
  • ben de merak saldım bu işe, yarın ilk işim bir elektrikçi bulmak olacak :)

ama bir sorum var, bu olayı araya boss ds-1 pedalımı alarak kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyaayya

ben de merak saldım bu işe, yarın ilk işim bir elektrikçi bulmak olacak :)

ama bir sorum var, bu olayı araya boss ds-1 pedalımı alarak kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz.

Bu arada, zogg rumuzlu beyefendi.
    Ben iRig hakkında olumsuz bir şey söylemedim, elbette daha kalitelidir. GarageBand'de denemedim zaten diğer yapılan ucuz kabloyu fakat AmplTube programında çalıştığını dile getiriyorum. Bu sizi neden rahatsız ediyor, anlamış değilim.
    iRig'e paranız varsa iRig alın zaten. Aksi halde ucuz yollu yaptığınız kabloda, dip gürültüsü vs. gibi sıkıntılar kaçınılmaz olur.

Benim söylediğim şey, şöyle tadımlık, 'bir bakayım, nasılmış' diyenler için. Normalde zaten ben ne bu tip programları öneririm ne de bu tip kabloları.
    'Amfi ile çalmanın zevkini de hissini de hiç bir simulasyon veremez' diye düşünenlerdenim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyango1111 -- 12 Kasım 2011; 20:25:15 >

• Erman bey iRig çoktan satılmıştır geçmiş olsun ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zogg

Erman bey iRig çoktan satılmıştır geçmiş olsun ;)

Yurt disi fiyati belli olan bi urunu hem pahali fiyattan kar etmek icin satiyorsunuz, hem de olay hakkinda tam bilgisi olmayanlar uzerinde manipulasyon yapiyorsunuz.

PES.

Bilgi paylasilan bir forumda bu kadar dusmeye gerek yok. Kimse cahil degil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: quaza

quote:

Yurt disi fiyati belli olan bi urunu hem pahali fiyattan kar etmek icin satiyorsunuz, hem de olay hakkinda tam bilgisi olmayanlar uzerinde manipulasyon yapiyorsunuz.

PES.

yavrucum rahatsızmısın sen
    kimse cahil değil yazmışsın ama cahil kalmışsın
    yukarıdaki mesajlarımı okursan bu konuda aletin yapılamıyacağı ve nedenleri ile ilgili bilgi birikimimi paylaşmışım.
    180-200TL bandında satılan bir aleti 120TL gibi bir fiyata vermişim.
    Almanya fiyatı vergisiz 39.99 euroya aldığım bir cihaz için oldukça iyi bir fiyattan satmışım.
    Ne kadar alışmız bi ..k bilmediğimiz konularda hariçten gazel atmalara...
    Eminim ne işe yardığını bile bilmiyorsun aletin.
    Keşke sana verseydim aleti bi ucunu ipade diğer ucunu kimbilir nereye takardın

• quote:

quote:

quote:

PES.

yukarıdaki mesajlarımı okursan bu konuda aletin yapılamıyacağı ve nedenleri ile ilgili bilgi birikimimi paylaşmışım.
    Almanya fiyatı vergisiz 39.99 euroya aldığım bir cihaz için oldukça iyi bir fiyattan satmışım.

Sen cok biliyormussun tebrik ederim. Anladigim kadariyla tanimadigin kisiler hakkinda bos konusmayi da seviyorsun. Ilk ciktigindan beri kullaniyorum aleti, elimde iRig, Ampkit ve bu klasmanda birkac cihaz daha mevcut. Bilgisayarda da daha once IK ile muhattap olmuslugum vardir.

Cok seyahat ettigim icin ve isim geregi ipad'i zaten yogun kullandigim icin ek bir prosesor almak yerine bu olaya yatirim yaptim. Evimde kullandigim lambali amfi tasimak icin agir oldugundan ipad bu konuda bana baska bir prosesorden daha kullanisli geliyor.

Urunu amerikadan 39.99$'a aldim. Bu arada aklinda bulunsun kazik yemissin, avrupa fiyati 29.99€ dur. Bu da yaklasik 75 lira eder. Ha ulkemizdeki fiyat burda bir kiyas degildir, keza siz de yurt disindan almissiniz, ben de yurt disi fiyatlarinin altini cizdim mesajimda.

Yapilamayacagini iddia ettiginiz konuya gelince. Bunu yapip kullanan bir suru arkadas var. Tamam feedback olabilir ama bu mal ettigin fiyata gore normaldir. Kimsenin bu islem icin "iRig" zorunlulugu yoktur. Isteyen istedigini kullanir, feedback istemiyorsa daha iyi cozumleri arastirir - hos senin gibi 'insan'larin yonlendirmeleri kafalarini bulandirabilir de neyse- . Bu ne seni ne de beni baglamaz, kimse yok o kullanilmaz diye atip tutamaz.

Reklamda kullanilmasi en iyi oldugunu gostermez, bu yorumu da birebir karsilastirmalarimla yapiyorum.

Son olarak da uslubuna dikkat etseydin, insan gibi ilan acip satsaydin bu fiyata yine bunlara takilmayacaktim. Hem yalan yanlis bilgiler verip, hem de bu konuda caba harcayan ve senin bu uslubuna ragmen seninle saygili konusan insanlarla dalga geciyorsun.

Ben de yazimin sonuna saygilar yazmak isterdim ama zerre kadar hakketmiyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

PES.

Sen cok biliyormussun tebrik ederim. Anladigim kadariyla tanimadigin kisiler hakkinda bos konusmayi da seviyorsun. Ilk ciktigindan beri kullaniyorum aleti, elimde iRig, Ampkit ve bu klasmanda birkac cihaz daha mevcut. Bilgisayarda da daha once IK ile muhattap olmuslugum vardir.

Cok seyahat ettigim icin ve isim geregi ipad'i zaten yogun kullandigim icin ek bir prosesor almak yerine bu olaya yatirim yaptim. Evimde kullandigim lambali amfi tasimak icin agir oldugundan ipad bu konuda bana baska bir prosesorden daha kullanisli geliyor.

Urunu amerikadan 39.99$'a aldim. Bu arada aklinda bulunsun kazik yemissin, avrupa fiyati 29.99€ dur. Bu da yaklasik 75 lira eder. Ha ulkemizdeki fiyat burda bir kiyas degildir, keza siz de yurt disindan almissiniz, ben de yurt disi fiyatlarinin altini cizdim mesajimda.

Yapilamayacagini iddia ettiginiz konuya gelince. Bunu yapip kullanan bir suru arkadas var. Tamam feedback olabilir ama bu mal ettigin fiyata gore normaldir. Kimsenin bu islem icin "iRig" zorunlulugu yoktur. Isteyen istedigini kullanir, feedback istemiyorsa daha iyi cozumleri arastirir - hos senin gibi 'insan'larin yonlendirmeleri kafalarini bulandirabilir de neyse- . Bu ne seni ne de beni baglamaz, kimse yok o kullanilmaz diye atip tutamaz.

Reklamda kullanilmasi en iyi oldugunu gostermez, bu yorumu da birebir karsilastirmalarimla yapiyorum.

Son olarak da uslubuna dikkat etseydin, insan gibi ilan acip satsaydin bu fiyata yine bunlara takilmayacaktim. Hem yalan yanlis bilgiler verip, hem de bu konuda caba harcayan ve senin bu uslubuna ragmen seninle saygili konusan insanlarla dalga geciyorsun.

Ben de yazimin sonuna saygilar yazmak isterdim ama zerre kadar hakketmiyorsun.

..dik yarıştırmaya devam et sen
    yazdıkça cehalet fışkırtmaya devam ediyorsun.
    iRig in bundle olarak da satıldığının farkında değilsin.
    (almanya mediamarkt bundle irig+IK multimedia tshirt+IK multimedia neck strap)
    aklınca oradaki fiyatı hesaplamaya çalışmışsın onu de becerememişsin.
    tabi yurtdışından alınan herşey herkes tarfından aldığı fiyata satılıyor
    adam sahibindende gg da aldığı fiyatı kurla çarpıp satıyor millet onlardan tr ye göre neredeyse bedavaya getiriyor herşeyi
    bi incele bakalım bu tip sitelerde kaça satılıyor.
    aklımda satmak olsa satış ilanı açarım konuyu açan arkadaşa piyasaya göre makul fiyata verebilceğimi söyledim
    ve yapılamayacağını izah ettim.
    e be adam bari konuya dalacan bi oku baştan yazılanları buraya nasıl gelindiğini
    forumda çoluk çocuk cirit atınca bazen oluyor böyle gereksizlikler.
    benim açımdan konu kapanmıştır sen mast....a devan et

• Ebayden free shipping ile 20 dolara aldim ben irig
  • amplitube prosesör olarak kullanılabilir mi arkadaslar bu benim icin cok onemli biriniz cevaplayabilir mi ?
  • kullanırsın..ama sahnede falan kullanamazssın...
    footswıcth olarak belkı bu kullaılabılır ama cok pahalıhttp://www.ikmultimedia.com/stompio/features/
  • forumda iRig'in 100 küsur lira olduğu söyleniyor, fakat o kadar pahalı değil. sahibindende 90 liraya satılıyor. hatta ebayde 25 dolar civarında yani 45-50 lira arasında sıfır iRig satılıyor. Yazılanları gördükten sonra 5 10 tane iRig alıp burada satmaya karar verdim :D hatta şimdiden isteyen varsa bana söylesin üzerine bir miktar kar koyup size kargolıyım hehe
  • S.a arkadaşlar 2-3 saattir araştırıyorum bu konuda bir sürü başlık okudum ama, bulamadım. Sorum şu;

Ben diyelim ki orjinal iRig aldım AmpliTube proramı da applestore da 19.90$ iRig'i alıp programı ayrımı alıyoruz yoksa orinal iRig aldığınız da programı size veriyorlarmı?
  • beyler bu garage band i cydiada bulabilirmiyim ? ben bulamadımada
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

beyler bu garage band i cydiada bulabilirmiyim ? ben bulamadımada

İnstallous.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elektro var iPad var. Bu irig ne işe yarar ki söyleseniz bizde nasiplensek.. Amatöründe amatörüyüm ama yaparız bizde bişeyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.