Şimdi Ara

İpad Air ve İpad mini 2 Apple Store dışı takip? (Store dışı fiyat, stok vs. Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
4.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MuratCan41

27 kasımda turkcellden alıp kutusunu bile acmadan piyasanın 100lira kadar altina satmayı dusunuyorum kesin alacak arkadaşlar varsa istediği modeli temin edebilirim

iyi al bana o halde.
    ipad mini wifi 32 gb istiyorum. space grey rengi.
  • quote:

27 kasımda turkcellden alıp kutusunu bile acmadan piyasanın 100lira kadar altina satmayı dusunuyorum kesin alacak arkadaşlar varsa istediği modeli temin edebilirim

gerçi onların matığı internet paketi olduğu için wifi modeli gelir mi bilmem.
    eğer wifi yoksa ipad mini 16 gb + cellular al. apple store fiyatı havale olarak 1295 tl yani siz 1200 tl istiyorsunuz anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthfrost

Daha almadan satmayı düşünme yaw :) ipad 2 kullanıyorum ve çok ciddi değişiklik olana kadar devam demiştim ki işte air o. En az 2 sene belki daha fazla kullanacağım kesin, zaten çok değer kaybedecek bu sürede, ihtiyacı olan birine hediye ederiz bu sefer .

hehe:) üstad ben yeni modeli takip ettiğimden 1 yıl dayanmaz. ipad 3 e bakınca belki de 6 ay:) ipad air s falan gelir belki...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pitikarey

quote:

27 kasım'da tukcell'e geleceği kesin mi????

Evet kesin turkcell kendi face ve twitter sayfasından resmi bildirimi yaptı

fiyatı kaç civarı olur peki?? ben ipad air 32 gb wifi+cellular space grey istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

eğer wifi yoksa ipad mini 16 gb + cellular al. apple store fiyatı havale olarak 1295 tl yani siz 1200 tl istiyorsunuz anladığım kadarıyla.

Aynen öyle hocam wifi gelmez sadece evet fiyat olarak 100lira altına satıyorum gayet makul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrahuluer

quote:

Aynen öyle hocam wifi gelmez sadece evet fiyat olarak 100lira altına satıyorum gayet makul

Store fiyatına yakin olur store fiyatının 100lira altına satıcam zaten

• quote:

quote:

quote:

quote:

27 kasım'da tukcell'e geleceği kesin mi????

Evet kesin turkcell kendi face ve twitter sayfasından resmi bildirimi yaptı

fiyatı kaç civarı olur peki?? ben ipad air 32 gb wifi+cellular space grey istiyorum

Store fiyatının 100tl altına saticam zaten hocam

• emrahuluer kullanıcısına yanıt
    3-4 yıl önce bende öyleydim fakat ne zaman ki bilişim sektöründe çalışmaya başladım çok gereksiz bir aksiyon olduğunu anladım. 1ghz yerine 1.2ghz çalışan bir işlemci upgrade i için 1000 liralar vermenin bir anlamı yok bence. Bu düşünceden dolayı ipad 3 ve 4 ü es geçtim, tip aynı, ok farklı işlemci var performans var ama safari ile site gezerken 2 saniye, belli bi oyunda test edersen 1-2 saniye fark yarattı bu yeni cihazlar, dolayısıyla değiştirmedim. Ama air gerçekten farklı oldu, tipi farklı, kilosu farklı, işlemcisi zaten belli birşey daha iyi olacağı, bence değiştirmek için kriterleri uygun :) Mevcut teknoloji ile bu kadar olur zaten. Bence yine 2 seneden önce ciddi bir değişim olmayacak.
  • .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 15 Kasım 2013; 18:47:20 >
  • Artık Apple Store açılıyor , önden internet Store geldi Ocak ayında da dükkanı açılıyor. Turkcell miş Bilkom muş buralardan iPad alınmaz.. Garanti şartlarını özellikle değişim gerektiren durumlarda Apple resmi satıcısından alınanda sıkıntı olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: earthfrost

3-4 yıl önce bende öyleydim fakat ne zaman ki bilişim sektöründe çalışmaya başladım çok gereksiz bir aksiyon olduğunu anladım. 1ghz yerine 1.2ghz çalışan bir işlemci upgrade i için 1000 liralar vermenin bir anlamı yok bence. Bu düşünceden dolayı ipad 3 ve 4 ü es geçtim, tip aynı, ok farklı işlemci var performans var ama safari ile site gezerken 2 saniye, belli bi oyunda test edersen 1-2 saniye fark yarattı bu yeni cihazlar, dolayısıyla değiştirmedim. Ama air gerçekten farklı oldu, tipi farklı, kilosu farklı, işlemcisi zaten belli birşey daha iyi olacağı, bence değiştirmek için kriterleri uygun :) Mevcut teknoloji ile bu kadar olur zaten. Bence yine 2 seneden önce ciddi bir değişim olmayacak.

bence devasa fark var arada.

1.nesil hiç kullanmadım.
    2.nesil çözünürlüğü ile 3.nesil arasında koskoca dağ var. ben artık 1024x768 ekrana bakamıyorum. bir şey okumaya çalıştığımda gözlerim yoruluyor. hatta retina ipad yüzünden full hd altında ultrabookta almamaya çalışırım hep.
    3.nesil'in ısınma sorunu ve 4'ün ikiye katlanan işlemci hızıyla iphone 5 ile senkronize lightning çıkışı da önemli birşeydi.
    yani hiç gereksiz değillerdi.
    ama sadece işlemci için aipad air 2 almam. parmak izi gelirse de almam. ya tipi değişecek ya da 100-150 gr hafifleyecek ya da bu nesilde bazı sorunlar ortaya çöıkacak ve küfrederek değişim yapacağız. başka ben de atlamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mybo37

Artık Apple Store açılıyor , önden internet Store geldi Ocak ayında da dükkanı açılıyor. Turkcell miş Bilkom muş buralardan iPad alınmaz.. Garanti şartlarını özellikle değişim gerektiren durumlarda Apple resmi satıcısından alınanda sıkıntı olmaz..

Herkes nakit almiyor ama hocam kontratlı alan çok coğu insan özellikle ögrenciler tak diye 1000tl cikartamaz

• MuratCan41 M kullanıcısına yanıt
    Kredi kartına vade farksız 12 taksit yapıyor adamlar daha ne yapsın ? :)

Kontrattan yenilecek kazığı düşünürsek, 1300TL limitli bir kart çoğu öğrenci çıkarabilir diye düşünüyorum. Finasbank'a gidip anında kredi kartı çıkarılabilir. (En çok kart veren banka olduğu için finansbank diyorum)

Ayrıca 1000TL civarında kredi kartı olmayan yada nakit para biriktiremeyecek bir öğrencinin (ki çok normal), ipad gibi çok gerekli olmayan bir ürünü, kendi geleceğini düşünerek almaması en mantıklı olandır. Ipad kesinlikle bir lükstür...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RIDVANBAL -- 15 Kasım 2013; 23:49:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDVANBAL

Kredi kartına vade farksız 12 taksit yapıyor adamlar daha ne yapsın ? :)

Kontrattan yenilecek kazığı düşünürsek, 1300TL limitli bir kart çoğu öğrenci çıkarabilir diye düşünüyorum. Finasbank'a gidip anında kredi kartı çıkarılabilir. (En çok kart veren banka olduğu için finansbank diyorum)

Ayrıca 1000TL civarında kredi kartı olmayan yada nakit para biriktiremeyecek bir öğrencinin (ki çok normal), ipad gibi çok gerekli olmayan bir ürünü, kendi geleceğini düşünerek almaması en mantıklı olandır. Ipad kesinlikle bir lükstür...

Alıp almaması kisisel tercih tabiki ,ama operatör ile tarife ve cihaz ucretini ayri tutarsan pek bir fark olmuyor fiyatlar aşa yukari ayni operatörün ek tarife fiyatı yuzunden bu sekilde gozukebilir ama sadece cihaz fiyatını hesaplarsan fiyatlar ayni sayilir uçurum fark yok yani

• mybo37 kullanıcısına yanıt
    Bence boşuna heveslenmeyin! Kısa bir süre sonra Apple'ın TR'deki OnlineStore'u veya 14 Ocak 2014'de Zorlu'da açılacağı ifade edilen ilk TR AppleStore'u, şu etapta Bilkom veya Index'in dağıtım yaptığı muhtelif Apple Resellar'lar (Istanbul'daki Artı/Troy, Pupa, Lydia gibi..), Media Markt & Saturn'ler, Vatan Bilgisyar zinciri, GSM Operatörlerindeki Apple cihaz satışları (iPhone ve 3G/4G iPad) hatta hepsiburada.com gibi online alışveriş sitelerindeki fiyatlar tamamen standartlaşacaktır. Bu bütün dünya'da olan bir uygulamadır; TR e istisna ol(a)mayacaktır. Ha, zaman zaman şu veya bu satıcı "stok temizlemek" bağlamında kısa süreli indirimler, birtakım kampanyalar yapabilir; bu tip uygulamalar başka!...

• suvarsahayatvar S kullanıcısına yanıt
    hala online alışveriş sitelerinde bir gelişme yok, ön sipariş takibine devam...
  • hella kullanıcısına yanıt
    head shot!
  • 27 sinde turkcell dede satışa çıkıyor turkcell fiyatları ne zaman açıklıcak acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

27 sinde turkcell dede satışa çıkıyor turkcell fiyatları ne zaman açıklıcak acaba

ben de onu merak ediyorum. öğrenen hemen yazarsa çok sevinirim. ben her gün bu konuyu takip ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

27 sinde turkcell dede satışa çıkıyor turkcell fiyatları ne zaman açıklıcak acaba

ben de onu merak ediyorum. öğrenen hemen yazarsa çok sevinirim. ben her gün bu konuyu takip ediyorum.

Ben ipad miniyi bekliyorum. Turkcell mağazaya baktığımda eski neslin online storeye göre 229 tl daha pahalı olduğunu gördüm. Tamamen hat satmaya dayalı kazıkçı bir zihniyet bence. Yeni neslin de fiyatının storeden daha iyi olacağını zannetmiyorum. Onun için ocak ayını bekliyorum apple storenin açılmasını. Hiç olmazsa kendi mağazasından kendi garantisiyle ve çok önceden tebliğ edilmiş değişmez fiyatıyla alırım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.