Şimdi Ara

Mutlaka Oku - iPad alacaklara tavsiyeler Pişman Olmayacaksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
37
Favori
28.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aşağıdaki içerik ile paylaştığım konu kapatılmıştı. Ben insanlara fikir vermek istiyorum. İpad ile yapabileceklerinizi anlatıyorum. Neden kapatıldığını anlamadım. Cevapta alamadım. Şimdi tekrar açtım. Umarım yanlış anlaşılıp konu tekrar kapatılmaz.

Bulunan konu başlıkları
    iPad mi Laptop mı

iPad ile video düzenlemek mümkün mü - iMovie Kullanımı

iPad ile yazılı hazırlamak - Pages Kullanımı

iPad kablosuz görüntü aktarma

iPad ile resim düzenleme - Pixelmator Kullanımı

iPad ile PDF düzenlemek en kullanışlı not Uygulaması

iPad ile chromakey (yeşil perde) video yapmak

iPad ile ders anlatım videoları hazırlamak - explain everything uygulaması kullanımı

iPad için en kullanışlı Stylus testi - Adonit Pixel İncelemesi

iPad , Android , Windows , macbook, linux işletim sistemleri arasında wifi üzerinden dosya ve film gondermek - Dukto uygulaması kullanımı

Garageband ile beste yapmak (Basit Karaoke Yapımı)

iPad i ikinci monitör olarak kullanın. - ipad de windows deneyin

Okul için iPad. Not Tutma Uygulamaları

iPad’imde kullandığım uygulamalar

iPhone iPad USB bellek ne kullanıyorum

iPhone iPad ile Youtube dan müzik veya video nasıl indirilir

İPad ios 11 en iyi özellikler

Buldugum bir program ile iPad lerde kolayca, reklamsız kaliteli olarak film izlenebiliyor. Videoda mac OS daki kullanımı mevcut lakin iOS cohazlara da kurulabiliyor.
    İOS cihazlara kurarken bilgisayara yardimci bir program kuruluyor, bilgisayar üzerinden kurulum yapılıyor.

iPad 2018 e pencil geldi. Hoş geldi.

Yeni video yeni iPad 2018 hakkındaki düşüncelerim.

LumaFusion ile Kayan Yazı Efekti Yapmak

📱YouTube Arkaplanda Çalıştırma

Ücretli Uygulamaları Bedava İndirme

iPad Air 3, iOS 13 Haberleri

iPad Air 3 vs iPad Pro 10.5

iPad Kablosuz Yedekleme Nasıl Yapılır

iOS Video Düzenleme Montaj Uygulamaları

ios App Store Ücretli Uygulamaları Ücretsiz İndir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmsoyle -- 3 Haziran 2019; 13:21:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Uzun vadede mini 4 alınmaz çünkü 2015 model , çıkışından itibaren iPad ortalama 5-6 yıl rahat kullanım sağladığını düşünürsek 3 yıl olmuş zaten, ayrıca pahalı, yeni iPad 2018 veya 2017 model fiyat/performans olarak çok iyi, 2018 de kalem desteği var ama o ekranda kalem ile çalışmak mantıklı gelmiyor, kalem ile çalışılacaksa kesinlikle pro alınmalı. Boyut için mini tercih edilecekse de yeni model beklenmelidir.
    Aslında işin felsefesi şu, adamın bilgisayara ihtiyacı var. 2000 liraya alacağı bilgisayar çöpten öte olmaz. Ama 2000 liraya aldığı iPad onu 5 yıl sorunsuzca götürür. Bu noktada kafadaki soru iPad bilgisayarın yerini alabilir mi? Tabii ki tam anlamıyla alamaz. Ana standart bir kullanıcı için, fiyat performans ürünüdür.

iPhone iPad olayına gelince şu an dediğiniz gibi bir kombin var bende. iPhone ve MacBook. Ama iPad mini veya iPad 2018 almayı düşünüyorum. Tamam tüm işlerimi MacBook da hallediyorum ama. Ben öğretmenim elimin altında ders kitaplarımı okumak, ofis çalışmak için cihaz olması gerekiyor. Bu işler iPhone ile de yapılıyor ama pil nereye kadar dayanacak. Hem de cihazın ömründen yemeye ne kadar. Ayrıca iPad de olan uygulamaların (benim kullandığım) bir kısmı iPhone da yok maalesef
  • Mükemmelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güzel. Devamını bekliyoruz.

• flashpoint kullanıcısına yanıt
    Konuyu kapatmazlarsa devamı gelecek.

• 2011 den beri iPad kullanan biri olarak çok güzel olmuş diyorum elinize sağlık.
  • Yeni video koydum. iPad’imde neler var diye. Kullanmış olduğum bu programları sırayla anlatacağım.

• İşte ben bu kararsızlık içerisindeyim. Biliyorum ki laptop işimi daha iyi görür ama halihazırda evimde iyi bir pc var. Xiaomi 13.3 latop ile ipad pro 10.5 arasında kaldım. Bu laptop herne kadar hafif olsa da yine de bana gereksiz ağırlık geliyor ama iPad 'i alır daha sonra pcye ihtiyaç duyacaksam ne anladım ben bu işten? İşim genelde word üzerinde oluyor. Flash belleği sürekli kullanmam gerek. İş yerindeki pclerde internet yok ve korumalılar. Dışarıdan program yüklenmesine izin vermiyor ve Sürekli çıktı almam gerekli. İpad mini daha önce kullandım ve çok memnun kaldım ama şimdi alırsam daha çok iş için olacak. Tabi bunun yanında eğlence içinde kullanacağım. Bir de işin maddi boyutu var. İpad pro ve klavye baya bir para tutuyor. Mi 13.3 alıp yanına ipad mini de alabilirim sanırım☺

• omondoles O kullanıcısına yanıt
    Sizin ihtiyacınız olan şey ipad değil, windows ve usb girişleri olan bir bilgisayar

• omondoles O kullanıcısına yanıt
    Eğer kalem ihtiyacınız yoksa ve sürekli not tutmayacaksaniz iPad pro ya bulaşmayın. Usb bellek takip kullanabilirsiniz yakinda onun da videosunu atarım buraya. Ben usb bellek kullanıyorum. Fakat bu bildiğimiz belleklerden farklı.

• iPad ile nasıl bir usb bellek kullanıyorum onu video olarak ekledim.

• slmsoyle kullanıcısına yanıt
    Ürünü nereden aldınız acaba?

• aenescan1994 A kullanıcısına yanıt
    N11 sen biri satıcıdan almıştım. 100 liraya yakın fiyatı vardı. 1 yıldan fazla oldu alalı.

• Adonit marka kalemi önerir misiniz ? Not tutmak ve çizim için düşünüyorum. Ayrıca nereden tedarik edebilirim ?
  • Çok başarılı paylaşımlar var. Tebrik ve teşekkür ediyorum. İpad kullanan veya almayı düşünenler icin güzel bir paylaşım

• aliemci kullanıcısına yanıt
    Eğer halihazırda bir ipadiniz varsa tavsiye ederim. Titiz bakıldığında güzel cihaz. İleride iPad pro alsaniz bile desteği mevcut. Ama sıfırdan iPad alıp ta kalem istiyorsanız hiç heyecana gerek yok. İPad pro alın derim. Kalem ile beraber. Klavyenin öyle acelesi yok. Ofis uygulamalarında kolaylik sağlıyor. Ekranın yarısını kaplayan klavye olmuyor.

• 17Scorpion kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Youtube da daha çok paylaşım yapıyorum iPad ve eğitim üzerine fakat burada paylaşmanın lüzumu yok.

• Merhaba arkadaşlar yeni bir video koydum. Youtube, twitter, instagram, soundcloud dan müzik veya video indirme.

• İpadin amacı doğrultusunda alınırsa gerçekten güzel cihaz. Nedir bu amaç? İçerik tüketmek tabi ki. Yoksa 64gb ssdli 11 "lik windows tabletler de işinizi görür ama ipadin olayı uygulamadır.
  • Ben tuketmek kısmına pek katılmıyorum. bence son bir yıldır iPad pro lar piyasada cogaldigindan beridir çıkan uygulamalardan ötürü ben artık. İPad lerin yani ios ların artık üretim cihazı haline geldiğini söyleyebilirim. Şöyle ki.

Apple Swift Playgrounds diye bir uygulama yayınladı ios 10 ile birlikte. Ve bu yazılımla ios programlama yapabildiginiz gibi drone kodlayabiliyor, Lego ve sphero robotları kodlayabiliyorsunuz. Affinity photo ile hem vektörel hem photoshop calisabiliyorsunuz. Öyle ki Affinity nin masaüstü versiyonuna geçiyor insanlar. Adobe ürünlerinden daha kullanışlı çünkü.

• Bilgisayarda yapılıp iPad de yapılamayan ne var? Mühendislik uygulamaları dışında

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.