Şimdi Ara

İpad Air ve İpad mini 2 Apple Store dışı takip? (Store dışı fiyat, stok vs. Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
4.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirtildiği gibi, herkes öğrendiği satıldığı yerleri fiyatları bilgileri dahilinde yorumlarıyla da buradan paylaşırsa,

hem birbirimize yardımcı olmuş oluruz hemde ben ve benim gibi Apple storedan ürün alamayan arkadaşlar İpadlarine kavuşmuş olur :)
     İpad Air ve İpad mini 2 Apple Store dışı takip? (Store dışı fiyat, stok vs. Ana Konu) İpad Air ve İpad mini 2 Apple Store dışı takip? (Store dışı fiyat, stok vs. Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suvarsahayatvar -- 13 Kasım 2013; 19:59:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• suvarsahayatvar S kullanıcısına yanıt
    Neden Online Store' dan almiyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

daha ucuz olması gibi bir nedendendir
  • suvarsahayatvar S kullanıcısına yanıt
    süper bir konu olmuş, benimde aklımdaydı ama önce davranmışsınız.

Şahsen benim Apple Store dışından tercih etmemin en büyük sebebi Kredi Kartı puan kampanyalarını kullanmak olacaktır. Mağaza ve online alışveriş sitelerinin banka kk kampanyalarını air ve mini2 yi düşünerek burada paylaşalım...
  • Kredi karti kampanyalari, ozel indirim kartlari, kargo beklemeden direk satin alma ve benzeri nedenlerden dolayi ben de merak ediyordum. Konu icin tesekkurler.

Tahminimce ayni fiyattan satisa sunacaktir gibi geliyor bana buyuk teknoloji marketleri.

Ayni gun ve ayni fiyattan satisa sunulur dusuncesi, bilgisi, duyumu olanlar var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

quote:

Orijinalden alıntı: xbreakx

daha ucuz olması gibi bir nedendendir

laf sokmak yerine bilgi paylaşsak hem konuyu kirletmemiş oluruz hem yararlı olmuş oluruz dimi güzel kardeşim

• Şimdilik sadece burda bulabildim gördükçe paylaşçam arkadaşlar hepsini.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/ipad-air-16-gb-wi-fi-gumus-tablet-pc-fiyati,71877.html

• ipad retina mini2 16gb us ile arasinda 200tl fark var ki 2 yil garantiyi dusunursek fiyat bence gayet uygun.
  • hella kullanıcısına yanıt
    Adam gibi sizli bizli konusuyoruz herif samit gibi yanit veriyor. Boylelerine corro gerekiyor.
  • ben de n11 ve başka sitelerde daha ucuza bulunabileceğini düşünüyorum. ipad 4 wifi en son 999liraya bile satıldı apple garantili. mutlaka bunlar da daha ucuza satılacaktır.
  • Takipteyiz Umarım paraf kart vatan pc de yaptığı mini kampanyasını mini2 de tekrar yapar... 1. kampanyada kartımız yoktu alamamıştık...
  • Sırf arkasına lazer yazı yazma opsiyonu yüzünden apple store dan almak istiyorum, tabi çok farklı bir kampanya olursa tercih edebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: earthfrost

Sırf arkasına lazer yazı yazma opsiyonu yüzünden apple store dan almak istiyorum, tabi çok farklı bir kampanya olursa tercih edebiliriz.

nedir o?

ok. apple store da yazıyormuş. hoş ama yarın 2.el satarken sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahuluer -- 14 Kasım 2013; 16:27:08 >
  • istanbul bilişim 100 tl daha pahalı satıyor apple store'dan
  • quote:

Orijinalden alıntı: pitikarey

istanbul bilişim 100 tl daha pahalı satıyor apple store'dan

sahibinden.com da, 1750 tl ye satan var
  • emrahuluer kullanıcısına yanıt
    Daha almadan satmayı düşünme yaw :) ipad 2 kullanıyorum ve çok ciddi değişiklik olana kadar devam demiştim ki işte air o. En az 2 sene belki daha fazla kullanacağım kesin, zaten çok değer kaybedecek bu sürede, ihtiyacı olan birine hediye ederiz bu sefer .
  • bazı şeyleri atlıyorsunuz.

ipad 1100e felan satıldı.
    n11dekileri saymıyorum çünkü onlarda faturalar daha yüksek geliyor.(faturalarında yazan miktarlar yüksek oluyor yani.)

ipad air daha yeni çıktığı için ucuza bulamazsınız.
    adamlar yetiştiremiyor zaten.
    apple kendim satarım diyor.toptancılara iskonto yapmıyor.
    elinde stok birikmeye başlayınca ucuz vermeye başlar toptancılara.

6 ay sonra felan ucuzlar bence.
    beklemeye değmez bence store açıldı zaten. alın keyfine vardın.yenisi çıktığında eskiyecek çünkü.
  • 27 kasımda turkcellden alıp kutusunu bile acmadan piyasanın 100lira kadar altina satmayı dusunuyorum kesin alacak arkadaşlar varsa istediği modeli temin edebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratCan41

27 kasımda turkcellden alıp kutusunu bile acmadan piyasanın 100lira kadar altina satmayı dusunuyorum kesin alacak arkadaşlar varsa istediği modeli temin edebilirim

27 kasım'da tukcell'e geleceği kesin mi????
  • quote:

Orijinalden alıntı: pitikarey

quote:

Orijinalden alıntı: MuratCan41

27 kasımda turkcellden alıp kutusunu bile acmadan piyasanın 100lira kadar altina satmayı dusunuyorum kesin alacak arkadaşlar varsa istediği modeli temin edebilirim

27 kasım'da tukcell'e geleceği kesin mi????

Evet kesin turkcell kendi face ve twitter sayfasından resmi bildirimi yaptı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.