Şimdi Ara

İpad Darbe Aldı Patlar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sorum başlıkta yazdığı gibi. Yaklaşık 1 ay önce oldu şimdi kafama takıldı. Ürün ipad pro 10.5. Çok hafif bir darbe aldı ve darbe alan kısmın altında pil var sanırım. Kasadaki göçük pile baskı uygular yangın falan çıkarır mı? Pil perfonması ile alakalı bir sorun yok bu arada. İpad Darbe Aldı Patlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevai -- 3 Haziran 2018; 14:26:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birşey olmaz
  • Emin misiniz hocam tırsıyorum

• Pil konusunda bilgili arkadaşlardan yorum bekliyorum. Up

• Allah bilir demekten başka kimsenin elinden birşey gelmez çünkü darbe gelen yerin dışının görüyoruz sadece biz fotoğraftan. Bu kadar çekiniyorsanız kasayı açıp bataryayı kontrol etmeniz gerekir. Eğer bir eziklik yada sıkışma varsa o zaman müdahelede edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eminim son kararım patlasa şimdiye kadar patlardı ve bataryanın ezilmediğini sanıyorum. içini rahatlatmak istersen içini aç bak
  • hocam bu sorunun cevabını bilme ihtimalimiz çok düşük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elini üzerinde gezdirdiğinde çok aşırı bir gömülme yoksa bataryaya çok aşırı baskı uygulamaz. Ayrıca cihaz darbe aldığı için garantisi geçerli olmaz size önerim işinizi garantiye alın ya siz açın yada bilen birine açtırın bir bakın bu piller çok riskli Allah korusun bir gümlese iş bitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçini açsam garanti dışı kalacak. Öyle çok aşırı gömülme yok 3 -5 mm ancak girmiştir diye düşünüyorum

• nevai kullanıcısına yanıt
    şu an zaten garanti dışı. o darbe ile apple garantiyi iptal etmiyecek mi sanıyorsunuz. kasa çizik diye garanti dışı bıraktıklarını biliyoruz. içiniz rahat etsin istiyorsanız açmanız gerek
  • merak etme pil o kadar kolay patlamaz, o cihaz 2 ye bükülse dahi bir şey olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.