Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    hocam isterse 512 gb olsun veritabanı kurmayacaksınızya 64 gb air 2 veya 32gb ipad 2017 fazlasıyla yeterli olurdu ben elimden çıkarmak için ucuza sattım zaten 128 gb ama doğru dürüs dosya bile atamıyosun yazık olmuş vallahi
  • Hocam ne desen haklısın ama bi kere aldık
    zaten
    yegenime aldık,şuan bir şikayeti yok ilerde olur mu bilemedim

• @koray.tekler kullanıcısına yanıt
    iade şansınız varsa etaeniz iyi olur inanın benim içimde kaldı ya bem dün elimde birante olan zamanında 1000 tl ye aldığım tab s 8.4 tableti 480 tl ye aldım benimkine babam çöktü

hafıza kartı desteğide var ipad 4 ten ekranı daha iyi bizzat denedim test ettimçok uzun süre performans zaten iyi hemde 3 kat hafif

apple ramden kısıyor ağırlığa yükleniyor. İnanın benim içime oturdu şansınız varsa iade edin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mini 1den bulursam pro 10.5 veya 9.7 modellerine gecmek istiyorum deger mi sizce 3 veya 2 yil kulanirim ve onumuzdeki yaz alacagim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havalar aşırı sıcak falan tamam da şu son güncellemeden sonra basit oyunlarda bile cihaz ciddi biçimde ısınıyor, kılıfsız kullanmak zorunda kalıyorum.. (Ipad Air 2 - IOS 10.3.2) Sizde durum nasıl?

• Arkadaşlar apple tablet satın alacam, fiyatını uygun bulursam hemen alacam bilginize!
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsimsizVatandaş

mini 1den bulursam pro 10.5 veya 9.7 modellerine gecmek istiyorum deger mi sizce 3 veya 2 yil kulanirim ve onumuzdeki yaz alacagim...

Değer evet.En az 5 sene kullanırsın.Özellikle pro modeli alın derim

• Arkadaşlar tablet satmayı düşünen var mı almak istiyorum

• kırık ipad mini 1 16 gb için 200 fiyat veririm :)
  • Arkadaşlar ipad işini halletim ama şimdi resim çizmek için ince uçlu bir kalem lazım, bildiğiniz, tecrübe ettiğiniz veya kullandığınız bir kalem varsa önerebilir misiniz?
  • Merhaba arkadaşlar. 2.el bi ipad air 2 aldım. Sim kart girişi var ama hakkında kısmında imei yok.(imei ile alakalı bişi yok). Bana alırken yurt dışı telefon, pasaport kaydı yapılmadı denmişti. Sizce neden imei gözükmüyor?
  • Arkadaslar ipad mini 2 kullaniyorum son gunlerde soyle bir sıkıntısı var ekranın alt tarafindan yaklasik 2 cm kadar kismi yatay olarak gidip geliyor ekrana bir darbe felan gelmedi arada olmuyor screen flickering diye geciyor galiba olay nedir nasil duzeltilebilir can sıkıyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İpad'de çalışan whatsapp uygulaması ama ilk bağlantı için iphondaki whatsapp'tan kod taraması yapmalısınız.Şu uygulamayı indirin
    Dual Chat Messanger for WhatsApp by Dignaben Sakariya
    https://appsto.re/us/izldjb.i

• Çıldıracağım, yeni ipad mi ipad air 2 mi almalıyım. Yeni ipad ekranı güzel değil, ipad air 2 ikini el 900 liraya buldum garantisiz. Ne yapsam bir akıl veriniz lütfen.
  • ggunister kullanıcısına yanıt
    Alacağın İpad Air 2 cihazı hakkında bilgi verirsen fikir verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

Merhaba arkadaşlar. 2.el bi ipad air 2 aldım. Sim kart girişi var ama hakkında kısmında imei yok.(imei ile alakalı bişi yok). Bana alırken yurt dışı telefon, pasaport kaydı yapılmadı denmişti. Sizce neden imei gözükmüyor?

Simkart takılan model değil sanırm
    Ayarlar kısmında HÜCRESEL VERİ yazısı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet0689

Arkadaşlar ipad işini halletim ama şimdi resim çizmek için ince uçlu bir kalem lazım, bildiğiniz, tecrübe ettiğiniz veya kullandığınız bir kalem varsa önerebilir misiniz?

üstad ipadin kalemi ucu kalın olduğu için,pek kullanışlı olmuyor
  • Öğretmen arkadaşlar için öğrenci bilgi/not/paylaşım uygulaması 90 liradan beleş oldu Datability by DEMBRY LLC
    https://appsto.re/us/mUbo6.i

• quote:

Orijinalden alıntı: @koray.tekler

quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

Merhaba arkadaşlar. 2.el bi ipad air 2 aldım. Sim kart girişi var ama hakkında kısmında imei yok.(imei ile alakalı bişi yok). Bana alırken yurt dışı telefon, pasaport kaydı yapılmadı denmişti. Sizce neden imei gözükmüyor?

Simkart takılan model değil sanırm
    Ayarlar kısmında HÜCRESEL VERİ yazısı var mı?

Sim kart takilan model. Ama firmwarei simkartsiza gore. Ancak soyle bi olay var kasada imei yazmiyor. Apple destek bile olayi cozemedi.

• 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.