Şimdi Ara

iPad Modelleri Bilgi Paylaşım Kulübü--- {ANA KONU} (769. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.775
Cevap
249
Favori
518.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SADECE İPAD İÇİN ARKADAŞLAR

WiPoİnt

Power point sunusu hazırlamak için çok kullanışlı bir uygulama

1 dolardan ilk defa ücretsiz

WiPoint HD - Make HD video presentation & photo slideshow by Omer Ahmad

https://appsto.re/us/-IDbT.i

• 3.Nesil iPad ile iOS 6.1.3 kullanıyorum. Artık uygulamaların yüksek iOS sürümü gerektirmesinden bıkıp iOS 9.3.5'e geçmeyi düşünüyorum. 9.3.5 ile kullananınız var ise yorumlarınızı alabilir miyim?
  • 3.Nesil İpad ve ios 8 kullanmaktayım.

Akıcılık ve şarj süresi gayet iyi.

Daha önce ios 9'a yükseltip cihazının kullanılmaz hale geldiğini yazanlar olmuştu.

zaten 9'a olmaz,direk 10'a yükseltmek zorundasınız.

Sizin cihaz da 10'a yükseldiğinde nasıl olur bilemedim.Çok büyük ihtimalle çöp olacaktır.

Zamanında ios 7 veya 8 yapsaydınız keşke,artık çok gec tabi,dediğim gibi ios 10'dan aşağısına geçenezsiniz.

Üst sürüm isteyen uygulamaların ast sürüme uygub olanını indirebilirsiniz,bunu da araştırın.

Özetle, 6'da kalmanız daha mantıklı olur.

• Caferhan kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Maalesef yüksek sürümler ile stabilite kaybım olacağını biliyorum fakat iOS 9 kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını merak etmiştim.

Ayrıca bir kısmı düzeltmek istiyorum. 3.Nesil iPad için en son iOS 9.3.5 geldiğinden ve sadece o sürüm imzalandığından mesajımda iOS 9.3.5 olarak belirttim. iOS 10 verilseydi iOS 9'un imzalanmayacağının farkındayım. Teşekkürler.
  • Arkadaşalr buraya sormuştum arkadaşalrda bilgilendirmişti.ios 8.3 den risk budur dedim . İos 10.3.1 e güncelledim.vallahi çok memnunum ios 10 da artık son sürümlerini yaşadığı için baya stabil.hele night shift süper birşeymiş.kurmak isteyenler gönül rahatlığı ile kurabilir.fakat ben kurarken itunesdan kurdum.süper oldu herkese tavsiye ederim,cihaz ipad air

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son ios 9.3.5 yükleniyordu değil mi bi an unuttum o konuyu pardon

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    büyük risk atlatmışsın başkan,bravo diyim sana
    peki şarj süresi ve akıcılık konuları nasıldır?
    inşallah sıkıntı çıkarmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myhunter -- 11 Nisan 2017; 17:40:52 >
  • Arkadaşlar iPad almak istiyorum. Yeni modeli apple mağazasında 32 gb wifi olan 1.599 tl. diğer mağazalarda şu an mevcut değil. Acaba ürün yayılmaya başladığında fiyatta çok fark olur mu daha ucuza alınır mı ? Alsam mı şu an beklesem mi kararsız kaldım

• Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    yeni model derken?
    geçen haftalar çıkan ipad modelinden mi bahsettiniz? öyleyse fiyat gayet iyiymiş.Hemen alınır
  • Kru3gerBey kullanıcısına yanıt
    son model daha gelmediki
  • hakansant kullanıcısına yanıt
    Myhunter kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğim bu,http://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-9-7

Yeni diye adlandırılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Myhunter

büyük risk atlatmışsın başkan,bravo diyim sana
    peki şarj süresi ve akıcılık konuları nasıldır?
    inşallah sıkıntı çıkarmaz

Valla baya beğendim şarj süresi vs çok iyi akıcılıkta iyi.yaaprken korktum ama sıkıntı çıkmadı neyseki,aslında storedan uygulama yükleme bir anda bozuldu.ipadden çıkış yaptım fakat tekrar giriş yapamadım.format atmaktan başka çare yoktu.bende yazılımı güncelleyeyim bari düzelir belki dedim,iyiki yapmışım.şunanda memnunum

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Memnun kalmana sevindim İos 11 görürsün bu gidişle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Bahsettiğim bu,http://www.apple.com/tr/shop/buy-ipad/ipad-9-7

Yeni diye adlandırılmış.

32 GB diyor hocam.bence gayet iyi fiyat.Normalde 16 gb modeli bu fiyata veriyorlar.
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Evet hocam o yüzden sordum da, diğer marketlere bu model geldiğinde daha ucuz olur mu acaba merak ettiğim bu

• ben kullanıyorum, şu anki sürümün stabilliğini bulamaycaksınız ama yine de iş görür şekilde çalışıyor. YIlların ipadi. Arabada gps cihazı olarak, evde webde gezinmek için,işte notlara bakmak için kullanıldı. Hatta iş başvuru cvmi bile bununla hazırlamıştım. Hey gidi gğnler hey. Halen de tıkır tıkır çalışıyor, s plus alınca pedere verdim, o da işiyle ilgili kullanmaya devam ediyor.

Neyse,konuyu dağıtmayayım, güncelleme bir miktar yavaşlatıyor ama adamı sinir de etmiyor. Uygulamalar bir miktar geç açılıyor ama çökme vs yaşatmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kru3gerBey

Evet hocam o yüzden sordum da, diğer marketlere bu model geldiğinde daha ucuz olur mu acaba merak ettiğim bu

pek fark etmiyor hocam
    yani en fazla 100-150 tl farkeder de,Apple mağazasınjdan almanız daha mantıklı olur bene
  • Germiyanlı kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam düşüncem artık

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

ben kullanıyorum, şu anki sürümün stabilliğini bulamaycaksınız ama yine de iş görür şekilde çalışıyor. YIlların ipadi. Arabada gps cihazı olarak, evde webde gezinmek için,işte notlara bakmak için kullanıldı. Hatta iş başvuru cvmi bile bununla hazırlamıştım. Hey gidi gğnler hey. Halen de tıkır tıkır çalışıyor, s plus alınca pedere verdim, o da işiyle ilgili kullanmaya devam ediyor.

Neyse,konuyu dağıtmayayım, güncelleme bir miktar yavaşlatıyor ama adamı sinir de etmiyor. Uygulamalar bir miktar geç açılıyor ama çökme vs yaşatmıyor.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Belirgin bir sorun olmamasına sevindim.

Asıl güncelleme amacım bir klavye alıp Microsoft Word uygulamasını kullanmak. Fakat işim acele değil ve alternatif uygulama arayışındayım. Kolay kolay iOS 6'dan vazgeçmeyeceğim

• 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.