Şimdi Ara

iPad Bilmediğimiz Kısayollar - Keşfetmediğimiz Özellikler. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
71
Favori
31.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakansant

Bir hatırlatma da benden;
    4 parmağınızı alttan yukarı kaydırın,
    Altta çalışan uygulamaların ikonları çıkar,
    Çalışan uygulamaları kapatmak icin ikonun birine basılı tutun,çıkan kırmızı işarete basınca uygulama kapanır,
    O kısmı kapatmadan parmağınızï sağa kaydırın,
    soldan bir ayar yeri çıkacak,ses ve parlaklık ayarını da burdan kontrol edebilirsiniz.

"O kısmı kapatmadan parmağınızï sağa kaydırın,
    soldan bir ayar yeri çıkacak,ses ve parlaklık ayarını da burdan kontrol edebilirsiniz.
    "

bir ekte ben yapayım o kısmı bir daha kaydırın airplay ve mirroring seçenekleri çıkacak. iphone ve ipad için. tabiki desktekleyen modeller için.
  • Yeni keşfettiğimiz özellikler falan olsa anlayacağım da...

...keşfetmediğimiz özellikleri nasıl paylaşabileceğimizi merak ettiğim için ben de takip edeyim bari.
  • Güzel konu takip
  • Güzel konu takip
  • Güzel konu takip
  • Arkadaşlar safaride anasayfayı nasıl ayarlayacağım ve çalışan uygulamaların hepsini bir anda kapatan bir app varmı bildiğiniz alttan tek tek kapatmak yerine ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 31 Mart 2012; 20:02:10 >
  • Su takip yazacaginiza favorilere ekleseiz nasil olur. Hem baslik ta temiz kalmis olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Arkadaşlar safaride anasayfayı nasıl ayarlayacağım ve çalışan uygulamaların hepsini bir anda kapatan bir app varmı bildiğiniz alttan tek tek kapatmak yerine ?

anasayfa yok hocam.
    sık kullanılan yapabilirsiniz

öyle bir app yok. sadece jailbreak ile oluyor
  • Youtube veya başka sitelerden müzik dinlerken kapattığınızda yani menüye döndüğünüzde müzik kesilir, müziğin çalmaya devam etmesi için 4 parmak yukarı veya 2 kere home tuşuna basıp aşağıdaki barda parmağımızı sağa kaydırıp müzik kontrol bölümüne geliyoruz play tuşuna basıyoruz. Böylece başka şeyle uğraşırken youtube veya diğer stream sitelerinde dinlediğimiz müzik arka planda çalmaya devam ediyor.

Home + Güç tuşuna basarak ekran görüntüsü alıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drony

pek bilinmeyen bir özellik söyleyim:) sadece ipad'de var keşke iphoneda da olsa.

ÇĞŞÖ gibi türkçe karakterleri hızlıca yazabilmek için CGSO harflerine basıp hızlıca yukarı çekin. basılı tutmayın. fiske atar gibi.

Süpermiş bu ya, sağolasın...
  • quote:

quote:

Çalışan uygulamaları kapatmak icin ikonun birine basılı tutun,çıkan kırmızı işarete basınca uygulama kapanır,

"

bir ekte ben yapayım o kısmı bir daha kaydırın airplay ve mirroring seçenekleri çıkacak. iphone ve ipad için. tabiki desktekleyen modeller için.

düzeltme yapayım :) airplay ve mirroring seçenekleri sadece aynı wifi ağında tanımlı bir Apple TV niz var ise çıkar. yoksa o seçenekleri görmezsiniz.

• quote:

pek bilinmeyen bir özellik söyleyim:) sadece ipad'de var keşke iphoneda da olsa.

ÇĞŞÖ gibi türkçe karakterleri hızlıca yazabilmek için CGSO harflerine basıp hızlıca yukarı çekin. basılı tutmayın. fiske atar gibi.

Bunu bende bilmiyordum. çok kullanacağım bir özellik daha varmışta haberim yokmuş. çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Youtube veya başka sitelerden müzik dinlerken kapattığınızda yani menüye döndüğünüzde müzik kesilir, müziğin çalmaya devam etmesi için 4 parmak yukarı veya 2 kere home tuşuna basıp aşağıdaki barda parmağımızı sağa kaydırıp müzik kontrol bölümüne geliyoruz play tuşuna basıyoruz. Böylece başka şeyle uğraşırken youtube veya diğer stream sitelerinde dinlediğimiz müzik arka planda çalmaya devam ediyor.

bu da iyi oldu. sesin kapanmasına sinir oluyordum. sizede teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Youtube veya başka sitelerden müzik dinlerken kapattığınızda yani menüye döndüğünüzde müzik kesilir, müziğin çalmaya devam etmesi için 4 parmak yukarı veya 2 kere home tuşuna basıp aşağıdaki barda parmağımızı sağa kaydırıp müzik kontrol bölümüne geliyoruz play tuşuna basıyoruz. Böylece başka şeyle uğraşırken youtube veya diğer stream sitelerinde dinlediğimiz müzik arka planda çalmaya devam ediyor.

Home + Güç tuşuna basarak ekran görüntüsü alıyoruz.

Bak bu çok güzeldi bende bilmiyordum saolasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Yeni keşfettiğimiz özellikler falan olsa anlayacağım da...

...keşfetmediğimiz özellikleri nasıl paylaşabileceğimizi merak ettiğim için ben de takip edeyim bari.

Keşfetmediklerinide keşfedenlerden bu konudan öğreneceksin amaç o
  • quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

quote:

"

düzeltme yapayım :) airplay ve mirroring seçenekleri sadece aynı wifi ağında tanımlı bir Apple TV niz var ise çıkar. yoksa o seçenekleri görmezsiniz.

cihazımda bir sorun mu var diyordum :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

quote:

"

cihazımda bir sorun mu var diyordum :)

Yada iPad i hdmi kablo ile bağlarsanız tv ye sadece mirroring çıkıyor. Tabi tüm bunlar için 5.0 veya üzeri versiyonda olmanız lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 1 Nisan 2012; 15:07:09 >

• konu basarılı elıne saglık
  • ipad tips & tricks diye bir app vardı, orda da bulabilirsiniz birşeyler
  • şu 4 parmakla sağa kaydırma olayı bende olmuyor?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.