Şimdi Ara

Mutlaka Oku - iPad alacaklara tavsiyeler Pişman Olmayacaksın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
37
Favori
28.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki de tek sıkıntı yedekleme. Şöyle ki bilgisayarda rahatça harici hard disk çalıştırabilirsiniz. Fakat iPad lerde uyumlu modeller veya wifi modeller dışında asla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmsoyle kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız, ben de iTunes kurduğum yeddekleme vs yapıp torrent indirdiğim bir netbook a ihtiyaç duyuyorum. Satsan çok az para eder belki ama ( max 150 200 ) indirme işini vs yapmak için el altında gerekiyor. Fotoları harfine

Hard diske atıyorum onda. iPad de olmuyor bu tabi

• Hocam iyi akşamlar. Forumda dolaşırken şans eseri videolarınıza denkgeldim.

Normalde telefon değiştirmeyi düşünüyorum. Ama şöyle bir alternatif de var aklımda; ipad alıp mevcut telefonum ile devam etmek. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sormak istediğim bir kaç şey var.

Öncelikle videolarınızdan anladığım siz de benim gibi matematik öğretmenisiniz, ipad lerde pdf dosyaları açmak, üzerinde değişiklik yapmak sıkıntı oluyor mu? Hani 400 sayfalık test kitabı açarken kasma donma yapıyor mu?

Dosya yönetimi nasıl yapılıyor? biraz bakındım fakat düzgün bir bilgi bulamadım.
    Ü
    App storeda, itunesta test kitabı pdfsi bulunuyor mu, fiyatlandırma nasıl?

Bluetooth üzerinden android telefonuma bağlayabilir miyim? (gerekli durumlarda hotspot hariç internet paylaşımı için)

Son olarak kişisel görüşünüz, büyük ekran telefon mu ipad mi kullanışlı oluyor. Vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pisZ3nci -- 26 Ağustos 2017; 6:25:48 >

• Hocam ben de matematik öğretmeniyim. Her gün okula iPad imi götürür, pdf test kitaplarımı açarım. Notlarımı açar dersimi anlatırım. Çoğu zaman iPad i kablosuz veya kablolu tahtaya bağlar, iPad üzerinden hazırladığım içerikleri anlatırım çocuklara.

iTunes ta ben pek test kitabı bulamadım. Ama telefon android ise Google Play kitaplardan satın aldığınız kitaplarda işinizi görür. iTunes veya iBooks store da genel de test kitabı bulunmuyor hatta bununla ilgili bir videomda var.

Android ile Bluetooth bağlayamazsınız, internet için tek tercih hotspot tur.

Son olarak şunu belirteyim. Eğer iPad mi laptop mı videosunu izlediyseniz kullandığım cihazları saymıştım.

Xperia arc telefon,
    iPad 2 ilk iPad’im
    10 inç Windows tablet, e okul ve Microsoft office için iPad i sattım.
    Asus kalemli Windows tablet, önceki tableti sattım kalemli diye aldım.
    Samsung s4 zoom, kamera için
    Nokia 808 pureview kamera için
    En son Note 3 (tek cihaz olsun dedim. Kamera, tablet gibi, kalem, pil biterse yedek pil takıyorsun.)
    Note 3 ten gayet memnundum. Yine uygulamaların ücretsiz versiyonlarını kurmuştum, kullanıyordum. Fakat yetinemedim.
    Şimdi iPad Air 2 kullanıyorum.

Note 3 ün ekranı küçük gelmişti. Bir de adam akıllı ofis yazarlığı yoktu. Yazılı hazırlamak için yine pc açıyordum. PDF’ler içinde yine aynısı iPad aldıktan sonra Note 3 ekranı küçük geliyor. Bir de Sınıfta çocukların önünde telefon ile ders anlatmak pek iyi bir izlenim bırakmıyor düşüncesindeyim.

Şimdi her iş için ayrı cihaz kullanıyorum.
    Telefon olarak eski bir Nokia yetiyor. :)
    İnternet işleri için iPad
    Fotoğraf için canon g7x var elimde.
    Ok. Çok uzattım biliyorum ama eğer kafanızda tek cihaz mantığı varsa unutun, o bir hayal, ve bu hayal maalesef android ile asla gerçekleşmez.

Yine başka sorularınız varsa cevaplarım. İster burdan, ister pm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni video attım ana sayfaya. İos 11 ise yarar 8 özellik

• Hocam emeğinize sağlık. Bu güzel videolar için teşekkürler..

• Yeni video

Buldugum bir program ile iPad lerde kolayca, reklamsız kaliteli olarak film izlenebiliyor. Videoda mac OS daki kullanımı mevcut lakin iOS cohazlara da kurulabiliyor.

İOS cihazlara kurarken bilgisayara yardimci bir program kuruluyor, bilgisayar üzerinden kurulum yapılıyor.

• Arkadaşlar lightning kulaklık ipad'lerde çalışıyor mu ? Deneyen oldu mu?
  • Yeni video geldi. iPad 2018 özellikleri.

• Yeni video geldi. iPad 2o18 alınır mı

• Ben kalemi gelecekte edineceğimi düşünerek, Logitech klavyesi ile kullanma amacıyla okulda not alma ve sunumları inceleme amacıyla almak istiyorum.Kullanıcı olarak bu amaç doğrultusunda bana önerir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

• edgespear101 E kullanıcısına yanıt
    Öneririm. Hatta Logitech iPad air 1 klavyesi işinizi rahatlıkla görür. Çünkü kasa olarak air 1 kasası.

• quote:

Orijinalden alıntı: slmsoyle

Öneririm. Hatta Logitech iPad air 1 klavyesi işinizi rahatlıkla görür. Çünkü kasa olarak air 1 kasası.

Siteden öğrenciler için İpad sipariş verebiliyoruz (Üniversite öğrencisiyim) 70 TL gibi bir indirim söz konusu verdiğimde bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım?
  • edgespear101 E kullanıcısına yanıt
    Siteden alışveriş yapmadım hiç. Genelde resmi Apple mağazasından aldım alacaklarımı (Meb de öğretmenim mağazalar indirim yapabiliyor) Varsa musteri numarasi arayip sormak en garanti yol olur.

• Yeni ipad güzel görünüyor almak aklında vardı ama Türkiye fiyati baya yüksek çıktı beklediğimden, İngilterede arkadaşım var ona sipariş veriyim dedim birleşik krallık apple store sitesine girdim 319 sterlin yazıyor fiyati. Öğrenci indirimi ile 299 sterlin olurki 1800₺ falan eder ülkemizden pahalı :)

Kurun düşmesini beklemekten başka yapıcak birşeyimiz yok şu an için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Kur düşse bile alacak son ülkelerden biri İngiltere dir.

• Merhaba arkadaşlar ipad almayı düşünüyurum ancak kararsız kaldım ne tavsiye edersiniz. İpad mini 4 düşünüyorum taşınabilirlik daha iyi hani fiyat olarakda uygun resmi apple sitesinde şuan hala satılıyor ama güncelleme desteği ne zamana kadar devam eder işte yoksa ipad 2018 mi daha iyi biraz daha pahalı tabi birde ekran büyük.
  • merhaba hocam. bende ipadlere bakıyorum aklımda mini 4 var ama ipad 2018den daha pahalı nedense. aldımı 2018 modeli almak gerek sanırım
  • iPad de ihtiyacınız neyse onu alın. iPad mini 4 ün daha pahali olmasi ekranın tam lamine ekran olması. Ve ekran renk teknolojisinin daha iyi olması.

• hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Uzun vadede mini 4 alınmaz çünkü 2015 model , çıkışından itibaren iPad ortalama 5-6 yıl rahat kullanım sağladığını düşünürsek 3 yıl olmuş zaten, ayrıca pahalı, yeni iPad 2018 veya 2017 model fiyat/performans olarak çok iyi, 2018 de kalem desteği var ama o ekranda kalem ile çalışmak mantıklı gelmiyor, kalem ile çalışılacaksa kesinlikle pro alınmalı. Boyut için mini tercih edilecekse de yeni model beklenmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilinchaci -- 28 Nisan 2018; 2:38:20 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.