Şimdi Ara

İpad Air, için kılıf seçimi ? (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
5
Favori
16.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JoSeePh

Ben Air için ebay.com' dan bunu aldım nasıl sizce?

İpad Air, için kılıf seçimi ?

Aldığım kılıf yeni geldi, beyaz ve gri rengi var. iPad almaktan vazgeçtiğim için satmaya karar verdim. İlgilenenler mesaj atabilir.
  • hocam kaça mal oldu kılıf kargo vs. birde ben hiç internetten alış veriş yapmadım ebayamı üye olmamız gerekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazdal1

hocam kaça mal oldu kılıf kargo vs. birde ben hiç internetten alış veriş yapmadım ebayamı üye olmamız gerekiyor

Ebaya üye olmanız ve paypal uyeliğinizin olması lazım...fiyat 10$ felan dı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Airim için bende iPearl Kiki Case deri kılıf sipariş verdim. Almayı düşünen arkadaşlar araştırabilirler.
  • Yurtdışından İpad air getirtmeyi düşünüyorum ve ayrıca kılıf bakıyorum. Daha önce tablet kullanımım olmadı, bu konuda adı geçen bir modeli beğendim ama kullanıp şu model daha iyi, kaliteli dediğiniz bir marka model varsa paylaşırsanız sevinirim.

http://www.amazon.com/CaseCrown-Apple-Feature-Multi-Angle-Viewing/dp/B00BISWGLO/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1387395698&sr=1-3&keywords=casecrown+omni+ipad+air
  • quote:

Orijinalden alıntı: resit00

Yurtdışından İpad air getirtmeyi düşünüyorum ve ayrıca kılıf bakıyorum. Daha önce tablet kullanımım olmadı, bu konuda adı geçen bir modeli beğendim ama kullanıp şu model daha iyi, kaliteli dediğiniz bir marka model varsa paylaşırsanız sevinirim.

http://www.amazon.com/CaseCrown-Apple-Feature-Multi-Angle-Viewing/dp/B00BISWGLO/ref=sr_1_3?s=electronics&ie=UTF8&qid=1387395698&sr=1-3&keywords=casecrown+omni+ipad+air

hocam bende kılıf bakıyorum amazondan kılıfı nasıl getireceksiniz siz kendinizmi oradan getireceksiniz? ben size sipariş versem banada getirebilirmisiniz
  • quote:

kaç günde geldi hocam. bir de trackin numarası verdiler mi takip için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M..T

quote:

kaç günde geldi hocam. bir de trackin numarası verdiler mi takip için.

Tam gününü hatırlamıyorum ama çok bekledim ya, 5 haftayı buldu sanırım, takip numarasını da 10-15 gün sonra verdiler -onuda zaten anlamak zor-
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Bende bu kombinasyon var. Tahmin ettiğim gibi de güzel çıtkı öneririm herkese.
  • Arkadaşlar poliüretan case arıyorum yav hangisini alacam bilemedim kafayı yiyecem.Deri elimde sabit durmaz gibi geliyor bana.Lastik gibi olanlar daha iyi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polair

Bende bu kombinasyon var. Tahmin ettiğim gibi de güzel çıtkı öneririm herkese.

Hayırlı olsun

ben ipad almaktan vazgeçtim, notebook almam gerektiği için. Alacak arkadaşlarada hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar ipad air için dealextreme'den satın aldığım elime yeni geçen kılıfı aldığım fiyata verebilirim, smartcase hediye geldiği için bunu hiç kullanmayacağım en azından birinin işine yarasın boşuna kargo süresi beklemesin. Ürün bana $7,80'a geldi (track id eklediğim için), aynı fiyata isteyen arkadaşa gönderebilirim.

Ürünün linki;http://dx.com/p/protective-tpu-back-case-for-ipad-5-black-265256
  • Arkadaslar 2 aydir kilifsiz kullaniyodum. Ama oraya buraya koyarken tedirginlik oluyo cizilecek diye o yuzden hem onu hem arkasi korunsun diye bu kilifi aldim. Deyim yerindeyse ipad air icine cuk oturuyo. Tavsiye ederim. Resim isteyen olursada eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kule_genclik -- 3 Ocak 2014; 17:33:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kule_genclik

Arkadaslar 2 aydir kilifsiz kullaniyodum. Ama oraya buraya koyarken tedirginlik oluyo cizilecek diye o yuzden hem onu hem arkasi korunsun diye bu kilifi aldim. Deyim yerindeyse ipad air icine cuk oturuyo. Tavsiye ederim. Resim isteyen olursada eklerim.

hocam kılıfı nerden aldınız kaça aldınız
  • Switcheasy canvas dan şaşmayın çok dua edersiniz ban ;)

• Arkadaşlar düşünen olursa yeni getirdiğim kılıflardan birini satıyorum

Logitech Folio Protective Case- iPad Air Uyumlu, Renk; Carbon Black
    http://forum.donanimhaber.com/m_85757517/tm.htm
  • kazdal1 K kullanıcısına yanıt
    Amazon.de 15 20 adasi degisiyor

• Abi şu poliüretan zımbırtısının case i neden air için yok ya kafayı yemek üzereyim deri meri elimden kayar diye düşünmüyorum silikon kılıf yok bulamadım

• Arkadaşlar bende kılıf araştırması yaptım ipad orijinal kılıflar çok pahalıyı bende Çin'den aşağıdaki çakma smart cover ve ona uygun olacak şekilde arkasını korumak için şeffaf bir kılıf aldım. Şeffaf ama silikon değil sert plastik. İkisi toplam 12 dolara mal oldu ve 17 günde elime ulaştı. Smart cover da açıp kapatınca uyku özelliği var. Malzeme kaliteside gayet tatminkar. Kesinlikle tavsiye ederim. SoruLarınız olursa memnuniyetle cevaplarım. Sonuç olarak 25 liraya geldi iki ürün kesinlikle tavsiye ederim

Şu anda fotoğraf eklenmiyor bir sorun var daha sonra ekleyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.