Şimdi Ara

İpad Air ve İpad mini 2 Apple Store dışı takip? (Store dışı fiyat, stok vs. Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
4.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • turkcell e mağazada satışa başladı teslimat 16 aralık haftası
  • turkcell 16 aralık, mediamrkt 4 aralıkda stoklarımızda diyor ama herhangibir magazadan teslim edemiyor..tvt diye biyer 1 günde stokları çabucak bitiyor..teknosa 6 aralık stokta diyor..

markafoni ne zaman satacak bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewr

turkcell 16 aralık, mediamrkt 4 aralıkda stoklarımızda diyor ama herhangibir magazadan teslim edemiyor..tvt diye biyer 1 günde stokları çabucak bitiyor..teknosa 6 aralık stokta diyor..

asıl önemlisi piyasada mini yok mini
  • Bu nedir ya herkes ordan burdan bulup 3-5 adet te olsa erkenden satma peşinde :) piyasanın düştüğü hale bak ya komedi...
  • vatana falan ne zaman gelecek bilen var mı? (sitesine değil mağazasına)
  • ipad airi enpara ile alabileceğimiz bir yer var mı acaba ?

tabii ki amaç %20 iadeyi alabilmek...
  • quote:

turkcell 16 aralık, mediamrkt 4 aralıkda stoklarımızda diyor ama herhangibir magazadan teslim edemiyor..tvt diye biyer 1 günde stokları çabucak bitiyor..teknosa 6 aralık stokta diyor..

tvt apple distributorü
    macbook air felan en ucuz orda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

tvt apple distributorü
    macbook air felan en ucuz orda :)

tamam arkadaşlar bu tvt fanatikliğini anladım artık :) alınganlıga gerek yok
  • arkadaşlar ne zaman gelecek mağazalara iPad air?hiç gören bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

arkadaşlar ne zaman gelecek mağazalara iPad air?hiç gören bilen var mı

Caddebostan Apple 2 Aralık dedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

ipad airi enpara ile alabileceğimiz bir yer var mı acaba ?

tabii ki amaç %20 iadeyi alabilmek...

Media markttan alıcam ben hocam avantajix ve en para ile ipad air 16 gb wifi 1117 tlye geliyor yaklaşık 132 tl de cepte kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofearl

quote:

Orijinalden alıntı: info2

arkadaşlar ne zaman gelecek mağazalara iPad air?hiç gören bilen var mı

Caddebostan Apple 2 Aralık dedi...

2 aralıkta alınabiliyor mu caddebostanda? yoksa sipariş verip bekleyecek miyiz
  • istanbulbilisim.com.tr de air satisi devam ediyor.
  • hepsiburada da hala neden çıkmadı anlamadım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gören var mı hiçbir mağazada ?
  • ben bugun ankara kentpark mediamarktta air gordum. 16gb gun icinde 1249tl den satilmis ve tukenmis. 4 tane de 32gb wifi 1569tl den satilmis. firsatci mediamarkt internetten 1499tl ye sattigi 32gb wifi i bugun 70tl farkla magazadan satti. internet fiyati ile ayni olsaydi 32gb wifi alacaktim. anlasilan teknosada 6 aralik cuma satislar baslamadan mediamarkt karaborsacilik yapacak, teknosa da onlara uymazsa tabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_emre87 -- 4 Aralık 2013; 22:30:12 >
  • forum istanbuldaki mediamark'ta sordum.siparişlerimizi verdik haftaya gelecek demişti.ankarada olması ilginç olmuş.teknosaya cuma günü geliyor mu?
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/137289/apple-ipad-air-16gb-wi-fi--cellular-space-gray.aspx

stoktan gönderime başlamışlar galiba. ayrıca en iyi fiyat da bimeks'te şimdilik. hediye çeki vs. geliyor mu bundan bilmiyorum ama fiyatı apple store'dan uygun.

ama genel olarak ürünün fiyatı yüksek. 1450'ye düşerse almayı düşünüyorum.
  • İZMİR OPTİMUM MEDİAMARKT A kutu kutu air geldi ilgilenenler koşsun bence.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.