Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (773. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.777
Cevap
249
Favori
518.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, fikrinizi rica ediyorum. İki tablet arasında kaldım, İpad Mini Retina 32GB ve Samsungs S2 8.0 T713 . Ekran-Görüntü özellikleri aynı, internette dolaşmak ve video izlemek için tablet alıyorum. Sörf yaparken kasmasın, uzun vadede götürsün başka isteğim yok. Sizce hangisinı almalıyım ?
  • crash_bandicoot C kullanıcısına yanıt
    Tabi ki ipad

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caferhan kullanıcısına yanıt
    Ben de ondan yanayim ama sanirim bu A7 mini 2 gibi birsey. Cok eski gibi geldi bana Samsung'un yaninda. Guncelleme vs alir mi bundan sonra? Yoksa 949 tl icin ipad guzel fiyat direk alicam ama 1 sene sonra cop olsun istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • crash_bandicoot C kullanıcısına yanıt
    Evet güncelleme alır ama stabiliteyi koruması için en fazla 1-2 sürüm yükselebilir.Yani uzun süreli düşünüyorsan ipad sana uymayabilir

• Elimde ıPad mini 4 128 gb var. Kutusu hiç açılmadı jelatinli 24 ay garantili 17 mayıs 2019 a kadar. Faturası da var sıfır durumda. Hediye geldi ihtiyacım yok. Eğer düşünen varsa istnbul içi elden gösterebilirim.

• Ya şu iPad mini 4 smart casenin mutasyonunu falan bulan varmı ben Alsancak da buldum ama 90tl diyor adamlar ucuz aranır... Aplle sitesinde bi ara case olarak yoktu cover ve silikon kılıfı ayrı sayıyorlardı ve 500 küsürler buluyordu fiyat

• Arkadaşlar ipad airi hala ios7 de kullanıyorum ve jailbreak yüklü. Garageband son sürüm kullanmak için ve iphonemle sürekli parça aktarımı yapmak için ios10 a güncellemeyi düşünüyorum. Pil süreleri ne durumda ios7 de 13 saat civarı gidiyor ios10 da ne kadar pil süresi alıyorsunuz?

• Berkin Kayalar B kullanıcısına yanıt
    iPad 2 ve 3 çok sinir bozucu geçti iOS 8 ve sonrasında ama iPad 3 felaketti A5X işlemciye retina ekran fazla geliyordu ve işlemci o zaman için geriydi A6X falan kullanılabilirdi bende iPad 2 dem mini4 e. Geçtim 😅

• K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Abimde air 2 var mesaj atıp sorayım bi

• K4TL14M kullanıcısına yanıt
    Normal kullanım için 1 gün aşırı Az kullanım için 2 gün diyor kendisi

• Teşekkür ederim ilginiz için ama gün kavramı ucu açık bir ifade :) saat olarak lazım. Hem onunki air2 ymiş benimki air

• Hımm yanlış anlamışım üzgünüm..

• Bu arada baktımda iPad mini 1 yazıyor 4 yaparmısnız onu yine 16gb

• ipadimde hiç bu tarz bir oyun oynamamıştım, Nova 3 isimli fps oyununu indirdim denemek için ve gerçekten çok sevdim. Gameloft yapmış yapacağını :) air 2 kullanıyorum ve performans canavar. Şarjı da gayet iyi gidiyor böyle bir oyuna göre. Değerlendirmek isteyen varsa öneririm :) bu tarz ilerlemeli keyifli oyun önerisi olan varsa da fps ya da rpg fark etmez alabilirim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • düzelttim
  • iPad'i açık unutmuşum. Kullanmıyorum ne zamandır . Bu gün lazım oldu böyle bir sonuç, bana ilginç geldi. iPad 3 bu arada

• İpad air ios 10 da kaç saat pil ömrü oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

iPad'i açık unutmuşum. Kullanmıyorum ne zamandır . Bu gün lazım oldu böyle bir sonuç, bana ilginç geldi. iPad 3 bu arada

Vay be. Yaklaşık 1,5 ay falan dokunmamışsınız tablete. Ona rağmen bitirmemiş pilini bekleme modundayken :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauce_2k -- 27 Mayıs 2017; 15:5:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaklaşık 6 yıldır ipad 2 kullanıyorum. Son dönemde istediğin kadar restore et, istediğin kadar zorlamadan kullan artık kullanılmayacak duruma gelmişti. Kendi mail uygulaması dahi açılır açılmaz çöküyordu. Spotify'ı açması yaklaşık 2.5 dakika sürüyordu. Safaride 2. sekmeyi açıp tekrar ilk sekmeye dönerseniz, onu bile hafızada tutamayıp sayfayı sıfırdan yüklüyordu. Hürriyet.com gibi çok görselli siteleri bile açmıyordu Kısaca insana sinir harbi yaşatmaktan başka hiçbir işe yaramıyan bir alete dönüşmüştü. Birgün işimin tam ortasında yazdığım uzun bir yazı aptal bir takılma yüzünden boşa gidince, hayatımda bir kere bile sinirlenip taşkınlık yapmamış olan ben, ilk kez bir elektronik aleti, sinirlenip duvara vurup kırdım Bunları söylüyorum ki iPad 2 piyasada 150 200 TL'ye falan bolca bulunuyor, "Ucuz ipad işte, nasıl olsa sadece internete giricem" diyorsanız bile kesinlikle almayın... Daha sonra bir süre arkadaşımın Air 2'sini kullandım. Bir sürede şirketten verilen 9.7" proyu kullandım.

Bikaç gün önce apple.com'dan baz version ipad 2017 sipariş verdim. Dışarda internete girmek gerekirse Telefonumdan Hotspot açıyorum zaten. Gerek olmuyor Cellular versiyonuna. Filmler netten, müzikler spotifydan derken 32 GB'da benim için hayli hayli yeterli geliyor. Havale onayı beklediğim için siparişin işleme konulması 1 gün uzadı. Havale indirimi ile baz versionu yaklaşık 1500 TL'ye gelmiş oldu. Arkasına Lazer ile bişeylerde yazdırdım

F/P olarak gerçekten çok çok beğendim. Kamerası çok güzel (bildiğim kadarıyla iphone 5s'in kamerası ile birebir aynı). 2048x1536 Retine ekranın renkleri, çözünürlüğü ve parlaklığı ile hayli güzel. Non-Laminated Display falan diye mıy mıy yapmalarına kesinlikle aldırmayın. Performansından da çok memnun kaldım. Performans olarak iPad 2017 64 Bit A9/M9 işlemcisi ile benchmarklarda Air 2'nin bayaa üstüne çıkıyor ama kullanımda o farklı hissedeceğinizi sanmıyorum. Çünkü şu an Air 2'yi dahi yorabilen bir aplikasyon oyun vs. gibi bir durum yok... Bataryada inanılmaz uzun gidiyor.

Kullandığım ipadler hep beyazdı bu sefer siyahını aldım. Çerçeveler siyah olunca ekranın içindeki gizli siyah çerçeveler belli olmuyor, daha güzel duruyor. Air ile aynı kasa olduğundan Air için olan tüm kılıflar bunada uyuyor. Logitech Folio kılıf ile kullanıyorum.

Benim gibi gündelik işlerinizde olarak kullanıcaksanız 1500 TL'ye parasını gani gani kadar hak ediyor. Air 2 almak için """kendi açımdan""" bir neden ben göremiyorum.

• arkadaşlar sadece internete girmek film izlemek müzik dinlemek gibi basit işler için hangi model bana yeterli olur ? ekran 9,7 ve üstü olmalı.çözünürlük 1080p yada 2k.
  • 
Sayfa: önceki 771772773774775
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.