Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (782. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.778
Cevap
249
Favori
518.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok ilginç.Peki simkart takınca çalışıyor mu? çalışıyorsa sıkıntı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

çok ilginç.Peki simkart takınca çalışıyor mu? çalışıyorsa sıkıntı yok

Calismiyor. Herhangi bir sey olmuyor. Sanirim ios surumu simkartli versiyon degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

çok ilginç.Peki simkart takınca çalışıyor mu? çalışıyorsa sıkıntı yok

Calismiyor. Herhangi bir sey olmuyor. Sanirim ios surumu simkartli versiyon degil.

4g uyumlu cihaza nasıl uyumsuz sürüm yüklenmiş ki ?çok garip.sürüme uygun firmawire yüklemeyi deneseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Applein gonderdigi imei kontrol ettigimde kayitli gozukmuyor zaten. Ama cihazin hicbiryrrinde imei yazmamasi falan cok ilginc gercekten

• ipad pro 12x9 kullanan var mdır? bişey danışacam
  • Myhunter kullanıcısına yanıt
    Öğretmenim.zde var.Bildiğim kadar cevaplarım

• Arkadaşlar ipad mini yi satmayı düşünüyorum. İlk seri. Ios 10 a güncellenmiş halde. Ekranında devamlı koruyucu ile kullanıldı. Ancak çocuğum kullandığı için düşmeye bağlı ufak çizikler var yan kısımlarda. Bir de bir köşesinde ufak ezilme var. Ciddi düşünenlere fotolarını çekip gönderebilirim.

İlgisini çekenler özelden yazabilir.

• Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Hayır bende İPad Air var.İos 10.3.3 yüklü.Donma-Kasma problemi yok canavar gibi çalışıyor.

• K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Var.Şarjı gayet iyi donma-kasma-ısınma yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

Arkadaşlar ipad mini yi satmayı düşünüyorum. İlk seri. Ios 10 a güncellenmiş halde. Ekranında devamlı koruyucu ile kullanıldı. Ancak çocuğum kullandığı için düşmeye bağlı ufak çizikler var yan kısımlarda. Bir de bir köşesinde ufak ezilme var. Ciddi düşünenlere fotolarını çekip gönderebilirim.

Ilk çıkan iPad mini ise son sürümü ios 9.3.5 sürümü olacak.. Mini 2 retina modeli ise ios 11 de alacak

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

Arkadaşlar ipad mini yi satmayı düşünüyorum. İlk seri. Ios 10 a güncellenmiş halde. Ekranında devamlı koruyucu ile kullanıldı. Ancak çocuğum kullandığı için düşmeye bağlı ufak çizikler var yan kısımlarda. Bir de bir köşesinde ufak ezilme var. Ciddi düşünenlere fotolarını çekip gönderebilirim.

Ilk çıkan iPad mini ise son sürümü ios 9.3.5 sürümü olacak.. Mini 2 retina modeli ise ios 11 de alacak

Doğrudur hocam. Bazı arkadaşlar ios 7 8 olanı arıyorlar ya. O açıdan öyle olmadığını belirtmek için yazmıştım. Düzeltme için teşekkürler.

• november27 N kullanıcısına yanıt
    Şarjı kaç saat gidiyor?
    Kalem kullanışlı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

Şarjı kaç saat gidiyor?
    Kalem kullanışlı mı?

Biraz kaba tablet hocam.Her yerde çıkarıp kullanayım diyemyorsun.Şarjı 13 saat gidiyor.Gayet hızlı tablet.Ben de almak sitiyorum ama çok pahalı.

• google açıp forum donanım veya başka bir siteye bakarken sayfa takılıp donup daha sonra sayfa kapanıyor nedeni nedir? nasıl düzelir, bazen sık bazende ara sıra ve cihaz ipad mini2.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 1 Ağustos 2017; 14:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yksln

google açıp forum donanım veya başka bir siteye bakarken sayfa takılıp donup daha sonra sayfa kapanıyor nedeni nedir? nasıl düzelir, bazen sık bazende ara sıra ve cihaz ipad mini2.

Safaride mi o hatayı veriyor? ayarlardan safariden 'web site verilerini sil' tıklayın
    işe yaramazsa yine ayarlardan ağ ayarlarını sıfırlayın bakalım düzelecek mmi
    Safari de değil. Google uygulamasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 1 Ağustos 2017; 19:17:56 >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Safaride yapmıyosa basit bir sıkıntı.Google uygulamasını kaldırıp tekrar yükleyin

Tamam deneyelim bakalım. Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yksln kullanıcısına yanıt
    fark oldu mu?
    Chrome ü sildim normal Google yükledim şimdilik sorun yok. Bakalım ilerde inşallah olmaz

• 
Sayfa: önceki 780781782783784
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.